Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

  • 4 miesiące temu...
Gdybyś się zagłębił w wątek, to szybko byś odkrył, dlaczego tak właśnie zareagował. Myślę, że jeszcze nie raz tak zareaguje, bo tam się takie rzeczy dzieją, że ...

 

Gdzie niby? W wątku Arthassa? Co tam takiego strasznego ludzie wypisują? Chyba Ci się coś pomyliło.

Sorki, to mi się pomyliło. Myślałem, że masz na myśli jego dział o diecie. Mój błąd, czas iść spać ;)

Co do jarrino, widziałem mnóstwo, mnóstwo jego komentarzy i odpowiedzi w różnych tematach, nie wiem, ja to widzę trochę inaczej, ale spoko.

Edytowane przez adi777
Link to post
Share on other sites

 

 

a gdzie to tak benchmarkową forumową brać opisali?
 

 

Gość już ponoć od wielu lat bawi się w taką błazenadę, @Nowaj go na multi znowu wyczaił  (szczegóły masz pod ostatnim statusem @Revenant'a)

 

Jak już @Nowaj słusznie stwierdził .... inteligencją nie grzeszy, a i jak widać z nerwami u niego też podbramkowo. :(

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

  

5 godzin temu, leto87 napisał:

Żona  za telefon dała 1400pln.  Monitor oled nie wiem ile kosztuje.. ale mnie nie stać.
Eizo w firmie, monitor do specjalistycznego zastosowania, nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak zwyczajny telefon z AMOLED. Mój monitor jest całkiem przyzwoity do mojego zastosowania, cad/grafika 3d. Grafik też wyrażał pochlebne opinie o moim monitorze i zazdrościł mi pola roboczego..

Foliowy rycerz w formie

W dniu 19.11.2020 o 12:12, leto87 napisał:

Jestem ateistą ale szkoda mi czasów przedchrześcijańskich. Sprzedaliśmy się i warto żeby ktoś to w koncu publicznie powiedział. 

 

W dniu 9.11.2020 o 14:22, leto87 napisał:


Czyli lipa, niby fajny revolut ale przychodzi co do czego to lipa.. Kiedyś próbowałem kupić telefon za granicą, zapłacić revolutem, nie dało się.

 

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
2 godziny temu, Lexus404 napisał:

do mnie wczoraj dzwonili z morele i sie pytali czy nadal jestem zainteresowany kupnem RTX 3080 Ventus OC (zamowilem ja 17.09.2020) bo dostawa moze wyniesc nawet 6 miesiecy

ja sie pytam jakim cudem 6 miesiecy skoro jestem 2. w kolejce i sie pytam czy kolejka zostala anulowana i czy teraz beda panstwo dawac pierwszenstwo osobom ktore kupily karty po cenie 4999zl a nie jak ja za 3279? nie odpowiedziala... 

 

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

  

W dniu 21.02.2021 o 20:35, 030366 napisał:

było to możliwe, a potem taka możliwość została zlikwidowana i możliwe, że właśnie dlatego


Możliwe, że taka możliwość faktycznie była możliwa, ale teraz już nie jest możliwa…:rudolph::facepalm:

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

  

13 godzin temu, joker5513 napisał:

IMHO dziecko jest jak skuter śnieżny - frajda jak raz na jakiś czas "wynajmiejsz" ale posiadać na własność codziennie... Tylko zbędne koszty :)

:D

  • Lubię to 2
  • Haha 2
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

3 godziny temu, Arthass napisał:

Zacznijmy od cofnięcia się krok wstecz

 

urzekło to mnie to

 

3 godziny temu, Arthass napisał:

Opiera się na wnioskach post-hoc logiki determinizmu aksjomatu obiektywnej rzeczywistości definiowanej wyłącznie przez istnienie świata materialnego.

  • Haha 3
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...