Skocz do zawartości

Recommended Posts

@Eh_Gosu dobrze piszesz ;) spodobało mi się pewne zdanie...

"same wariaty czy może po prostu pasjonaci"

 

Tak, jestem wariatem... z pełną tego świadomością.

Gram od ponad 20 lat i jeszcze nigdy nie czułem z tego takiej satysfakcji jak obecnie. Nie gram we wszystko, nie gram od rana do wieczora. "Ta" gra musi mnie zaciekawić, wciągnąć. Czas... Szanuję go, jak coś mnie nie zainteresuje, jak patrzę na zegar i myślę że mi szkoda czasu to... odpuszczam taką grę.

Od kilku dni gram w WD Legion, fascynuje się stworzonym światem w tej grze.

Powtórzę... Tak jestem wariantem, byłem też nim gdy 5 lat temu kupiłem monitor 3440x1440, tak byłem nim gdy już ponad rok temu kupiłem monitor 5120x1440.

To właśnie w tej rozdziałce podziwiam ten świat Londynu w maksymalnych ustawieniach jakie sie da ustawić. Już teraz wiem że nie skorzystam w tej grze z opcji szybkiej podróży. Pomimo słabego modelu jazdy czuje pełną satysfakcję z jeżdżenia tam i z powrotem po tym świecie przez to jak to wszystko wygląda.

Nie żałuję wydania dodatkowych pieniędzy na 3090, bo wiem że 3080 nie poradził by sobie w tej rodzielczości w ultra ustawieniach - więc... tak, nawet te kilka klatek więcej ma spore znaczenie.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

@UP

danych osobowych nie publikuj, bo chyba nie można

 

 

ale ciekawe że przez prawie 3-tygodnie morele żadnych dostaw nie miało :P

najwyraźniej jedna osoba zrezygnowała, dlatego numerek spadł z 48 na 47

 

W x-komie się pytałem dostawy planują na 15 grudnia

Link to post
Share on other sites

 

 

W jaki sposób dobrze na tym wyszli dzięki Twoim hiper poleceniom? Kupili karty o od dawna znanej wydajności w od dawna znanych cenach. które równie dobrze mogliby kupić obecnie - po tych samych cenach. Normalnie guru przewidywania z Ciebie. Wróżbita Marek.

Znanej wydajności owszem ale w znanych cenach do obecnej to masz poważne tyły.Powtórzę i tobie,wejdź sobie na ceneo i zobacz na ceny 2070S.Nadal twierdzisz,że ceny są identyczne z tymi przed? które można było kupić za 2400 tyle co w dniu premiery a były i promocje za 2200zł.

Nie dziwię się,teraz widzisz tylko Ampere które będą miały tę samą sytuację.

 

 

 

Ale jak dobrze wyszli? Przecież nawet "przepłacając" i kupując 3070 za 2900 ma się wydajność 2080ti za wiele mniej niż nowe 2080ti w dalszym ciągu kosztuje. No chyba, że mi powiesz, że zrobili super deal, bo kupili słabsze od 3070 2080/2080s za cenę w której można kupić topowego strixa 3070 od ręki. To byłby faktycznie świetny deal :menda::rotfl: . Jak bym na to nie spojrzał nijak nie widzę możliwości, by kupując po premierze ampery nowego turinga mieć podstawy do przekonania, że zrobiło się świetny interes. No chyba, że komuś udało się kupić jedną ze sławnych 20 sztuk 2070s które bodajże xkom rzucił po 1600pln, ale to nie tyle jest świetny interes co fart porównywalny z dostaniem od ręki referenta 3080 od NV na premierę.

A przyszła generacja będzie wydajniejsza w cenie 3090 to samo napiszesz,że się opłaca  :rotfl: 

Link to post
Share on other sites

@UP

danych osobowych nie publikuj, bo chyba nie można

 

 

ale ciekawe że przez prawie 3-tygodnie morele żadnych dostaw nie miało :P

najwyraźniej jedna osoba zrezygnowała, dlatego numerek spadł z 48 na 47

 

W x-komie się pytałem dostawy planują na 15 grudnia

imie i nazwisko konsultanta to nie sa dane osobowe, ktorych nie mozna ujawniac

gdybym publicznie ich obrazil to co innego (chociaz wtedy to bylby mozliwy jedynie pozew cywilny o znieslawienie), przeciez rownie dobrze mozesz sam napisac do morele wiadomosc i tez ci sie podpiszą

a umieszczona tutaj rozmowa nie jest czescia zycia prywatnego tej osoby, a ja jako uczestnik tej konwersacji mam pelne prawo do jej publikacji poza tym nawet podchodzac do tego calkiem po ludzku - nic im zlego sie nie stanie ze 5 osob zobaczy ich imie i nazwisko w temacie na forum benchmark

 

takze przemysl zanim cos takiego napiszesz bo blabla rodo, poza tym całe rodo to dotyczy firm i spolek a nie osob prywatnych 

a w regulaminie forum tez nic takiego nie ma bo czytalem go kilka razy na wypadek gdyby jakis troll mnie chcial zbanowac

Edytowane przez Lexus404
Link to post
Share on other sites

Tak, właśnie żyjemy w nienormalnych czasach.

 

 

Każdy chciałby mieć od ręki w cenie MSRP, ale jest jak jest :)

 

Wiem Panowie, taki jest rynek i nie ma co pienić się, że ktoś chce zarobić wykorzystując sytuację. Wystarczy cofnąć się do wiosny i przypomnieć co było jak brakło maseczek i środków do dezynfekcji ;) Nie bóldupie. Trochę jestem w kropce i zastanawiam się czy przełknąć pigułe i nie zamówić nawet drożej...

 

Jak na moje to przez najbliższe pół roku nie ma co liczyć nawet na ceny zbliżone do MSRP.

Edytowane przez Fatumboba
Link to post
Share on other sites

Inna sprawa czy ktoś sobie tego życzy, czy nie, a inna czy faktycznie nie masz prawa tego robić. Mi np część kontrahentów w pierwszej zwrotnej wiadomości zawsze zawiera klauzulę poufności informując, że cała korespondencja jest kierowana do mnie i nie mam prawa jej rozpowszechniać w całości, czy też jakiejkolwiek części. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

@up dokladnie oni sobie moga tego nie zyczyc ale pracujac jako konsultant musza sie z tym liczyc poza tym tak jak mowie ja niczego zlego moralnie nie robie

moge w nastepnych screenach robic cenzure ale czy na prawde musimy popadac w taka paranoje? wejdz na fejsa i zobacz ile osob dzieli sie swoimi wszystkimi danymi zdjeciami itp bez zadnego problemu. prawdopodobnie ci konsultanci tak samo

Edytowane przez Lexus404
Link to post
Share on other sites

czy tylko Zotac I Gigabyte (Aorus) dają więcej niż 3 lata gwarancji? O ile 3090 od Zotaca średnio mnie interesuje, Aorus Master lub Xtreme, z gwarancją na 4 lata, wydaje się dobrą propozycją. Ma ktoś może któryś z tych modeli? 

Edytowane przez vandam
Link to post
Share on other sites

Czyli na jakieś spadki cen nie ma co liczyć, jak rozumiem. Przynajmniej w ciągu powiedzmy pół roku. To jeszcze jedno pytanie.

Czytam te plotki o 12 GB w 3060 i zastanawiam się, czy nie warto po prostu poczekać na silniejsze modele? 
Czy wg Was sytuacja z Turningami i wydaniem Superek tu też jest realna? Wtedy to w ogóle kupujący premierowe Turningi mogli się czuć wręcz zrobieni w balona. Są realne szanse na 3070 Ti?
Chętnie kupię 3070, niech będzie i ta wyższa cena, ale jeśli np. 3070 Ti będzie z większą pamięcią, a cena nie pójdzie niebotycznie w górę, to chyba wolałabym taką wzmocnioną wersję.
I jeszcze jedno pytanie. Która wersja 3070 jest warta uwagi? Ma być cicho i nie za ciepło. 

Edytowane przez Offka
Link to post
Share on other sites

@kuba223

 

W teorii powinien wystarczyć, w praktyce wysokie skoki napięcia, gdy karta boostuje, może załączyć OCP czy inne zabezpieczenie i wyłączyć/scrashować kartę/pc. Wysokiej klasy zasilacz 750W+ byłby polecany, niektórzy tu piszą, że od 850W+, ale to chyba bardziej dla kart typu Strix z 450W do OC xP

Link to post
Share on other sites

Czyli na jakieś spadki cen nie ma co liczyć, jak rozumiem. Przynajmniej w ciągu powiedzmy pół roku. To jeszcze jedno pytanie.

Czytam te plotki o 12 GB w 3060 i zastanawiam się, czy nie warto po prostu poczekać na silniejsze modele? 

Czy wg Was sytuacja z Turningami i wydaniem Superek tu też jest realna? Wtedy to w ogóle kupujący premierowe Turningi mogli się czuć wręcz zrobieni w balona. Są realne szanse na 3070 Ti?

Chętnie kupię 3070, niech będzie i ta wyższa cena, ale jeśli np. 3070 Ti będzie z większą pamięcią, a cena nie pójdzie niebotycznie w górę, to chyba wolałabym taką wzmocnioną wersję.

I jeszcze jedno pytanie. Która wersja 3070 jest warta uwagi? Ma być cicho i nie za ciepło. 

nie czułem sie zrobiony w balona bo karta nic nie straciła na wydajności, 2080 miałem od premiery i nic tej karcie nie ubyło po wydaniu wersji "Super"

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...