Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

 

 

miałem na tym backplate. karta wyginała się przy OC sypała artami, po zdjęciu wszystko było w jak najlepszym porządku ... 

 

, na zdjęciach pewnej aukcji były porobione zdjęcia mojego bloku, było tam ładnie pokazane z jak dużą precyzją wszystko było dopasowane
 
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Dopasowanie bloku do karty, a backplate to dwie różne rzeczy "inteligencie" ja prdl ... jaki żal na tym forum 

Nikt Ci nie każe tu siedzieć, już raz zdezerterowałeś i wystarczył niecały miesiąc żebyś wymiękł i wrócił. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Do czego to doszło, że cytuję własne posty.Chodziło o gtx'a 560 Ti 2win 

Twój zasilacz jest wystarczający, producent karty wymaga zasilacz 600 watowy, a Twój komputer nie pobiera więcej niż 300w.

Edytowane przez filo301
Link to post
Share on other sites

Uwaga, treść tylko dla osób o mocnych nerwach! 21+
 

 

 

 

UWAGA!!! OFF TOPIC   Postanowiłem napisać tutaj, aby nie pisać dwóch postów…   Z racji ostatniego dymu z użytkownikami twierdzącymi jaki to mają wysoko poziom (pewnie swego ego) doszedłem do wniosku, który tu kilka osób zadowól. Do Na Luzie/Hyde Parku nie warto zaglądać. Jest tu kilka/kilkanaście osób (w tym moderatorzy piszący o wysokiej kulturze i poziomie, SIC!), które jak zobaczą wpis niezgodny z ich światopoglądem to zaraz im się kultura obniża do poziomu podłogi i agresja bierze górę aby nawrócić/ośmieszyć/pozbyć się kogoś kto ma inne przekonania niż oni. Nie warto pisać na tematy ujawniające jakiekolwiek poglądy. Najlepiej się ograniczyć do porad, krótko na temat bo można dostać bęcki za byle kupę. Tutaj niejaki moderator Drachenfeles nazwał mnie skur… za to że nie chcę jeździć tak szybko jak on… I nie będę!!! Bullysjaj nazwał mnie tak samo a Michael też jeździł niezbyt kulturalnie. Nie, nie Panowie. Nie będę robił wg waszego widzi mi się. Nadal jeżdżę ekonomicznie i 70km/h nie przekraczam czy to się wam czy TIR’owi nie podoba i nie przykro mi z tego powodu. Tobie Drachenfeles się dziwię, bo zawsze CI uważałem za kogoś z duża wiedzą w dziedzinie monitorów ale widać masz problem z zaakceptowaniem tego, ze ktoś używa inaczej auta niż Ty. Ja tu nikogo w taki sposób nie wyzywałem. Za to, że gram w 1024x768 do tego na CRT i starcza mi 20-30fps tez mi się dostało… widać to komuś przeszkadza algo ktoś został urażony ty, że wydał masę kasy na sprzęt i monitor FullHD 120Hz a ja zadowalam się czymś co nie wymaga tyle zachodu A mi tyle starcza do szcześcia i nie życze sobie nawracania na LCD czy 1920x1080, bo ktoś takie coś ma. Niech ma i o... Mnie to lata co ma a czego mu brak.   Inną sprawą jest oddział „gramatycznyh nazistów”… a raczej mających za dużo czasu gimbusuw przeglądających forum w szukaniu błęduf. Spoko… aczkolwiek to żałosne… Mi na prawde na tej osrtografi jakoś tam nie zależy ale jak macie (gramatyczni…) mieć podjare po wklejeniu tego do słownika ortograficznego to wklejajcie, bo napisałem ten akapit bez dubletuw i podwójnego ii A… i sprawdzę czy wkleiliście, bo takie bzdury tam wklejacie, że takiego zagęszczenia bykuf nie możecie przegapić.   Tym samym mykam. Możecie mi dać kolejny punkt w nagrodę, że napisałem że coś mi się nie podoba ale wczoraj napisałem czwartego maila do administracji o usunięcie konta i nadal tu jestem. Pewnie porady będę sobie przeglądał w dziale programowym i sprzętowym ale Hyde Park/Na Luzie zostawiam.   KONIEC OT.
 

  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...