Skocz do zawartości

Coronavirus ( Covid-19 ) Czy wszyscy umrzemy?


Recommended Posts

Jest się autorze czego bać. Czy ty umiesz czytać i nie widzisz ilości zmarłych ludzi? Co to za pytanie?

 

We wszystko wierzysz co Ci się mówi w TV?

 

LUDZIE UMIERAJĄ CODZIENNIE - A ŚMIERĆ TO NIC NADZWYCZAJNEGO

 

żeby nie było - nie bagatelizuję problemu... bo z pewnością jest GOSPODARCZY - pytanie, kto na tym skorzysta a kto poleci z torbami.

 

no i z teorii spiskowych - COVID-19 jako zasłona dymna dla wprowadzenia 5G, które wg. wielu opinii ma przysporzyć o całą sztafetę więcej problemów ze zdrowiem, niż problem z oddychaniem...

Edytowane przez Genocide
 • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja nie mówię, że w coś wierzę czy nie wierzę...

 

biorę pod uwagę fakty => czyli podchodzę do tematu bez emocji bo to główny czynnik aby spojrzeć na coś obiektywnie

 

ludzie w szale:

- zapasów w biedronce

- ochrony zdrowia swojego i bliskich

- z obawy przed śmiercią

- karmieni co 5 minut informacjami ( ci co oglądają tvpinfo dla przykładu )  o wirusie, który zabija jak każda inna choroba NIELECZONA i do której się podchodzi w błachy sposób

 

zapominają... że propaganda to jedno a świeży umysł to drugie.

 

Sobie jeden z drugim pomyśli, no dobra. Nie robię zapasów - ty nie zrobisz ale przez kogoś jutro nic nie kupisz jak ludzie dostaną do głowy a po woli dostawają no i twoje ulubione schabowe wykupią czy tam płatki owsiane.

Plebs w domu - nie mający roboty ... COŚ robi => głównie pije alko.

 

Sytuacja nie z TV a z podwórka na osiedlu.

Rozmawiające dziewczyny lat 13-14? co robi Twój tata? mój tata cały dzień pije piwo i głupio gada, a Twój?

Mój to samo ale jeszcze bije mame.

 

normalnie mi się zrobiło dziwnie ale to życie.

Z niecierpliwością czekam na szczepionkę, likwidację gotówki, superszybki internet 5G no i chipy pod skórą.

Link to post
Share on other sites

nie wyciągaj zdania z kontekstu...

 

Zadbaj o zdrowie - naucz się podnosić odporność ( tego się nie robi ani w dzień ani w tydzień i na pewno nie za pomoca tabletek ). To tajemna wiedza... a ta którą masz to ibuprofen i gripex za rogiem w markecie.

 

Czekamy rzONdzie na rozwiązania problemu.

Jak myślicie - który polityk jako przykładny obywatel się jako pierwszy zaszczepi?

Edytowane przez Genocide
 • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Sprawdziłem... Łupież dziesiątkuje ludzi.


nie wyciągaj zdania z kontekstu...

 

Dlaczego edytowałeś i całkiem zmieniłeś odpowiedź? Wiatr zawiał z innej strony i nastąpiła zmiana opinii?

 

A Wy co sądzicie o pandemii? Fake Rządu?

 

Tak. Polski rząd opracował taki scenariusz i namówił inne kraje. Nie wiadomo jakim procentem zysków będzie się dzielił.

 

Czekamy rzONdzie na rozwiązania problemu.

 

Przecież mają bezpośrednie telefony do przywódców innych państw, to zadzwonią i wydadzą polecenia.

 • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

czyli jednak utwierdza się przekonanie - mądry polak - po szkodzie

 

pożyjemy - zobaczymy - a póki co ... słuchajcie nadal biadolenia.

 

Przypominam tylko, że epidemię w naszym pięknym kraju... mamy z powodu ilu zgonów? kto przypomni?

 

ciekawe kto wie - ilu ludzi umiera na raka? DZIENNIE

ilu ludzi umiera na grypę DZIENNIE!!!!!!!!

 

...w Polsce!

 

a jednak z tego powodu epidemii się nie robi... kurde dziwne. matrix welcome

 • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tak, wszyscy kiedyś umrzemy. Wynika to z tego, że śmiertelność org. żywych wynosi 100%. Tu nie ma sensacji.

Ale jeśli chodzi o koronawirusa (SARS-CoV-2) to obecnie jest to najpopularniejszy celebryta na świecie. Dlaczego? No cóż, siła głupich mediów głodnych sensacji a dla rządów państw zarządzanie strachem to najlepszy i najtańszy sposób do sterowania prawie 8 mld ludzi i to skutecznie. Samo nakręcająca się spirala strachu i paniki powoduje,że ludziom masowo odbiera rozum. I to jest groźniejsze od COVID-19 wielokrotnie. Coś złego się stało z naszą cywilizacją - nie wiem co - może efekt Stefka Burczymuchy z wiersza Marii Konopnickiej? W XXI w. ludzkość przeżywa kryzys intelektu. Nie reagujemy panicznie na silny wzrost zachorowań na raka, na wzrost otyłości i samobójstw oraz kryzys finansowy, który w PL trwa już od paru lat a robimy wielką aferę z powodu koronawirusa  jakby to miał być koniec świata. Koronawirusy istnieją w naturze od dawna ale też są wytwarzane w laboratorium i mają nadawane patenty. Jeden z nich opisany jest tu: http://patft.uspto.gov/netacgi/nph-Parser?Sect1=PTO2&Sect2=HITOFF&p=1&u=%2Fnetahtml%2FPTO%2Fsearch-bool.html&r=1&f=G&l=50&co1=AND&d=PTXT&s1=%22US+10,130,701+b2%22&OS=

Niestety nigdy się nie dowiemy, czy SARS-CoV-2 to efekt pracy laboratorium czy nie. W internecie jest wiele opinii nt. temat i nie wiemy, która jest prawdziwa.

Czy bać się koronawirusa? Odpowiem za siebie: ja się nie boję. Matka-Natura sama reguluje procesy narodzin i śmierci org. żywych - np. część z nich ma potomstwo, część rodzi się bezpłodna lub płodna ale z chorobami uniemożliwiającymi założenie rodziny. Tak samo jest ze śmiercią. Jeśli nie zabije nas wirus to pokona rak, Alzheimer lub jedna z tysięcy innych chorób.

Co więc robić? Jeśli jesteście młodzi i zdrowi ogólnie to zachować spokój, higienę i dystans bezpieczny 1,5-2m od drugiej osoby i jeszcze jedno: NIE POZWOLIĆ aby wciągnięto Was w kwarantannę gdyż za jej zlamanie będzie Was prześladowała Policja z groźbą pójścia do pudła nawet na 8 lat (opcjonalnie 30 tys. zł kary).

Jest niemal pewne, że koronawirus dobije gospodarkę i zniszczy małe i średnie firmy. Wszystko za aprobatą rządu. Tylko, że czas rozliczeń nieubłaganie nadejdzie bo zamykanie ludzi w domach na czas nieokreślony (ale długi) rodzi patologie. Bezczynność generuje zachowania patologiczne - ludzie są istotami stadnymi i towarzyskimi i siłą będą łamać narzucone siłą przez władze zasady. A wirus - czy to się komuś podoba czy nie - i tak zrobi swoje. Na szczęście 80% ludzi ten wirus nie dotyczy, przejdą go bezobjawowo lub wcale.

Edytowane przez Marqvs
 • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

prócz tego, że stracą robotę ... pieniądze, nerwy, możliwe jeszcze, że dojedzie ich magiczna szczepionka jako panaceum na wszelkie dolegliwości strach i rozwiązanie tego druzgodzącego problemu.

 

ale... mimo wszystko dobrze prawisz.

 

tylko idiota myśli - że myśli.

Edytowane przez Genocide
Link to post
Share on other sites

Prędzej z głodu umrzemy ze względu na konsekwencje ekonomiczne, szczególnie z takim nieogarniętym rządem. Co nie znaczy, że należy potencjalną epidemię lekceważyć. Wirus sam w sobie może nie być taki groźny, jeśli udzieli się właściwej i szybkiej pomocy medycznej, ale paraliż służby zdrowia jest realnym problemem. Nie wspominając od rzezi przedsiębiorców ze względu na zawieszenie/przestoje w działalności. Mirki skupiają się wyłącznie na śmiertelności wirusa, a to chyba najmniejszy problem w tym całym zamieszaniu.

 • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

 

 

czyli jednak utwierdza się przekonanie - mądry polak - po szkodzie

Kontaktujesz w ogóle czy już nie bardzo?

 

 

Przypominam tylko, że epidemię w naszym pięknym kraju... mamy z powodu ilu zgonów? kto przypomni?

Czyli jesteś za tym, żeby cokolwiek zacząć robić jak będzie 100 przypadków dziennie? Bo do tej liczby, to nawet w gazetach nic nie powinni pisać. Embargo założyć. O wirusie powinny pisać Włochy, Hiszpania, Niemcy.

 

A jak będzie kilka przypadków dziennie, to napiszesz mądry Polak po szkodzie, do tej pory nic nie robili.

 

 

ciekawe kto wie - ilu ludzi umiera na raka? DZIENNIE

Napisz ile ludzi zaraża się rakiem od innych chorych.

 

 

ilu ludzi umiera na grypę DZIENNIE!!!!!!!! ...w Polsce!

Że co? Nie kontaktujesz już całkiem.

 • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Jeszcze słowo o skutkach wirusa: decyzją RPP obniżono i tak niskie stopy % a to oznacza niszczenie oszczędności Polaków, którzy w depozytach bankowych na koniec 2019r. mieli ok. 925 mld złotych. Wzrośnie bezrobocie, bo część firm nie wróci na rynek. Taniejące aktywa wykupią podmioty zagraniczne z Chinami na czele, które już wznowiły produkcję w 95% fabryk. Pensje części Polaków mają być obniżone. Zobaczcie jak gwałtownie rosną ceny walut USD/CHF/EUR - same rekordy. Ale ludzie na to nie reagują bo w telewizji o tym nie mówią ale żeby samodzielnie poszukać wiedzy to się zwyczajnie nie chce, więc to nie jest tak, że wszystko to wina rządu. Bo nie jest. To jest głownie wina samego-  bezradnego jak dziecko we mgle -  narodu zapatrzonego w kłamstwa telewizyjne i mam tu na myśli wszystkie stacje informacyjne.

Taka jest niestety cena likwidacji systemu edukacyjnego w PL ok. 20 lat temu. Nic nie poradzimy i nie ważne jaka opcja polityczna rządzić będzie jutro, za rok czy 5 lat.

Edytowane przez Marqvs
Link to post
Share on other sites

 

 

pożyjemy - zobaczymy - a póki co ... słuchajcie nadal biadolenia.

 

Nie życzę Tobie, ani nikomu z nas wszystkich, żeby się zaraził, ale będziesz inaczej śpiewał jak ktoś z Twoich bliskich odejdzie z tego świata z powodu tego wirusa.

Bzdury wypisujesz takie, że nawet się tego nie chce czytać. Wiesz dlaczego jest tak mało zgonów u nas? A no dlatego, że rząd nie czekał aż to gó**o się rozprzestrzeni jak w innych krajach. Myślisz, że gdyby nadal było wszystko otwarte (szkoły, galerie handlowe, kościoły, granice itd) to mielibyśmy taki sam bilans?

 • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

 

 

decyzją RPP obniżono i tak niskie stopy % a to oznacza niszczenie oszczędności Polaków

I również oznacza tańsze kredyty np. dla firm na przeczekanie. Oczywiście nie tędy droga, bo pomoc powinna być dużo większa (zwolnienia z podatków za czas przestoju), ale przecież część społeczeństwa rzuca jadem na rozdawnictwo rządu (500+), więc jad by się zwielokrotnił, gdyby państwo zaczęło dawać jakąś pomoc firmom.

 

Zobaczcie jak gwałtownie rosną ceny walut USD/CHF/EUR - same rekordy. Ale ludzie na to nie reagują bo w telewizji o tym nie mówią ale żeby samodzielnie poszukać wiedzy to się zwyczajnie nie chce.

No tak... notowania walut są utajnione.
 

 

 

ale będziesz inaczej śpiewał jak ktoś z Twoich bliskich odejdzie z tego świata z powodu tego wirusa. Bzdury wypisujesz takie, że nawet się tego nie chce czytać.

Dokładnie, on nie kontaktuje za bardzo.

 • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Nie no chyba muszę zacząć pisać poważnie bo czytać pewnych pierdół nie potrafię.

 

Sprawa pierwsza... co dało zamknięcie szkół?przeszkoli?teatrów?kin?galerii hanlodywych?

 

Sklepy spożywcze otwarte ... czyli każdy ma kontakt z każdym... jaka w tym logika?

Zakładając, że każdy z nas jest człowiekiem i jeść i pić musi... to i do takiego sklepu kiedyś pójść by wypadało ( pomijając wyjątki żyjące w lasach ). ZERO IZOLACJI

 

spacery - ZERO IZOLACJI

 

albo mamy tu do czynienia z trolami... albo mało kto tu myśli logicznie.

 

Niech każdy z nas siedzi w domu te 14 dni czy nawet miesiąc

- ha mamy problem - nikt ludzi nie uczył - jak przeżyć bez konsupcjonizmu 1 dzień a co dopiero miesiąc/dwa/ROK?

 

przeżyj dla przykładu 7 dni bez prądu/wody bieżącej...pieniędzy - wyzwanie życia? dla 99% czytających ten post prawdopodobnie tak.

Tu nie chodzi o to by załadować kontr post... albo pierdyknąc minusa... MYŚL.

 

druga sprawa... zakładając, że WSZYSCY W NASZYM KRAJU TO ZDROWE ISTOTY... wystarczy jeden cudzoziemiec z koroną i mamy od nowa "epidemię" ( zapoczątkowaną 3 zgonami )

Terminy które podaje żĄD ... to terminy psychologiczne, mające nie wywołać paniki.  w tej kwestii sprawdza się ON idealnie... pytanie jaki ma cel? ochrona obywateli? ekhm... możliwe - tego nie można wykluczyć. ale - jeżeli jest os innego na tyłach?

 

Terminy Będą! przedłużane i będzie źle... na to się trzeba nastroić a nie na magiczna ampułkę która załatwi wszelkie problemy.

 

D o uja pana... ludzie za chwilę będzie panaceum, które każdy dobrze by było aby wziął... sztuka jest nie być idiota w całym tym zamieszaniu.

Za chwile chodzenie po chodniku bez szczepionki będzie przestępstwem... tego chcesz?

 

a ty kolego z posta powyżej... przestań prowokować niczego nie wnoszącymi postami...

piszesz tak - jakby śmierć była czymś wyjątkowym. A te 5 zgonów powodem... do upadku Państwa...

 

tak miszczu... edytuję sobie post... zwykle to robię z każdym postem poprawiając jakieś biedne błędy.

Nie rozumiesz nawet dla czego napisałem o Raku... a biadolisz swoje kocopoły nie wiadomo po co.

Edytowane przez Genocide
Link to post
Share on other sites
albo mamy tu do czynienia z trolami... albo mało kto tu myśli logicznie.

Najwięcej braku logiki widzę w Twoich wypowiedziach. Domyślam się, że masz 13 lat, bo od tego wieku można zarejestrować się na tym portalu. I wszystko jasne.

 

 

 

tak miszczu... edytuję sobie post... zwykle to robię z każdym postem poprawiając jakieś biedne błędy.

Tak... i zmieniasz całkiem treść.

Edytowane przez wodego
Link to post
Share on other sites

Najśmieszniejsze jest to, że z jednej strony zamykając obiekty użyteczności publicznej troszczą się o obywateli a z drugiej strony zwożą samolotami Polaków przebywających za granicą. Obstawiam, że do Świat Wielkiej Nocy nastąpi znużenie, zmęczenie materiału i Polacy będą mieć tego rabanu dość i zrobią swoje.

W sumie kraść, zabijać i gwałcić też nie wolno pod groźbą dotkliwych kar a mimo wszystko te przestępstwa niemal dzień w dzień są popełniane, więc dlaczego Polacy mieliby nie łamać narzuconych zasad bezpieczeństwa?

Edytowane przez Marqvs
 • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Marqus widzę, że głupi nie jesteś i neurony jeszcze dają radę ogarniać temat... mało kto ma odwagę w tym "kryzysie" myśleć logicznie.

 

...temat, dość istotny ( i chyba najważniejszy w sercu każdego polaka ), które trole o dziwo chcą zamknąć heh

 

ps. do niektórych dzieci nie dociera "temat zaczepka" typu zasłona dymna 5g... chociaż... prawdopodobnie w chwili obcnej sieć, jest rozwijana bez żadnych problemów "anty elektromagnetycznych rebeliantów"

Edytowane przez Genocide
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...