Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

Konfort grania jest bardzo dobry. Moja sztuka ma twardy boost 1084.4 MHz.

Z i7 2700k nie podkreconym w bf wszystko na ultra mam 60 klatek stałych klatek. Czyli jest optymistycznie przy rozdzielczości 1920x1080

 

Pierwszym słowem powinien zająć się nowaj.

Twardym boostem onet.

A optymizmem francuzi.

Edytowane przez Gornik Steve
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Karta fabrycznie  ma taktowanie rdzenia na poziomie 1136 Ghz  w turbo 1189 co dziwne mój model po wyjeciu z opakowania kręci sie aż do 1251 Ghz  ale to chyba nie jest problem . Taktowanie spada  do poziomu 135 Ghz i waha sie w zależności od programow jakie uruchamiam ,

A to wszystko na powietrzu... :D GTX 770 od Gigabyte!

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Nowaj, pasuje Ci avatar (repy moim kosztem ehh)

 

 

 

//e

 

 

A ja ndal uważam, że polska ortografia wymaga modyfikacji i uproszczenie czy Ci się to podoba czy nie.
  Edytowane przez dodo24x
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Kiepski trolling czy głupota?

 

 

 

4770 k  mobo chipset z87 gpu 770 gtx asrock to go**o , gigabyte to go**o , asus only , ewentualnie evga ale nie dostaniesz w polsce plyty evga za dobre dla polski teraz procka to jedynie oplaca sie kupic 4770 k , nie ma nic lepszego w cenie 0/ 3000 zl , a i tak topowego intela sie nieoplaca bo zaraz wchodzi nowa generacja to nawet czekaj na odswiezona wersje 4770 k ,  nie ma grafiki lepszej od 770 gtx na ten moment,  niewidze sensu kupowania 780 ti 780 titana 690 , bo i tak na ultra kazda gra chodzi  60 fps ABSOLUTNE MINIMUM ( vsycn ) a tak to 100 fps srednio niezaleznie od tytulu.   chipset z87   1# kupuje sie najlepsze co mozliwe na rynku ( o ile nie jest zapowiedziane ze zaraz beda nowe produkty bo to glupota ) 2# 4x 2 gb ramu bierze 30 w czyli 2x 4gb wezmie  15 w , i7 bierze maksymalnie 95 w pod 3,9 ghz ale nie ma gry ktora obciazy 8 watkow na 100% czyli pobor przecietny to 30/ 50 w  ( 8 watkowy procek to 8x  czestotliwosc )  770 gtx 200 w , czyli 200+ 100 + 30 + 50  wentyle hdd   20 w zapasu , zasilka 400 w ALE MARKOWA ZEBY NIE POCIAGLA ZA SOBA SPRZETU PRZY AWARI CZYLI Ocz  corsair ,na evga polaczkow nie stac. a serio twierdzicie idioci ze lepiej kupic 660  i5 i jakies ****owe mobo , i do tego  obudowe ?     ale co wy sie tam znacie  a jak sie znacie to podajcie lepsze podzespoly za 3k bo ja jestem w stanie za to kupic komputer w ktorym bedzie 4770 k , 770 gtx  8 gb ram  i MOBO Z Z87
 
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...