Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

 

 

Mam na sprzedaż kultową (w niektórych kręgach) obudowę marki SilentiumPC, a dokładniej model Gladius M40 :) Jest to "młodziak" bo kupiłem ją 27 Grudnia A.D. 2013, ale niestety przesiadłem się na coś większego". Obudowa w stanie idealnym, z jednym tylko mankamentem. Śrubki od montażu zasilacza pozostawiły po sobie ślad jak młodzieńcza miłość, lecz to nie problem bo przecież następny właściciel też będzie ich używał. Lakier i blachy w stanie fabrycznym.
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

http://forum.benchmark.pl/topic/118910-karta-graficzna-dla-mnie/ - ogólnie cały temacik bardzo ciekawy, polecam.

Swoją drogą byłem w MM po lg ips237l, ale na stanie mieli tylko lg 23ea63v, "doradca" stwierdził że 23ea63v jest nowszy i tańszy, bo ma tylko jedno hdmi, i po co komu hdmi, z zakupów w mm ostatecznie zrezygnowałem.

Sorry za offtop :/

Edytowane przez filo301
Link to post
Share on other sites

Może nie z forum, ale dobre.

 

Witam sprzedaje komputer stacjonarny o bardzo wysróbowanych parametrach ... procesor i7 3930k ( 6rdzeni 12 wątków- w systemie 12 procesorów)

 

 

12 procesorów  :rotfl:

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Majorze zrób sobie taki mały eksperyment. Wejdź na profil Nowaja, kliknij sobie na jego zawartość i posty. Tam możesz zobaczyć gdzie głównie się wypowiada. Przy ostatniej Nowajowej średniej 50-100 postów/dzień nawet Ty powinieneś się zastanowić skąd się one biorą skoro w HP ich nie nalicza.

Link to post
Share on other sites

@kucyk Od stycznia tego roku napisałem więcej postów w działach tematycznych, niż ty w całej swojej karierze na tym forum. Just sayin'.

Just sayin' dude powinno być, nie no chwali się Nowajku. W końcu kolorek zobowiązuje :P

Link to post
Share on other sites

Zauważyłem, że nawet jak ktoś wyzywa moderatorów i nie wykonuje ich poleceń, to sid'a wszyscy szanują i słuchają :D Może lepiej niech ktoś to usunie, nie ma sensu zaśmiecać tego wątku.

Edytowane przez filo301
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...