Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja już tak się kiszę na gtx970 od dłuższego czasu. Nie lubię systemu kolejkowego, ale po doświadczeniach z turingami oraz 3090,3090,3070 widzę, że najlepsze ceny to są na premierę i kto zamówił od razu, odczekał swoje to kartę już ma, a ci co liczą, że nagle karty się pojawią i drastycznie stanieją pewnie się przeliczą, co widać po 3080 - miesiące mijają a ona tylko droższa. Nawet turingi w postaci 2060, 2060s i 2070s trzymają ceny premierowe. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Adek221 napisał:

Ja się kiszę w kolejce na 3080 xd chyba cyberpunka 2077 do wiosny nie zobaczę. 

tez w x-kom zamawiałeś? bo jak mam do lutego czekać be żadnego powiadomienia kiedy przewidywany termin dostarczenia to piernicze , skasuje zamówienie i wezme jakiegoś 2070s używkę na gw

 

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, marko22 napisał:

Wybaczcie jeśli to trochę poza tematem, ale czy ktoś może ma przypadkiem jakieś doświadczenia z tym sklepem? Tak się składa że też mieszkam na terytorium Belgii i powoli myślę o zmianie karty graficznej.

Problem w tym, że za bardzo nie orientuję się jakie tutejsze sklepy są w ogóle warte uwagi jeśli chodzi o części komputerowe... Ostatnim razem jak składałem komputer, wszystko było kupowane w Polsce lub jakieś drobne rzeczy na Amazonie, ale widzę że akurat tam obecnie trochę kiepsko z kartami graficznymi.

Akurat ten sklep widnieje na stronie Nvidii :P 

Link to post
Share on other sites

Plus taki, że to, co na stronie opisane - Dostępne, to i w sklepie jest. Większość elementów, z których poskładałem obecnego kompa WC, kupiłem u nich na miejscu. Ceny mają bardzo konkurencyjne w porównaniu do reszty. Ale z nowymi Ampere to przegięli pałę. No i nie dziw się, że jest taka a nie inna dostępność nowych grafik :) Tak jest praktycznie wszędzie. Aż dziwne, że mają 3060 Ti. Ciekawe tylko jak długo.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź, jakoś mocno mi się nie śpieszy z zakupem, ale właśnie nie miałem pojęcia gdzie rozpocząć poszukiwania jakiegoś rzetelnego sklepu, będę miał ten na uwadze :D.  Miałeś może u nich jakieś doświadczenia z gwarancją?  

Miejmy nadzieję że dostępność będzie co raz lepsza, a nie na odwrót, może i ceny się trochę ustabilizują.

Link to post
Share on other sites

Przy takich stanach półkowych to już powinno mieć status - wysłane :D

Żeby nie było, że historia się powtórzy.....nazbierają zamówień, a do wysłania będzie znowu droga jak z Ziemi na Księżyc....

Link to post
Share on other sites
26 minut temu, marko22 napisał:

Przy takich stanach półkowych to już powinno mieć status - wysłane :D

Żeby nie było, że historia się powtórzy.....nazbierają zamówień, a do wysłania będzie znowu droga jak z Ziemi na Księżyc....

Spokojnie. Często kupuję z x-kom i "wysłane" zawsze pojawia się w nocy. :> Choć kto wie, może być klops.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...