Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

Mój cały komputer x2 razy szybciej chodzi muzyka,filmy wszystko nieda sie niczego słuchać ani oglądać bo jest takie szybkie że tylko takie dziwne odgłosy wydaje. Myślę ze to jest przez ssd ale nie jestem pewny proszę o pomoc.

Edytowane przez walker15130
  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

 

 

   Całość była przeze mnie skrzętnie dobrana, sprzęt jest niesamowicie wydajny. Aktualnie posiada konfigurację SLI, jednakże z jedną kartą bez najmniejszego problemu można grać w BF4 lub COD Ghost na ultra detalach w full HD w ponad 60 klatkach na sekundę. Macie ogromny zapas mocy i długo będzie wam służył jako profesjonalna platforma do gry.

 

W dniu wystawienia aukcji dokonałem po raz kolejny pomiaru na teście 3dmark 2011 i osiągnąłem rewelacyjny wynik 13691 pkt co plasuje ten komputer według rankingu benchmark na 1 pozycji: poniżej załączam zdjęcia komputera oraz danych z systemu.
Link to post
Share on other sites

 

 

Ze względu na to, że jest kilku chętnych, to podnoszę cenę do 400zł.

 

Dodam tylko, że karta wisi w dziale giełda od prawie tygodnia w cenie 390zł. Nie chcę robić tam offtopu :D

Nie ma to jak dobry handlarz - nie kupują to podniosę cenę. Kto bogatemu zabroni ^^

Link to post
Share on other sites
Gość Aliquantus

Dodam tylko, że karta wisi w dziale giełda od prawie tygodnia w cenie 390zł. Nie chcę robić tam offtopu :D

Nie ma to jak dobry handlarz - nie kupują to podniosę cenę. Kto bogatemu zabroni ^^

A to chyba normalne posunięcie, nieprawdaż? Nie ma chętnych, to cenę się obniża. U mnie jest odwrotnie. Napisało do mnie kilka osób maila, jednak przez przypadek usunąłem wszystkie wiadomości ze skrzynki odbiorczej i nie miałem jak odpisać. Podnosząc cenę w końcu dojdę do sytuacji, w której pozostanie tylko jeden chętny.

Link to post
Share on other sites
Gość Aliquantus

*Podnosząc cenę w końcu dojdę do sytuacji, w której pozostanie mi w domu karta.

Takie myślenie charakteryzuje Ciebie i kilkadziesiąt procent użytkowników każdego forum. Ciągle widzę, jak ludzi wyprzedają sprzęt za grosze, a wystarczy trochę cierpliwości. Jeszcze nigdy nie sprzedałem nic ze stratą (no może poza jedną rzeczą). Nie sprzedam dziś, nie sprzedam jutro, ale zrobię to za tydzień.

Link to post
Share on other sites

Chyba to Twoje pierwsze próby handlu na tym forum. Ja już się nauczyłem, że trzeba brać pod uwagę tylko oferty użytkowników o ilości postów 50+ i niepodważalnej reputacji bo zawsze mam spam na PW ale niestety konta "duchy" <5 postów. Tak już jest. To samo z rezerwacją - chcesz kupić kupuj a nie blokujesz innym zakup :) . Podwyższanie ceny nic Ci nie da, tylko tracisz w oczach użytkowników i zbliżasz się do sytuacji  o której pisze walker - karta zostanie u Ciebie w domu.

Później jak już pohandlujesz będziesz mógł sprzedawać tylko poprzez forum i nie będzie musiał płacić prowizji dla allegro i będziesz mógł zejść z ceny dzięki czemu sprzedasz taniej. Wspominam o tym ponieważ pewnie jeszcze doliczysz prowizję później :D

Link to post
Share on other sites

Pewnie przy drzwiach powie, że cena wzrosła, bo skoro facet pofatygował się osobiście to raz, zależy mu na zakupie, dwa, szkoda będzie nie dorzucić 3 dyszek skoro już wykosztował się na benzynę aby tam dojechać.
No i pewnie podatek od doręczenia osobistego, bo ujrzeć takiego geniusza marketingu na własne oczy też nie może przejść bez opłaty. (A za uściśnięcie ręki dodatkowy piątak)

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites
Gość Aliquantus

Trochę dziecinne to Wasze przemądrzanie się. Ktoś nazwał mojego potencjalnego klienta "jeleniem", ale mogę Cię zapewnić kolego, że w ostateczności nikt stratny nie będzie. Z pewnością sprzedam to, co sprzedać mam zamiar i obie strony będą w pełni usatysfakcjonowane.

 

Nie rozumiem też tego, że przyczepiliście się do gratisu. Często się nie zdarza obecnie (kilka lat temu zdarzało się częściej), że za odbiór osobisty się płaciło. Dla formalności i jasności określiłem, że odbiór osobisty będzie darmowy.

 

Każdy ma inny sposób na sprzedaż. Wiadomo, że użytkownicy z większą ilością postów są bardziej wiarygodni i często przez swój staż na forum mają lepszą reputację. Natomiast kwestie te, mnie np., w ogóle nie interesują, pewnie z wieloma innymi użytkownikami jest podobnie - nie sprzedałbym czegoś wartościowego poza allegro tylko dlatego, że ktoś ma kilkaset komentarzy, a piętnastu użytkowników wypowiedziało się o tym kimś pozytywnie.

 

Jest jeszcze jedna ważna kwestia - ja sobie mogę pozwolić na to, by wycenić swój sprzęt na dość wysoką kwotę, bo nie jestem w sytuacji, że muszę go sprzedać. Nikt nie kupi? Trudno. Karta pozostanie w domu. Płakać nie będę. Zamierzałem dołożyć po sprzedaż i kupić wydajniejszą kartę, ale ostateczne pozostawienie obecnej karty nie jest mi nie na rękę.

Link to post
Share on other sites

Pewnie przy drzwiach powie, że cena wzrosła, bo skoro facet pofatygował się osobiście to raz, zależy mu na zakupie, dwa, szkoda będzie nie dorzucić 3 dyszek skoro już wykosztował się na benzynę aby tam dojechać.

No i pewnie podatek od doręczenia osobistego, bo ujrzeć takiego geniusza marketingu na własne oczy też nie może przejść bez opłaty. (A za uściśnięcie ręki dodatkowy piątak)

 

A podatek Belki to co? :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Nie rozumiem też tego, że przyczepiliście się do gratisu.

 

A ja nie rozumiem, jak można wystawić przedmiot na sprzedaż z jasno określoną ceną, a w momencie, gdy zgłoszą się chętni podwyższać ją. 

 

 

 

Każdy ma inny sposób na sprzedaż.

 

Jedni są uczciwi, drudzy kombinują, jakby tu wyrwać 10 zł...Wiadoma sprawa.

 

 

 

ostateczne pozostawienie obecnej karty nie jest mi nie na rękę.

 

Pewnie dlatego chciałeś ją sprzedać... 

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites
Każdy ma inny sposób na sprzedaż.

Każdy ma inny sposób na sprzedaż... tu raczej zaobserwowałem sytuację osoby która podtarłaby sobie du**ę szkłem za 10zł.

 

A teraz wyciągnąwszy szklaną kulę, wróżę jak będzie wyglądać Twoja kampania martetingowa (pun intended).

Znajdą się chętni, podniesiesz cenę, każdy cierpiący na odrobinę szacunku do siebie i zdrowego rozsądku grzecznie odmówi, więc zgodnie z założeniem zejdziesz z ceny aby znów nałowić szczupaków i znów podnieść cenę... widzimy dokąd to zmierza? Tak parę razy, aż karta jako sprzęt elektroniczny straci na wartości i zamiast zarobić dychę stracisz pięć. 

I bardzo dobrze!

Edytowane przez sid vicious
ort
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...