Skocz do zawartości

Recommended Posts

O której rusza sprzedaż? 15:00?

 

E: Gdyby komuś nie chciało się szukać:

power-limit.png

tdp-adjustment-limit.png

cooler-performance-comparison.png

 

E2: OC

f079413906f66.png

Wychodzi na to, że chyba tylko strix ma poważniejsze możliwości OC, no i Xtrio też miało zauważalnie wyższe zegary od reszty, a pozostałe mizernie, co nie dziwi patrząc na to ile można podnieść power limit w stosunku do FE.  Strix ma możliwość dołożenia ponad 50% do power liminut. W efekcie po OC dogania prawie 3070:

overclocked-performance.png

Edytowane przez wojciechu15
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, joker5513 napisał:

Jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć po jaki wuj kolejna fikcyjna premiera kart których i tak nie ma?

Po to żeby kilku szczęśliwców którzy dostaną kartę zaraz po premierze mogło zrobić dobry deal na frajerach desperatach entuzjastach którzy potrzebują karty nowej generacji na już. A w mediach można się pochwalić niskim MSRP i tak to się kręci. Żeby nie było, z AMD nie jest inaczej.

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, wojciechu15 napisał:

Widzę, że będziemy sobie nawzajem konkurencję robić, bo mamy podobne przemyślenia. Do 2200-2300 biorę, a dalej to bym wolał dopłacić do 2800 za 3070.

https://www.mobimaniak.pl/322440/geforce-rtx-3060-ti-oficjalnie-to-najciekawsza-karta-graficzna-ostatnich-miesiecy-znamy-polska-cene/

Najtańsze Pality za 1999 

Link to post
Share on other sites

Jeżeli sytuacja będzie taka sama jak z 3070, gdzie Phoenix GS i Gaming PRO OC kosztują w xkom tyle co Xtrio i Aorus, to dramy nie ma. 

Gdyby referenty 3070 były dostępne to byłby jakiś dylemat, ale jak za 2200 będzie można dostać 3060ti w dobrej, a na to się zanosi to biorę i dłużej na nic nie czekam. 

 

Powiem więcej. Jak za 2350 będzie strix to nawet minuty się nie będę zastanawiał tylko zamawiam, chociaż nawet na to nie liczę, ze uda się go wytrwać za te pieniądze. Ktoś powie głupota, ale jeszcze pół roku temu za te pieniądze chciałem kupować 2070S, więc stratny nie będę. 

PS: W proshopie, który jako jedyny bardzo ładnie pokazywał stany magazynowe i zamówienia, w ogóle wycofali Ampery z listy produktów :D

Edytowane przez wojciechu15
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, Adek221 napisał:

A na OLX niektórzy nadal chcą robić dille życia  stare złomy RTX 2080 czy 2070 za  2000-2800ZŁ 

Nie wiem czy wiesz ale w sklepach dobra wersja RTX2060S kosztuje 1900zł więc używki trzymają cenę ;) Na allegro wystawiasz licytacje 2070S i cena dobija do 2tyś zł. 

Edytowane przez DjXbeat
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
28 minut temu, Marucins napisał:

Serio?

Tak jak ci się wydaje. Nie ma tutaj żadnej magii. 

Informatyk napisze bota, który zrobi wszystko za niego. A ty będziesz ciułał i każdą stronę odświeżał z palca.

Kto napisze bota? :D

Link to post
Share on other sites

Ta 3660Ti powinna być lepszym dealem niż 3070 - 12% slabsza, a 20% tansza. Czyli gaming bedzie wygladal tak, ze albo kupujesz 3660ti albo 3660ti z lepszym chlodzeniem i podkrecasz albo od razu 3080 do 4k. Oby ceny były znośne, to zwrócę swojego 3070 :D

Edytowane przez Majks
Link to post
Share on other sites

Ależ cudo ten bloczek na FE, ktoś poluje na 3080 / 3090 FE? Tematycznie kojarzy mi się z pojazdem "Puddle Jumper" z SG Atlantis.

https://www.ekwb.com/shop/ek-quantum-vector-fe-rtx-3080-d-rgb-silver-special-edition

Teraz mam dylemat czy pozostać na RTX 3090 STRIX przy powstającym EH "ATLANTIS" czy polować na 3090 FE albo dwie dla duetu, żeby bardziej soczysty klimat po dodatkowych modach uzyskać.

No ale tutaj zysk w kwestiach wizualnych i klimatu, strata w kwestii pragmatycznej jednak STRIX to wydajność bonusowa, a z mGPU jest jak jest. No cholera bloczek namieszał z wizją teraz :D

Z tym, że to jest na RTX 3080 FE nie na 3090 FE, no ale to kwestia czasu, wizualnie będzie pewnie bliźniaczo.

 

Edytowane przez EH_Gosu
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Hoho :D na morelowym 3060 Ti: Aorus 2549 zł, Gaming X 2489 zł, Palit Dual 2279 zł. Nie wiem czy już nie lepiej dołożyć do 3070...

Dodatkowo szybkie pytanie dla kogoś posiadającego w tej kwestii doświadczenie (bo matematyka mówi mi, że tak), czy Seasonic Gold 500W z mojej stopki pociągnie takiego Gaming X bez zająknięć i restartów? Żadnego OC.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...