Skocz do zawartości

[OGÓLNY] W co obecnie grasz?


Recommended Posts

2 godziny temu, MariuszB35PL napisał:

we Cyberpunka pociskam , gierka kozacka

 

No właśnie nie jest kozacka ;)

 

A ja z racji świąt - nowego roku "gram w grę" aby tradycji stało się zadość :evil:

 

r879l2S.jpg

 

60nsBsI.jpg

 

Hsi1sTn.jpg

 

32yUYDk.jpg

 

jV3Z4ig.jpg

 

L8t8wE1.jpeg

 

TvCKvDW.jpg

 

zPAMGoa.jpg

 

Latka lecą, a gierka ciągle fajna i ciągle ładna (a może to dzięki Larze :ups:).

  • Lubię to 3
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
10 godzin temu, Succubus napisał:

A ja z racji świąt - nowego roku "gram w grę" aby tradycji stało się zadość :evil:

Choć druga część ma dużo lepsze mechaniki i gra się przyjemniej, to zdecydowanie bardziej lubię część z 2013, może przez to, że Lara jest nieco zagubiona i przestraszona na początku ;)

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, Sir R napisał:

Choć druga część ma dużo lepsze mechaniki i gra się przyjemniej, to zdecydowanie bardziej lubię część z 2013, może przez to, że Lara jest nieco zagubiona i przestraszona na początku

 

Spokojnie, spokojnie. Jeszcze do nowego roku daleko, a i potem jeszcze kwarantanna do 17.01 to się i inne części ogra :)

Link to post
Share on other sites



 
No właśnie nie jest kozacka


Zarabia da podzielone. Dla mnie ta gra to najlepsza gra jaja wyszła w tym roku ;) oceniam tylko wersję PC która jest najmniej zabugowna, ja po około 30 godzinach nie miałem żadnych większych problemów czy błędów, więc gra mnie cieszy w chuuuu... ;) . I jeszcze te efekty RT, chyba najlepsze z dotychczasowych w grach. Miód dla oka.... Np. parada to petarda ;)
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
23 godziny temu, Succubus napisał:

No właśnie nie jest kozacka

Chyba Ty! :P

A tak na poważnie to od 10.12 nie gram praktycznie w nic innego, moim zdaniem świetna gra (CP2077). Miałem realistyczne oczekiwania i w większości spełniły się. Całkiem zgrabnie łączy to co najlepsze w takich seriach jak Fallout, Deus Ex, Borderlands czy Asasins Creed. Przełomowa może nie jest ale mocny kandydat do gry roku na pewno.

4 godziny temu, MariuszB35PL napisał:

parada to petarda

Zgadzam się ale zdecydowanie za mało takich momentów. Jakby wydłużyli główny wątek do  +- 50h i utrzymali jakość narracji to by była PETARDA. Poboczne są na różnym poziomie, niektóre są super ale inne to typowe zapychacze mapy. Ogółem gra bardzo dobra ale zbyt krótka.

  • Lubię to 1
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z zbiku90, fabuła mogłaby być trochę dłuższa. Sama gra rewelacyjna nie jest, ale przyjemnie się gra. Jak przy assassynach, GTA, czy innych podobnych seriach z masą pierdół do roboty odpadam po ok. 50h, bo formuła mi się przejada, tak w CP2077 nie odczuwam znużenia. Dla mnie dobra produkcja, ale do W3 daleko chyba we wszystkich aspektach.

 

Żeby nie było offtopu - aktualnie po spędzonych 100h w Night City zaczynam przygodę od początku. Tym razem jako spec od szybkiego eliminowania niemilców karabinem (bardzo przyjemnie mi się gra pukawkami typu smart + pakowanie perków w zimną krew), ścieżka street kid. Miałem grać jako mężczyzna, ale żeńska wersja V tak mi przypadła do gustu, że ponownie ją wybrałem (ale teraz trochę ładniejszą):P Poza tym #teamJudy:D

Edytowane przez Sir R
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Cóż mogę rzec, nic tylko się zgodzić ;) Gram praktycznie codziennie od dnia premiery, na liczniki blisko 140h, mapa wyczyszczone ze wszystkiego co się dało. Aktualnie kończę wątek główny, fabuła jest fenomenalna (szkoda, że taka krótka), questy pobocznie w większości też niczego sobie i całkiem rozbudowane. Jest to pierwsza gra od długiego czasu do której chce mi się wracać każdego dnia i ani chwilę się tam nie nudzę. Ten świat wciąga jak bagno. Na pewno na jednym podejściu się nie skończy, z pewnością ogram jeszcze co najmniej ze 2 razy sprawdzając ścieżkę Punka i Korpo oraz wersję angielską też pewnie ze 2 razy.

36 minut temu, Sir R napisał:

#teamJudy

Jakżeby inaczej:menda: Choć Panam też jest świetna ;)

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wczoraj skończyłem Firewatch. Przyjemnie się grało, fajny styl graficzny, muzyka, niezła historia - chociaż tu spodziewałem się trochę więcej, ale ogólnie jest dobrze pod tym względem, no i bardzo dobre dialogi, jedne z najlepszych, jakie dane mi było słyszeć w grach. Ogólnie, fajny pomysł na grę, ta krótkofalówka, las, klimatycznie jest. Warto ograć. Pytanie do grających? Nie mieliście problemów z płynnością? U mnie było coś mocno nie tak. Nie mam peceta z NASA, delikatnie mówiąc, bo stareńki i słaby A8 3850, 8GB RAM, GTX 1050, Windows 10, i dosłownie co jakieś 10 minut gra zmieniała się w pokaz slajdów na około 30 sekund. Dobrze, że mam sporo samozaparcia i nerwy na wodzy...

Dzisiaj zabieram się za Alice: Madness Returns.

Edytowane przez adi777
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

@up - o tak, jakiś czas temu w to grałem i wciągnęło mnie niesamowicie. W głosie partnerki się zakochałem :)

U mnie żadnych takich dolegliwości z przycięciami nie było. (i5/16GB/1060)

 

Spoiler mały

Spoiler

Jak zobaczyłem rysunek, przedstawiający głównego bohatera na wieży koleżanki, to aż mi się tak dziwnie zrobiło ;) To było urocze.

 

Link to post
Share on other sites
29 minut temu, worm napisał:

o tak, jakiś czas temu w to grałem i wciągnęło mnie niesamowicie

 

Mnie aż tak mocno nie wciągnęło, chociaż grę przeszedłem za dwoma podejściami. Oczywiście, żaden to wyczyn, bo gra nie jest za długa, ale mimo wszystko grało się naprawdę dobrze. Ode mnie około 7.5/10, coś w tych okolicach.

 

PS. Właśnie sobie słucham ścieżki dźwiękowej, zdecydowanie daje radę.

Edytowane przez adi777
Link to post
Share on other sites

Obecnie gram z doskoku skończyło się  urlopowo-świąterczne eldorado  .

 

Lecą TLoUS2  drugi przejazd na  gejm+

Następnie chyba się i odkurzę  spidermana

Przymierzam się Ratchet &  Clanc  oraz Ghost of tsushima

 

No ale to plany najbliższe 6 miesięcy bo czasu nie ma ... chyba ze znowu  będzie jakiś postój w robocie  (oby nie )

Link to post
Share on other sites

3765_1.png

 

Kiedyś miałem ograć, ale mikropłatności skutecznie zmusiły mnie do omijania tego tytułu szerokim łukiem. Teraz w edycję ostateczną, kupioną za grosze (bo chytry dwa razy traci) i pozbawioną lootboxów można w spokoju pograć :)

  • Lubię to 2
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...