Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

 

 

oktany

Oktany to nie wszytko. Nie zawsze więcej= lepiej. Wszystko zależny od tego, jak został zaprojektowany i ustawiony silnik (kąt wyprzedzenia zapłonu). I tak w większości przypadków 95 (a nawet 92 oktan) daje dużo większego kopa niż 100 czy 120 oktan :)

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Już tak offtopując to do „czarnego" też lana jest 98. Nawet w KAczce potem już tylko ta była, przy 95 mniej więcej raz na rok silniczek krokowy do wymiany.

Link to post
Share on other sites

Zmiana NC+ na CP, dekoder z multiroom nie ma zegarka...

Więc:

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160727/53400a104a1614ad03d950abc80dbcdc.jpg

 

I coś dla samochodu

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160727/9a94643e14d943d1a671626632d4752c.jpg

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

 

 

Fajna piłka jak za te pieniądze,

Mam ją jak i mva330. nawet jak grasz tylko rekreacyjnie w niedziele to wg mnie warto było dołożyć. Wierzchnia warstwa w mva370 bardzo szybko się uszkadza i robią się dziury w niej. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dlugo ja masz? Pompowales ja pompka? Bo ja pompowalem sprężarką i jakaś mała się wydaje... Chyba będę musiał spuscic powietrze i napompowac pompka, która dołączyli

Jest jakiś dobry sposób na spuszczenie powietrza?

Trochę za późno, no ale mam nadzieję, że posłuży mi jak najdłużej bez większych uszkodzeń. Gwarancja nie obejmuje takiej "uszkodzonej"?

 

Wydaje się być taka dosyć twarda i na razie średnio się nawet odbija. Też tak miałeś na początku? Czy trzeba dłużej nią pograć, żeby zrobiła się "przyjemniejsza"?

Link to post
Share on other sites

370 z 5 lat 330 z 3 lata. Każdą używałem w podobnych warunkach przez 2 sezony. Koło mojego boiska mam skład złomu na ogrodzie to też czasem piłka spadała da wystające przedmioty. Obie piłki byłe własnie tam. 330 odbija się ok 0,5s dłużej jak ją puszczę z ~~1,5m ale największą różnica jest to, że 330 jest "gumowana" przez co jest o niebo lepsza kontrola nad piłką. 370 jest okropnie śliska. Zmobilizowałeś mnie by je odkurzyć, bo w tym roku jeszcze nie grałem. 

http://imgur.com/a/ZRypv

 

ja 370 kupiłem za 16zł z jedna taką mało dziurką, a 330 za 50zł nową z olx. 

Edytowane przez Pepis
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

 

 

w 98 są również zawarte dodatki do paliwa,które czyszczą przewody paliwowe

 

A zamiast kupować warzywa i owoce daj swojemu dziecku "nimm 2" będzie silne i zdrowe. Powinieneś pracować na stacji. Szkolenie możesz pominąć, skoro sam wierzysz w to co piszesz :)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

@Tankersss , wywietrznikiem ku gorze ? ew pasywne chłodzenie ?

Chyba to lepsze niż zasysanie kurzu z podłogi. Also chciałem sprawdzić różnice w temperaturach między wentylatorem od zasilacza u góry i u dołu, teraz normalnie do dołu już ustawiony jest.

Link to post
Share on other sites

Wczoraj pod wpływem chwili wcześniejsza gwiazdka.

 

Dla mnie (bądź co bądź mega price jak za wersję 128gb)

 

 

I dla żony, bo głupio jak będę odpakowywał nowy tel a ona nie:

 

Zastanów się zanim odbierzesz S6 mizerna bateria, ładnie wyglądająca zabawka... W tej cenie lepiej będzie sobie radził LG G4, ba jeżeli bierzesz na osobę prywatną to warto poszukać g5 albo huawai p9.

 

Nie cytuj zdjęć. Biafra

Link to post
Share on other sites

 

Zastanów się zanim odbierzesz S6 mizerna bateria, ładnie wyglądająca zabawka... W tej cenie lepiej będzie sobie radził LG G4, ba jeżeli bierzesz na osobę prywatną to warto poszukać g5 albo huawai p9.Nie cytuj zdjęć. Biafra
Problem w tym, ze żona jest uparta na Samsunga i nic innego nie wchodzi w gre. Żadne japko, żaden eldżi czy hiułałej. A S7 droższe o ponad tysiaka.
Link to post
Share on other sites

Replikę HK416 od GFC, do tego Eotech 551, akumulator LiPo, ładowarkę mikroprocesorową i chwyt pionowy w sumie za 650 zł :) Niestety Tapatalk wywala do pulpitu przy próbie załadowania obrazka, więc nie mogę dać screena na dowód. Jak przyjdzie to mogę wrzucić zdjęcia z kompa.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...