Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Jak sprawują się te głośniki ?

O dziwo jestem miło zaskoczony ( dźwięk jest płaski, mało dynamiczny, ale jak na głośnik tego typy dość dobry ), góra zdaję się podbita ( choć może to wynikać z budowy głośnika ), nie usłyszałem trzeszczenia ( bardzo zadowolony ), ale na max słychać zniekształcenia przy mocnym basie.

Trochę dziwne brzmienie przez głośnik skierowany w górę, na aluminiową maskownicę, a nie centralnie na mnie ( lecz jest ustawiony dokładnie na środku pokoju, więc taka budowa ma też duży plus ) 

 

używam tylko jednego z głośników ( bo potrzebowałem jednego, aby był u podstawy ramienia Silverstone SST-ARM11BC ) 

20160728_214810.jpg

całkiem ładnie mi współgra z nią ( i przez to też, że jest jeden, nie nadaje się dla utworów wielokanałowych L/R, ale w końcu jest on tylko do okazyjnego użytku, gdy muszę pokazać komuś jakiś film itp, bo normalnie siedzę ciągle na słuchawkach )  

uprzedzam też, nie mogę zmienić w ustawieniach aby wyłączyć L/R, bo mam ten głośnik podłączony na adapterze typu "Y" i druga jest podpięta pod słuchawki. :(

Edytowane przez kokosnh
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Żeby jeszcze te skiny odzwierciedlały skilla w grze  :rotfl:

Mam orzełka, ostatnio gram trochę mniej - Overwatch mnie wciągnął. A skiny.. trochęzabawy, trochę wymian i można mieć zysk. Zresztą... czy to, aż tak boli, że ktoś "wyrzuca" kasę na pixele? Zresztą... zawsze mogę to sprzedać? Amen.

Żeby jeszcze te skiny odzwierciedlały skilla w grze  :rotfl:

Mam orzełka, ostatnio gram trochę mniej - Overwatch mnie wciągnął. A skiny.. trochęzabawy, trochę wymian i można mieć zysk. Zresztą... czy to, aż tak boli, że ktoś "wyrzuca" kasę na pixele? Zresztą... zawsze mogę to sprzedać? Amen.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...