Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

forum.benchmark.pl/topic/2183-złote-myśli-forum/? p=1300744
forum.benchmark.pl/topic/628-pochwal-się-co-masz-w-środku/? p=1300745

Specjalnie zilustrowane abyś zobaczył, że mój post był napisany zanim pojawił się post 3.

Nie chcesz sobie odpocząć od forum? Już kolejny raz zaczynasz podskakiwać i wprowadzać niesmaczną atmosferę.

Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

 

 

Już kolejny raz zaczynasz podskakiwać
 

No sory jak twój serdeczny kolega biafra próbuje na mnie naskakiwać, to dostaje odpowiedź, czy na prawdę jesteś tak ślepy że tego nie widzisz ?, czy jednak solidarność bierze górę ?, a może się nie spodziewałeś że ktoś z zewn. waszego kręgu jest wstanie bez większego wysiłku, dusić w zarodku wasze najazdy na mnie ... 

Link to post
Share on other sites

 

 

a może się nie spodziewałeś że ktoś z zewn. waszego kręgu jest wstanie bez większego wysiłku, dusić w zarodku wasze najazdy na mnie ... 

 

Teraz to i ja się pogubiłem, a lingwistyka mi nie obca.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Czesiu, jak ja widzę to "jesteś tak ślepy że tego nie widzisz", "solidarność bierze górę" i "waszego kręgu" to mam ochotę kupić Ci bilet w jedną stronę na zieloną wyspę zwaną OVC. Ulewa mi się już od tych hasełek. Jakbyś się zachowywał jak człowiek a nie dopierdalał do wszystkiego w około, to nikt by na Ciebie nie naskakiwał reagował. 

Masz jakieś nerwowe dni, problemy personalne, nie ruchałeś, <wpisz własne>, ok, ale nie odbijaj tego sobie w miejscu gdzie inni przychodzą zrelaksować się po robocie/szkole i pogadać ze znajomymi na forum IT.

Edytowane przez sid vicious
  • Popieram 9
Link to post
Share on other sites

Czesiu- raz i wolno żebyś przyswoił. W tamtym temacie zwróciłem się do kolegi wypowiadającego się po Tobie bo w swoim poście wyjaśnił dlaczego diody tak wychodzą na zdjęciach jeśli skieruje się w nie obiektyw. Zwłaszcza w ciemności. To że umknęło to Tobie nawet mnie nie zdziwiło. Wolałeś jednak sprowadzić dyskusję do rynsztoka tekstami o spermie więc dostałeś po nosie. Twoja "riposta" na zasadzie "chyba Ty" rozbawiłaby nawet dziecko. To że ostatnimi czasy szukasz na forum zaczepki nie umknęło niczyjej uwadze i dlatego warto żebyś w końcu zrozumiał że pozwolono Ci tu wrócić na ściśle określonych zasadach. Zasadami tymi nie było "nie zakładaj multikont" tak jak to robiłeś wcześniej tylko- zachowuj się jak przystało na dorosłą osobę. Jeśli ogromna pojemność tego stwierdzenia Cię przerasta to jako kolejna osoba doradzam Ci spacer na świeżym powietrzu.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL
Zwłaszcza w ciemności. To że umknęło to Tobie nawet mnie nie zdziwiło

 

Nic mi nie umknęło o jaśnie szlachto, stwierdziłem że jest za dużo diod, bo nie cierpię jak pecet świeci się jak psu jajca. wypowiedziałem swoją opinię, że tyle diod to za dużo jak na skrzyneczkę, zacząłeś od swojego posta rozpoczynając kolejną bitkę, a teraz się tłumaczysz ?

I za przeproszeniem, kto zaczął od zachowania "dzieciaka", czy ja kogoś obraziłem w pierwszym poście o diodach ? Nie, nie trzeba było na mnie najeżdżać, to żadnego posta o spermie w LC bym nie napisał. dostosowałem się do poziomu którym zabłysnąłeś pisząc jaki to ze mnie debil ...

Edytowane przez JonathanArcherPL
Link to post
Share on other sites

Czesławie. Na swoją opinię w oczach moich i wielu innych osób ciężko zapracowałeś. Dlatego też wybacz, ale Twoje podejście do estetyki zawsze obciążone tu będzie pewną dozą śmieszności. I zawsze też możesz spodziewać się z uwagi na to komentarzy. Trwoga bierze na myśl o tym jak bujną możesz mieć wyobraźnię że moją uwagę "czesiu-esteta" połączyłeś ze spermą. Ale ja nikomu do garnka nie zaglądam. 

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Postaram się wziąć przykład z Biafry i nie przeklinać, ale nie wiem, czy mi się uda.

 

Do tego, że zachowujesz się jak rozkapryszony bachor zdążyliśmy się już wszyscy przyzwyczaić, czasami jest to nawet trochę zabawne, o ile ktoś jest akurat w nastroju na humor w klimacie Kiepskich (ja najczęściej nie jestem). To co ostatnio odwalasz przekracza jednak dość elastyczne granice między głupotą, którą nawet w większych dawkach można tolerować, a ordynarnym chamstwem i prostactwem, które należy dławić w zarodku. Fakt, że nie jesteś w stanie przyjąć na klatę krytyki, którą serwuje ci kilka osób o zdecydowanie wyższym poziomie kultury i rzekłbym nawet dość górnolotnie - człowieczeństwa, a zaczynasz dość pokrętnie pyskować dodatkowo potęguje uczucie wstrętu i odrazy. Zrób sobie dobrowolną przerwę, bo jeśli nie to z pewnością niedługo zaliczysz przymusową.

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

Zresztą z waszej trójki to tylko Nowaj reprezentuje wysoki poziom, nie tylko intelektualny jak i też językowy, i do tego sprawiedliwy, na tym skończyłem sprzeczkę, z wami. Nie będę dłużej tego ciągnął, bo widzę że nie ma to nawet sensu, za duża grupa wspiera się wzajemnie, czyli tak jak pisałem "solidarni" użytkownicy.

 

 

 

Zrób sobie dobrowolną przerwę, bo jeśli nie to z pewnością niedługo zaliczysz przymusową.
 

Nie zrobię sobie przerwy, opuszczę te progi i przejdę na forum, gdzie preferują wyższy poziom kultury niż tu.

 

no ok koniec OT

 

 

===========================================================================================

Edytowane przez JonathanArcherPL
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...