Skocz do zawartości

Recommended Posts

Sa malutkie kanały niesubowane przez fanboi na youtube posiadające sprzęt i pokazujące rzeczywiste fps

 

Tutaj gość nazbierał 50k subów tylko dlatego pokazuje dobre fps na cpu amd

Jest popyt jest podaż.Niektórym wystarczy fejk i chodzą zadowoleni :rotfl:

 

Weź przestań z tym fanboy'owaniem i bezsensownym czepianiem się AMD (jakość pseudo-kanału to jedno, a bezsensowne przypierniczanie to drugie), bo tacy jak ty tylko to nakręcają. Kogo obchodzi jaki to producent... liczy się wydajność i opłacalność produktu. Raz Intel, raz AMD... a może niedługo i nvidia... a kiedyś jakiś chiński xuangoisongmaotsetungredbook edition...

Gdyby komuś się spieszyło to Proline ma jedną sztukę od ręki: 

https://allegro.pl/oferta/msi-geforce-rtx-3080-ventus-3x-oc-10gb-gddr6x-9709041758

 

:)

 

Za taką cenę to ja wole sobie felgi kupić nowe na zimę a nie RTX'a 3080.  :rotfl: Max to 4500... i to za jakiegoś Lightning-Z a nie Ventusa.  %-)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Słaba oferte. Na stronie mają 5k. https://proline.pl/msi-geforce-rtx-3080-ventus-3x-oc-10gb-gddr6x-pci-e-p6716011

 

Pomijam to, że wisi to to od piątku, nie wyrywają sobie tej karty ludzie xD

Zamówię za pobraniem, tylko adres trzeba wymyslić  :D

 

Edit: Niestety się nie da :/

Oni sobie liczą dodatkowe 20zł za wysyłkę w ten sam dzień  :roll: 

W dzisiejszych czasach taki poziom januszerstwa jeszcze przechodzi ?

Edytowane przez lor3ddr8d
Link to post
Share on other sites

 

 

X-Kom czyli 2.10 się potwierdzi ?

Rozmawiałem dziś z X-Kom - nie wiem na ile informacje są prawdziwe ale oni dopiero prowadzą rozmowy odnośnie dostępności kart, nic nie jest w drodze, nie mają skąd zamówić bo ich nie ma, sam fakt, że jesteśmy w PL nie pomaga (mimo wszystko mały rynek)

Wszystkie podawane daty są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Dla nich nie ma znaczeni czy zapłaciłeś czy nie, będą wysyłać wg daty/godziny zamówienia na konkretne modele. 

Moja data to 16.10 i nie mam gwarancji, że będę miał kartę na czas i czy w ogóle będzie ten model dostępny. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...