Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

1 godzinę temu, buszi napisał:

No to nie wiedziałem, że jest to jakby w standardzie już. Najdziwniejsze, że w sumie to musiało mi paczki dostarczyć 3 różnych kurierów, bo nie były w multiskrytce xD

Nie koniecznie ,paczki muszą  być odpowiednie gabarytowo aby znalazły się w multi skrytce .

 

A co do dostarczeń w weekendy to  od roku a może i nieco ponad rok  tak  dostarczają . Też byłem zdziwiony jak kilka razy  w niedziele o 10  dostałem sms ze paczka gotowa do odbioru .

I tak jak pisze @Andrew jak paczka zostanie nadana(czyt odebrana przez inpost)  w piątek  do 15:00 to  będzie dostarczona w weekend.

Chociaż mam  takich sprzedawców  np e-krewetki   gdzie nadają paczki o  19-20 w piątek  i dochodzą w  sobotę normalnie .

 

Link to post
Share on other sites
W dniu 9.05.2021 o 14:59, raiders napisał:

Chyba za stary już jestem żeby zrozumieć ten odpustowy świecący styl w pc.

Ciekawe właśnie czy szybko przeminie jak np. neony, spojlery czy spinnery w motoryzacji czy zostanie na stałe. Jak dla mnie to kolejny fenomen którego nie potrafię zrozumieć, chyba się starzeje :P

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, Succubus napisał:

Małego gryzonia.

 

Trochę za czuła dla mnie, musiałem obniżyć jej wszystko o 50%, bo nie mogłem nią pracować. Dobra jakość materiałów, kabel może trochę za sztywny (ale ujdzie), dobrej jakości podkładka w zestawie. Generalnie OK.

 

Używałem takiej jako głównej przez 4 lata nim scroll zaczął wariować. Kupiłem nową, a Lua leżała w szufladzie. Jakoś niedawno wziąłem ją rozebrałem, naprawiłem, wyczyściłem, "wyprałem" obudowę i śmiga jak nowa nawet przewód przetrwał próbę czasu. Także niech służy, bo dobra mycha.

 

Dzisiaj w końcu zdecydowałem się odświeżyć swój 17 letni Casio :D wymieniając mu kopertę na nową. Stara powycierany plastik, szybka porysowana, a teraz efekt WOW różnica kolosalna jakbym go kupił wczoraj.

 

P.S. Dopiero na zdjęciu się zorientowałem, że mam złą godzinę na wskazówkach %-)

wab1WuO.jpg

Edytowane przez CrisPell
  • Lubię to 3
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, AudiAWX napisał:

W motoryzacji nie minęły neony i ledy tylko przepisy i policja.

No to na zakazanie ustawą RGB w PC się chyba nie doczekam xD Sam wydałem parę stówek dwa lata temu na świecidełka do komputera siostrzeńca, teraz jak jestem u niego to ma zawsze wyłączone, jest nadzieja ;)

Link to post
Share on other sites
20 godzin temu, Gryphus napisał:

4AA407ED-9FE1-49F5-BD22-4BC5A154FC9B.jpeg?width=633&height=844

 

Też się kiedyś dałem skusić  Było ok do momentu próby wyciągnięcia tej magnetycznej wtyczki: została w urządzeniu. Poza tym trzeba bardzo uważać bo magnesik lubi sobie "puścić". Generalnie pomysł fajny ale jakto bywa, wykonanie skopane

Edytowane przez macfan-pl
  • Lubię to 2
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...