Skocz do zawartości

Coronavirus ( Covid-19 ) Czy wszyscy umrzemy?


Recommended Posts

19 godzin temu, zbiku90 napisał:

Nie słyszałem żeby ktoś poważny mówił publicznie w ten sposób

Bo mało słuchasz. Wywiady u Mazurka (RMF FM) różni generałowie na emeryturze i specjaliści od polityki międzynarodowej za każdym razem mieli pytanie kiedy to się skończy. Jako znawcy zagadnień w przeważającej większości zakańczali wojnę w tygodnie, albo miesiące. Bo amunicja się skończy, bo pieniądze się skończą, bo ostatni czołg się spali... Mazurek nie zaprasza ludzi z ulicy. Skąd tacy eksperci mogą wiedzieć, że część przemysłu można przestawić na produkcję specjalną? Ale byli też tacy, co nie wróżyli szybkiego zakończenia działań. Tylko ich była garstka.

 

Jakimś cudem tu na forum też widuję te same nicki w wątku covidowym i wojennym - a co w tym dziwnego? Niektórzy tylko o kartach graficznych lubią pisać, a inni wchodzą też w inne tematy. A więc dziwisz się, że ludzie mają coś do powiedzenia w innych tematach niż komputerowe?

 

z mojej strony ponownie koniec dyskusji bo nie ma o czym i z kim, tkwijcie sobie dalej w tym kółeczku wzajemnej adoracji - tak mi się przypomniało z tego wątku:

Osoba aktywna w pewnym dziale wpadła tutaj i pisze, że trzeba czytać tylko rzetelne, oficjalne strony, a nie jakieś wpisy na facebooku czy innych. No to zadałem pytanie: podaj te oficjalne prawdziwe strony, z których korzystasz, bo inni też by chcieli mieć do nich dostęp i pobierać z nich wiedzę.

- Ja się wypisuję z tego wątku, nie ma o czym pisać - i ta osoba dotrzymała obietnicy. Szkoda tylko, że nie ujawniła te tajne strony z prawdą.

 

 

58 minut temu, Mst74 napisał:

Ja tam sobie chwalę Covida

Nie Ty jeden. Pewna osoba chwaliła noszenie maseczek, bo dzięki temu nie miała corocznej alergii. Już nie piszę o całej rzesz osób, które rozpaczały jak zaczęto znosić restrykcje. Te pieniądze, które przestały wpływać na konta...

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
Z debilami nie warto rozmawiać - nie chcesz się szczepić to nie, ale wypad najlepiej na Antarktydę. Wtedy zarazisz najwyżej jakiegoś pingwina.
 
Można się przerazić ile w społeczeństwie jest skończonych idiotów czytając ten wątek default_cry.gif Ale w końcu PIS ma poparcie około 35% więc tyle statystycznie osobników bez mózgu musi być w społeczeństwie. Nie szczepcie sie jak nie chcecie - mam nadzieję że was trafi i odsetek debili lekko zmaleje...
Czas zweryfikował forumowe ameby.

Także koleżka jokero trafia do ignorów.
  • Lubię to 1
  • Haha 2
Link to post
Share on other sites

Kowid pokazał, kto tak naprawdę jest kim.
Dla mnie to był dobry czas. Jest takie przysłowie: "prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie".

Btw. Przy okazji urlopu w PL zapytam swojej Pani prawnik, czy warto pozwać pewne osoby z forum. Polskie sądownictwo jest jakie jest, ale może jest szansa żeby chamstwu dać solidną nauczkę default_splash.gif
Karma.

P.S. Fraza "kozak w necie..." wiecznie żywa.
Pamietajcie żeby nie obrażać drugiej osoby, nigdy nie wiadomo, na kogo się trafi. default_wink.png





  • Że co, proszę? 1
Link to post
Share on other sites

Jprdle co za chłop, jest tu jakąś opcja blokowania takich elementów? Bo dla mnie takie "cosie" to od razu personal ban, bo nie mam ochoty koegzystować z takimi elementami jak ten powyżej. 

Będę się jeszcze może zastanawiał czy jaśnie wielmożny pan się nie poczuje urazony jak mu się coś napisze. 

 

Przyjdzie toto na forum komputerowe, sadzi się i pozwami straszy, a dalej jazda. 

Hatfu. 

Edytowane przez wid3l3c
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, Krzysiek313 napisał:

Czas zweryfikował forumowe ameby.

Także koleżka jokero trafia do ignorów.

O nie naprawde?? Proszę... nie ... BŁAGAM NIE RÓB TEGO!!!!....

 

Cały mój świat legł w gruzach. Tyle stracić.

 

Dzwoń niezwłocznie do tego prawnika pacjencie, zanim "kejs" się przedawni :D

 

 

Edytowane przez joker5513
  • Lubię to 1
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Nie lubie takich roszczeniowych dziwaków. Jak ktoś z takim charakterem funkcjonuje w świecie to nie mam pojęcia, ale zakładam, że jest utrapieniem dla 98% napotkanych ludzi. Nie będzie utrapieniem dla ludzi tutaj, dopóty tu jestem. 

Nikt mi tu nie będzie straszyć sądami, kosami, kamieniami, doxowaniem, pozywaniem, ani insynuować 'na kogo to się tu nie trafiło'. Trafił na mnie. Wyrwałem chwasta. 

  • Lubię to 3
  • Dzięki 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dziwne że jeszcze nikt nie wyjechał z wolnością słowa, cenzurą, uciskaniem "włączających myślenie", wyciszaniem niewygodnych "faktów" itd. Pandemia się skończyła dawno, ale jak widać niektórzy stracili przez to sens życia i muszą wciąż udowadniać swoją intelektualną "wyższość", której absolutnym dowodem było odmówienie przyjęcia "eksperymentalnego preparatu". Wśród znajomych też mam parę osób, które wspominają o tym przy każdej okazji. Śmieszne to ale i smutne zarazem. Wiem, miałem się już tutaj nie udzielać...

5 godzin temu, Krzysiek313 napisał:

Czas zweryfikował forumowe ameby.

 

2 godziny temu, Krzysiek313 napisał:

Pamietajcie żeby nie obrażać drugiej osoby, nigdy nie wiadomo, na kogo się trafi. default_wink.png

Komentować chyba nie trzeba.

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@wodego Stan epidemii został zniesiony 13 miesięcy temu, stan zagrożenia obowiązuje do 1 lipca, czyli jeszcze przez cały tydzień. W czerwcu zmarło 13 osób, w szczycie to było prawie 1000 osób DZIENNIE. Co do środków ostrożności to nabrałem nawyku bardzo częstego mycia rąk i kasłania w rękaw, proste sprawy a przydadzą się w przyszłości. Niestety ludzie w sklepach znowu wpychają się koszykami i wózkami w plecy w kolejkach, te 1,5m odstępu to było coś pięknego :D

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Takiego covida jeszcze nie miałem w swoim dorobku, ledwo mogę chodzić i ruszać rękoma (które trzymam w domu w rękawiczkach a i tak są cały czas jak lód), skurcze mnie łapią jakieś takie dziwne nawet w pośladkach a przejście czterech metrów do ubikacji zajmuje mi około 5-6 minut a po już dojściu i próbie oddania mocznika mam wrażenie, że lawę z siebie wylewam. Bardzo nieprzyjemna sprawa, dramat. Za#rana franca.

 

E/Powaga nie jest mi do śmiechu, idę jutro do lekarza jak mi nie przejdzie domowymi metodami. Test też jakoś szybko wyszedł jak na dłoni niż te wcześniej.

Podwójna dawka aspiryny i piguła pyralginy trochę postawiły mnie na nogi przez noc, chociaż moja mobilność jest nadal utrudniona aczkolwiek mniej niż wczoraj to z jakąś godzinę temu straciłem czucie smaku i węch. Zmiennik też już na zwolnieniu, przekazałem mu wirusa.

Edytowane przez ALF
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...