Skocz do zawartości

Coronavirus ( Covid-19 ) Czy wszyscy umrzemy?


Recommended Posts

Co tu weryfikować dostali pewnie i więcej w każdej plotce jest ziarno prawdy.

I tak powstała nam nowa wiara obok chrześcijan, covidianie :D

Ja się ustrzegłem dziabanki, dwa razy przechodziłem nie gorzej jak średnią grypę.  Nawet nie mam ozdrowieńca bo testuje się w domu, żonie tylko powiedziałem że jak by było bardzo ze mną ujowo to i tak ma po karetkę nie dzwonić. Jak mam zejść to w domu, żyję i będę żył aż do śmierci ;)

 

Ale żeby nie było kto się szczepi jego prawo, każdy powinien sam podejmować decyzje i nie sugerować się innymi :)

Link to post
Share on other sites

Mam koronkę znowu, ręce opadają...dwa miesiące po dawce uzupełniającej. Znowu ten sam objaw co ostatnim razem, ból głowy jak na dużym kacu i krwawienie z dziąseł co ciekawe tym razem straciłem smak i węch, zjadłem Pawełka (moje ulubione słodkie zboczenie) i nic nie czułem. Poważnie dziwnie nienaturalne doświadczenie. Wychodziłem ostatnio w miasteczku wilanów z autobusu co prawda w masce z ffp3 filtrem do pasażera, który był na wózku inwalidzkim, klient cały czas kichał i kasłał co prawda miał maskę ale kto wie. Obstawiam, że tu doszło do zarażenia wiruskiem. Normalnie brak słów. Mam już pomału dość tej roboty i trzaskowskiego naczele z bandą idiotów zarządu firmy, ztmu, wtp...tego całego traktowania nas powożących jak ostatnie mięsa armatnie.

Link to post
Share on other sites
13 minut temu, Szarik napisał:

Mam już pomału dość tej roboty i trzaskowskiego naczele z bandą idiotów zarządu firmy, ztmu, wtp...tego całego traktowania nas powożących jak ostatnie mięsa armatnie.

Dobrze, że chociaż to wraca https://www.wtp.waw.pl/newsy/2022/02/01/strefy-wydzielone-w-autobusach-i-tramwajach/

 

Zdrowia Ci życzę! 

 

A zarazić się mogłeś nawet nie od niego tylko ktoś kaszlną, wirus się osadził na twoim ubraniu i gotowe. Po raz kolejny się zaraziłeś, to wygląda tak jakby twój organizm nie wytwarzał przeciwciał na koronkę :/ 

  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites

A sprawdzałeś sobie czerwone krwinki, mój ojciec i żona mają małopłytkowość właśnie po szczepieniach. Lekarze mówią że to niemożliwe że to nie od tego ale żona ma chopla na punkcie zdrowia i badania robi regularnie wiec jest z czym porównać a ojciec raz w miesiącu je robi. Miał duże przez to problemy w styczniu przed operacją. A objawia się to właśnie słabym krzepnięciem krwi. Innym znów zmienia się to w zakrzepy. 

 

A Pawełki , kupuje staremu 5 szt dziennie śmietankowe :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Szarik napisał:

Mam koronkę znowu, ręce opadają...dwa miesiące po dawce uzupełniającej.

 

1 godzinę temu, BlackCoffe napisał:

to wygląda tak jakby twój organizm nie wytwarzał przeciwciał na koronkę


 

Po co ma wytwarzać własne jak już ma sztuczne. A wiadomo. Sztuczne to tylko cykci są fajne. 
 

 

Link to post
Share on other sites

Rząd i korpo dymają i mnie i Ciebie i wszystkich innych, cały czas @MiK a covid może być jednym z nielicznych przypadków gdzie nie dymają albo dymają ale delikatnie (korpo nie rząd bo rządzący to jadą cały czas bez lubrykantu). 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Wchodzę na super tajne dane, wybieram okres jednego miesiąca 31gru - 31sty:

Zakażenia

- 464 tys. zaszczepieni,

- 352 tys niezaszczepieni.

 

O amantadynie trochę tu było. Jak super ekspert unikał rozmowy o amantadynie, bo widocznie nie było w planie leczenia. Warto posłuchać całości, a jak ktoś nie ma czasu, to od 8:40".

 

 

 

Edytowane przez wodego
Link to post
Share on other sites

Dodam jeszcze wypowiedź robota lekarki z telewizorni (prawdopodobnie oprogramowanie v1.3):

- Ustawa jednoznacznie by rozwiązała sytuację - czyli po zatwierdzeniu ustawy gwałtowny spadek zakażeń i zgonów. Nie jest to korzystne, bo czym by media straszyły ludzi? Tak więc ustawa nie przeszła.

 

 

Link to post
Share on other sites
18 godzin temu, Szarik napisał:

Mam koronkę znowu, ręce opadają...dwa miesiące po dawce uzupełniającej. Znowu ten sam objaw co ostatnim razem, ból głowy jak na dużym kacu i krwawienie z dziąseł co ciekawe tym razem straciłem smak i węch, zjadłem Pawełka (moje ulubione słodkie zboczenie) i nic nie czułem. Poważnie dziwnie nienaturalne doświadczenie. Wychodziłem ostatnio w miasteczku wilanów z autobusu co prawda w masce z ffp3 filtrem do pasażera, który był na wózku inwalidzkim, klient cały czas kichał i kasłał co prawda miał maskę ale kto wie. Obstawiam, że tu doszło do zarażenia wiruskiem. Normalnie brak słów. Mam już pomału dość tej roboty i trzaskowskiego naczele z bandą idiotów zarządu firmy, ztmu, wtp...tego całego traktowania nas powożących jak ostatnie mięsa armatnie.

 

Za mało dawek jeszcze.. :(

Link to post
Share on other sites

Bo maseczki nie chronią przed zakażeniem, tylko przed mandatem…

 

Swoją drogą, raczej mało prawdopodobne, żebyśmy kiedykolwiek doczekali końca tego cyrku. Dlaczego? Bo dla władz jest to idealny pretekst, żeby kontrolować obywateli i wymierzać ludziom kary wedle uznania. Jak nie siedzisz w mieszkaniu i nie oglądasz TVP, to z automatu jesteś "na celowniku" i wielki brat obserwuje, czy ci się przypadkiem maseczka nie zsunęła. Jak ci się zsunie i nie zdążysz poprawić, to ZOMO/ORMO może cię przetrzepać bez żadnego tłumaczenia. Przy okazji, jak im się nie spodoba np. napis na twoim ubraniu, to dodatkowo poczęstują cię pałkami,  bo mogą. Władza ustala, kiedy można iść do sklepu po zakupy, kto może pójść z kolegami na piwo a kto nie, ile osób może przebywać w restauracji, albo jechać jednym autobusem. A jak masz jakąś sprawę i musisz gdzieś pójść, to najlepiej od razu z lekarzem i prawnikiem. Wszystko jest ustalane według aktualnego "widzimisię" rządzących - dla naszego zdrowia? Nie sądzę, bo władza generalnie ma w poważaniu, czy Janusz jeden z drugim jest zdrowy. Po prostu w ten sposób łatwiej jest trzymać ludzi za mordy, że tak się wyrażę. Czyli jak będziecie wystarczająco posłuszni, to może kiedyś pozwolimy wam np. na organizację imprez masowych. Oczywiście w "reżimie sanitarnym", żeby się wam w żopach nie powywracało z tej radochy. A jak się zaczniecie buntować, to wprowadzimy stan wojenny i wtedy was będziemy "uspokajać" przy pomocy czołgów. Jest marchewka, jest kij - czego więcej można chcieć? :sciana:

Edytowane przez 030366
Link to post
Share on other sites
W dniu 11.02.2022 o 13:12, joker5513 napisał:

Może wariant następny (pomicron?) będzie już na tyle łagodny co zwykła grypcia że w końcu ta paranoja się skończy ...

A myślisz, że ten następny wariant będzie ostatni? Na pewno będą jeszcze miliony innych. Nawet jeśli któryś będzie trochę łagodniejszy, to po nim pojawią się nowe silniejsze/ostrzejsze i tak to się będzie kręcić…

Link to post
Share on other sites
W dniu 12.02.2022 o 17:12, 030366 napisał:

A myślisz, że ten następny wariant będzie ostatni? Na pewno będą jeszcze miliony innych. Nawet jeśli któryś będzie trochę łagodniejszy, to po nim pojawią się nowe silniejsze/ostrzejsze i tak to się będzie kręcić…

Jak z grypą, je***e koncerny farmaceutyczne wymyśliły grypę w 500 p.n.e. i tak nas doją już 2500 lat

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Społeczeństwo (nie tylko nasze) ma już dość, wyraźnie widać to po tym co dzieje się np we Francji.

Głupie decyzje na szczeblu UE tylko dolewają do ognia. Przykład? Właściwie nie informując nikogo skrócono okres ważności certyfikatów z roku do bodaj 9 miesięcy. Wchodzę na Mobywatel i mam ważny nie do lipca jak było pierwotnie tylko do marca.

WTF? prawo nie działa wstecz. Mogę sobie wyobrazić sytuację, gdy np. wyjeżdżam na wakacje w przekonaniu że mam ważny certyfikat a na miejscu okazuje się, że nie teraz to postanowili sobie że tylko 6. Nawet jeśli, to powinno działać na zasadzie następnych szczepień a nie obecnych. Sami sobie w kolano strzelają taką polityką, dają kolejne argumenty przeciwnikom szczepień. 

Link to post
Share on other sites

Szkoda że prawo tak zeszmacili, strzelali rozporządzeniami, sprzecznymi z konstytucją, nic się nie stało. Bardziej piętnowane są wykroczenia drogowe.
Takie mamy czasy, jedynie partia na literę K, była w opozycji.. Partia która jest wrogiem demokracji. 
Stan jest beznadziejny, ale stabilny..

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...