Skocz do zawartości

Recommended Posts

9700k póki co każdego Ryśka w grach przewyższa, to że nie ma smt to nikomu w grach nie przeszkadza bo ma 8 rdzeni z wysokim taktowaniem. Ci prawda za tą cenę to Intel już dawno powinien mieć 8/16, a w i5 6/12. Jak ja potrzebowałem najwyższej wydajności wielowątkowej w danej cenie, to kupiłem 3700x, jakbym chciał CPU tylko do gier to pewnie bym wybrał i5-10600k.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

słabizna. uv 30 wat od 300 z zachowaniem zegarów.To świadczy jak ampere jest wyżyłowany w mhz.

Czyżby jednak bali sie amd?

 

Na gtx 1080 mam z 250 wat na 190 W uv i to z 10 procentowym oc

 

/ nie cytuj całych postów / worm

Edytowane przez worm
Link to post
Share on other sites

słabizna. uv 30 wat od 300 z zachowaniem zegarów.To świadczy jak ampere jest wyżyłowany w mhz.

Czyżby jednak bali sie amd?

 

Nie, raczej po prostu technicznie mają dużą powtarzalność produktu.

 

Z resztą po co dyskusje o CPU... każdy wie od... zawsze (...) że jak ma się monitor high refresh rate to Intel będzie lepszy  %-)

Ryzeny są dobre dla zwykłych śmiertelników (cena) oraz osób, które wykorzystają jakoś te rdzenie. No i do 2160p@60 bo tam CPU się nudzi. 

 

Inna sprawa to dostępność i stabilność cen w momencie gdy ktoś musi kupić platformę... Tak czy siak zawsze coś ogranicza platformę. Raz GPU... raz CPU... ale narzekanie wieczne.  :rudolph:

Link to post
Share on other sites

Nie nazwałem jej śmieszną. Napisałem, że 3070 może okazać się wystarczająco szybka dla niektórych.

3070 już teraz jest wystarczająco szybka dla WIELU, premierowe wyniki oraz cena przesądzą zaś o tym dla jak wielu :D

Link to post
Share on other sites

Daj pan spokój, prędzej 3-5% można wycisnąć z robienia timingów przy tak dobrych ramach.

Widziałeś w ogóle profil XMP tych pamięci?

Co z tego, że masz 3600Mhz cl16 jak w profilu XMP timingi drugorzędne i trzeciorzędne są przycięte jak na tanich G.Skill Aegis a to właśnie te timingi mają kluczowe znaczenie dla wydajności ram.

Z tych pamięci spokojnie ugrasz jeszcze ~15%.

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...