Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Stosowałem to i krajowy ceramizer w kilku zdrowych autach z dużymi przebiegami i nic złego nigdy się nie działo bo to nie żaden doktor czy inny syfiasty wynalazek chemiczny. Traktuję to na równi z dodatkiem do paliwka. Ceratec jest trochę lepszy od ceramizera bo szybciej zaczyna działać i poprawia w znacznym stopniu kulturę pracy silnika, głównie widać to na zimnym w okresie zimowym. Najlepiej wlać to po wymianie oleju. Mogę polecić też ceramizer ck. Pompa wspomagania wyła mi przez około minutę po odpaleniu i przestała po tygodniu od wlania tego specyfiku na początku lipca tego roku a szykowałem się już do regeneracji na sierpień, 400 zł zostało póki co w portfelu.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
@Szarik, hmm, stosowałeś już podobnego typu środki?

Daje to coś? Zastanawiam się nad tym od dłuższego czasu.

Pytanie czy nie zaszkodzi zastosowany w aucie z dużym(?) przebiegiem ( 310tys ).

Łysy na M4K robił test tego krajowego i z tego co było widać, coś to daje. Ciśnienie na cylindrach wzrosło, jeden samochód nawet przestał dymić.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Łysy na M4K robił test tego krajowego i z tego co było widać, coś to daje. Ciśnienie na cylindrach wzrosło, jeden samochód nawet przestał dymić.

 

Dzięki za info ;)

Jak przyjdzie czas zmiany oleju to sprawdzę u siebie.

Widzę sporo pozytywnych komentarzy, które z nieba się nie wzięły. 

 

"Poprawiona kultura pracy, mniejsze spalanie.." 

 

Myślę jeszcze nad płukanką, ale obawiam się, że przy wysokim przebiegu rozszczelni mi ona silnik.

Link to post
Share on other sites

@Szarik, hmm, stosowałeś już podobnego typu środki?

Daje to coś? Zastanawiam się nad tym od dłuższego czasu.

Pytanie czy nie zaszkodzi zastosowany w aucie z dużym(?) przebiegiem ( 310tys ).

 

Tutaj jest dobry test tego typu środków:

I sam autor testu stwierdził, że pozytywnie wpływa na silnik.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Dwa bilety na wystawę dinozaurów :)

http://i1341.photobucket.com/albums/o747/isbazaj/IMG_0273_zpsgidhnduh.jpghttp://i1341.photobucket.com/albums/o747/isbazaj/IMG_0266_zps0tn8kk9q.jpg
 
i procesor z blokiem przyszedł
http://i1341.photobucket.com/albums/o747/isbazaj/IMG_0276_zps0ffdfenp.jpg

  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

A do mnie przyjechał taki oto woreczek:

A w woreczku fantastyczny przewód od Jimmiego z forum MP3Store odealnie pasujący do moich HE400i:

Do niedawna nie zdawałem sobie sprawy, że przewód może wpłynąć na dźwięk sluchawek, a jednak. Ten na przyklad nieco dociąża brzmienie jednocześnie je napowietrzając

 

Ja tam się boję takiego pytona, może człowieka niepostrzeżenie udusić...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...