Skocz do zawartości

Temat o kartach Nvidia RTX Turing (TU1xx).


Recommended Posts

Revolut + saldo w Euro + karta wirtualna.

 

@Revenant Ofc że EVGA, to nawet nie ma co gadać. Moderator @Rafał jest od niedawna posiadaczem 2080 WTF3 (bardzo szczęśliwy z tego co wywnioskowałem).

 

Czyli mówisz żeby olać ASUSa STRIX O8G, przyjanuszować 5 euro na pizze/kebsa/piwo i brać FTW3?  8-) Chyba że do momentu jak zamówię będzie gdzieś strix taniej o min. 20€. Zamawiać będę gdy będą "na stanie". Nie lubię płacić wirtualnie a potem czekać miesiąc. 

Link to post
Share on other sites

 

 

@Rafał jest od niedawna posiadaczem 2080 WTF3 (bardzo szczęśliwy z tego co wywnioskowałem).
 

Pewnie, że szczęśliwy ;) Ogólnie karta na plus w stosunku do Gaming X Trio, cichsza, chłodniejsza i wydajniejsza ;) Tylko jest to kawał kloca, potrzebna jest solidna obudowa z dobrą wentylacją ;) Ale karta warta zachodu, fajnie też że trafiły mi się kości Samsunga bo trochę obawiałem się że trafię na Microna.  :->

Link to post
Share on other sites

Radzę zmienić na 5700 XT póki 2060 coś jeszcze warta.

Chodzi mi to po głowie, tj. zmiana na model bez XT.

Najlepiej grać bez oświetlania wtedy wszystko widać. I można grać na GTX 650 1GB.

 

W dajmy na to Fortnite oczywiście, że gra się z wyłączonymi cieniami. Za dużo ukrywają. Edytowane przez Artok
Link to post
Share on other sites

Nawet jesli to po oc wydajnosc jest na poziomie zwyklej 2080, czasem nawet kilka fps powyzej. Dla mnie to dobry wynik. Ja sie przesiadam z 1060 wiec dla mnie skok wydajności bedzie 100%

 

Skok z GTX 1060 na RTX 2070S to skok nie 100%, a około 140% uśredniając :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Time Spy graphics. Wow. :)

 

Zamówiona (2070S FTW3). To teraz tydzień będę dostawał szału w oczekiwaniu na kuriera. Zaraz tu się smapię z M24 w oknie i będę już szukał celu w lunecie lol.

Przy przelewie SEPA wyskoczyło mi że prowizje ktora trzeba oplacic za standardowy przelew tego typu (5zł) jest dzielony miedzy zleceniodawce a odbiorce, do zaplaty jest dodatkowe 1.21 eur, a na stronie caseking jest taka wzmianka o przelewach...

 

Please definately make sure that the costs of your transfer are paid by yourself and not by the recipient. Do not choose the option to divide and share the costs with the recipient and please ask your bank assistant to make sure of that.

 

Mam nadzieję że nie będzie problemów

Link to post
Share on other sites

Time Spy graphics. Wow. :)

 

Zamówiona (2070S FTW3). To teraz tydzień będę dostawał szału w oczekiwaniu na kuriera. Zaraz tu się smapię z M24 w oknie i będę już szukał celu w lunecie lol.

Dostałeś jakieś info kiedy wysyłka?

Tez jestem zainteresowany tym modelem i ciekawe czy bedzie duży czas oczekiwania.

Link to post
Share on other sites

Przy przelewie SEPA wyskoczyło mi że prowizje ktora trzeba oplacic za standardowy przelew tego typu (5zł) jest dzielony miedzy zleceniodawce a odbiorce, do zaplaty jest dodatkowe 1.21 eur, a na stronie caseking jest taka wzmianka o przelewach...

 

Please definately make sure that the costs of your transfer are paid by yourself and not by the recipient. Do not choose the option to divide and share the costs with the recipient and please ask your bank assistant to make sure of that.

 

Mam nadzieję że nie będzie problemów

 

Jaki bank? Ja z Getinu i MBanku płaciłem w mindfactory i problemu nie było.

 
Szczerze nie pamiętam czy jest wybór... ostatni raz przelew EURO robiłem na black friday. Teraz to sam jestem ciekaw czy będzie bez problemu.
 
Ów przelew to chyba SEPA "OUR". SHA chyba jest dzielony.

 

Dostałeś jakieś info kiedy wysyłka?

Tez jestem zainteresowany tym modelem i ciekawe czy bedzie duży czas oczekiwania.

 

Nope, niby dostawa 26 (piątek). 

Link to post
Share on other sites

Z mbanku robie przelew. Jutro dokoncze bo musze doslac kase na ta prowizje. Mialem odliczone rowno na karte :(

 

A co, napisali Ci że musisz dosłać?

W UE chyba nie da się inaczej wysłać przelewu SEPA. Tylko poza UE można wybrać że koszta pokrywa zleceniodawca. 

Niech dojdzie przelew, napisz do nich i się upewnij. Ja przez facebooka dziś z nimi gadałem. 

Też będę płacił z mbanku i chciałbym wiedzieć, jutro chciałem zrobić przelew :<

 

Przed chwilą bawiłem się na stronie mbanku.

SEPA w EU pisze że "dzieli koszty", ale nie pisze jednoznacznie że fifty-fifty (raczej tak jakby tylko koszty dodatkowe banku odbiorcy pokrywał odbiorca?). Mindfactory pomimo 3-4 zamówień ani razu się nie przyczepił że czegoś brakuje. Amazon też.

 

Natomiast przy przelewie poza UE nie pozwala wysłać do nich przelewu bo BIC jest  UE, i tam tylko jest opcja pokrycia wszystkich kosztów. Ale co z tego jak się nie da wysłać przelewu.

 SHA (dzielone) - koszty banku zleceniodawcy ponosi zleceniodawca. Koszty banków pośredniczących ponosi odbiorca przelewu. Kwota przelewu, którą otrzyma odbiorca, zostanie pomniejszona o ewentualne koszty banków pośredniczących.

Myślę że nie powinno być banków pośredniczących pomiędzy mbankiem a Volksbankiem, ale głowy nie dam.

Edytowane przez Revenant
Link to post
Share on other sites

 

A co, napisali Ci że musisz dosłać?.
Nie, tylko nie wysle przelewu bo nie mam wystarczajaco euro na koncie zeby oplacic karte + prowizje, zabraklo mi 1.21 euro :D jutro dosle kase i zrobie przelew i napisze maila do caseking jak wyglada sytuacja. Od razu dolacze potwierdzenie realizacji przelewu zeby przyspieszyc wysylke
Link to post
Share on other sites

Nie, tylko nie wysle przelewu bo nie mam wystarczajaco euro na koncie zeby oplacic karte + prowizje, zabraklo mi 1.21 euro :D jutro dosle kase i zrobie przelew i napisze maila do caseking jak wyglada sytuacja. Od razu dolacze potwierdzenie realizacji przelewu zeby przyspieszyc wysylke

 

Raczej wątpię że potwierdzenie cos da. Nikt nigdy nie wysyła klientowi detalicznemu zamówienia na podstawie potwierdzenia. Można wycofać przelew albo podrobić ;p przelew i tak powinien iść 1 dzień roboczy. Dziś wyjdzie z mbanku i dojdzie jutro. 

mi się X TRIO udało wyrwać za 2600, nie dopłacałem do asusa prawie 300 stówek  :)

 

MSI jest spoko. Cicha i chłodna ale ten powerlimit. Brak też gniazda 4pin PWM (o ile ktoś potrzebuje, ja np. tak). 

Chyba też MSI Trio jest bardziej podatne na sagging niż Strix i FTW3. Strix chyba ma najsztywniejszą konstrukcję bo ma fajnie zrobiony szkielet. 

Link to post
Share on other sites

powerlimit nie ma tu nic do znaczenia bo biosem mają to skorygować, odnalezione na forum MSI

 

Jak skorygują to spoko. Oby tylko dało się to zrobić z poziomu biosu. Bo często producenci robią limit napięcia z poziomu hardware. Począwszy od gigabyte'a. 

 

Pomyśl od GPU support z ebay'a, jeżeli nie lubisz saggingu. 

Edytowane przez Revenant
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...