Skocz do zawartości

Coronavirus ( Covid-19 ) Czy wszyscy umrzemy?


Recommended Posts

Przypominam tylko, że większość szczepionek była tak traktowana przy pandemiach ;)

 

36 minut temu, wodego napisał:

Tak więc kolega wyżej nie musi się martwić, że często choruje jako zaszczepiony. Nie on jeden.

Akurat martwić się powinien bo mimo wszystko za łatwo łapie tego wirusa i za często na niego choruje co jest dosyć niepokojące. Zwłaszcza ze względu na skutki uboczne, zwłaszcza płuc. 

Link to post
Share on other sites
9 godzin temu, BlackCoffe napisał:

Przypominam tylko, że większość szczepionek była tak traktowana przy pandemiach

Czyli o jakich pandemiach piszesz, gdzie szczepionki reklamowane były poprzez kłamstwa?

Edytowane przez wodego
Link to post
Share on other sites

 

15 godzin temu, wodego napisał:

Jakoś dziwnie mam wrażenie, że szczepionka działa odwrotnie, niż w tych kłamliwych reklamach. Wchodzę na oficjalne dane w PL, biorę 3 miesiące i widzę:

zakażenia wśród zaszczepionych - 211 tys.

zakażenia wśród niezaszczepionych 103 tys.

 

A więc zaszczepieni chętniej goszczą wirusa w swoim organizmie. Reklama powinna brzmieć: zaszczep się i zostań transmiterem?

 

iXyPfFk.png

Dla przypomnienia, ludność w Polsce to ok. 37mln. Matematykę pozostawiam Tobie.

 

No i składam reklamację, bo od kiedy się zaszczepiłem to nawet głupi katarek nie chce się mnie czepić, tak to zawsze chociaż raz do roku trafiała się jakaś grypka to się szło 2-3 dni poleniuchować na L4, a teraz nic :(

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez pendzel_3
  • Lubię to 1
  • Haha 2
Link to post
Share on other sites

Linie lotnicze w dalszym ciągu mają swoje restrykcje. Ludzie szczepią się dla świętego spokoju.
Kolegę ostatnio wygnali z lotu do USA przez brak aktualnego szczepienia. Żona żeby wejść na pokład samolotu, dwa miesiące temu, musiała mieć maseczkę medyczną. Gdyby  nie była zaszczepiona pewnie też byłby ogromny problem. Mówiłem jej że dwa razy była szczepiona, do VN nie trzeba, ale ona koniecznie obstawiała że nie chce się stresować i musi przyjąć 3 dawkę. I miała rację : )

 

Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, pendzel_3 napisał:

Dla przypomnienia, ludność w Polsce to ok. 37mln. Matematykę pozostawiam Tobie.

Nie wiem o co chodzi z tą matematyką, więc wyjaśnij.

 

A to, że po szczepieniu nie chorujesz, to tylko się cieszyć. U mnie w rodzinie osoba po szczepieniu ze 2x miała wiadomo co (raz potwierdzony, drugi raz prawdopodobnie) i po kilku miesiącach od ostatniego przechorowania nadal odkaszla co jakiś czas.

 

8 godzin temu, joker5513 napisał:

Ten wątek ma jedną zasadniczą zaletę

Znowu? Dlaczego oszukujesz sam siebie? Ile razy obiecywałeś, że opuszczasz ten temat? Być może jesteś zmuszany do przeglądania tego tematu? Jeśli tak, skorzystaj z pomocy - patrz niebieska linia. Nie może być, że ktoś kogoś zmusza do czytania takich rzeczy niezgodnie z przekonaniami religijnymi.

 

9 godzin temu, BlackCoffe napisał:

Chodzi o to, że były podawane ludziom jak tylko zostały stworzone

Acha, to nie wiedziałem. No widzisz, a naukowcy kłamią, że jeszcze testy kliniczne trzeba robić. A okazuje się, że wystarczy tylko wyprodukować.

 

i widać było, że są efekty - to prawda. Na C19 też widać było efekty. Rekordy ilości przypadków po powszechnych szczepieniach. Najwięcej w krajach wysokozaszczepionych. A więc efekty były.

 

4 godziny temu, Mrozinho napisał:

Ludzie w tym panstwie nie mają prawa głosu, więc nie mogą dyskutować. Proste

A więc wykonuj swoją rolę i w każdym temacie na forum napisz: "do zamknięcia".

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
5 minut temu, wodego napisał:

Acha, to nie wiedziałem. No widzisz, a naukowcy kłamią, że jeszcze testy kliniczne trzeba robić. A okazuje się, że wystarczy tylko wyprodukować.

Kiedy powstawały pierwsze szczepionki nie było takich testów klinicznych jak są teraz.

Link to post
Share on other sites
14 godzin temu, wodego napisał:

Nie wiem o co chodzi z tą matematyką, więc wyjaśnij.

 

Chodzi o to że twoja teza:

W dniu 8.11.2022 o 21:41, wodego napisał:

A więc zaszczepieni chętniej goszczą wirusa w swoim organizmie. Reklama powinna brzmieć: zaszczep się i zostań transmiterem?

 

Wywnioskowana przez Ciebie na postawie:

W dniu 8.11.2022 o 21:41, wodego napisał:

Jakoś dziwnie mam wrażenie, że szczepionka działa odwrotnie, niż w tych kłamliwych reklamach. Wchodzę na oficjalne dane w PL, biorę 3 miesiące i widzę:

zakażenia wśród zaszczepionych - 211 tys.

zakażenia wśród niezaszczepionych 103 tys.

jest błędna.

 

 

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites
W dniu 8.11.2022 o 22:34, MiK napisał:


I co teraz się z tym robi? Kwarantanna?

Nie mam pojęcia, zrobiłem to co ostatnim razem...czyli funkcjonowałem w społeczeństwie jak każdego dnia.

 

Spoiler

męczy mnie to już i zwyczajnie w świecie mam wywalone na te wyniki pozytywne od dłuższego czasu

 

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Ciekawe badanie:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC9629406/

Nie jestem pewien czy dobrze to rozumiem.
Zaszczepieni umierają na zawał i choroby serca z winy niezaszczepionych, którzy to stresują zaszczepionych, że umrą na zawał przez skutki uboczne szczepionek???

Może jednak palacze papierosów też nie umierają na zawał przez palenie a właśnie przez te ostrzeżenia na paczkach papierosów, które ich stresują?



Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...