Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

 

 

lepszy
Wpadłem w dziwny rytuał picia whisky i palenia cygara w każdy piątek. Koneserem whisky nie jestem, a Danielsa piłem ostatni raz prawie dwa lata temu i smaku nie pamiętam - jedyne co mi utkwiło to to, że jest dobry. Passport'a kupuję bo jest tani, kosztuje prawie połowę tego, co Jack, ale i tak uważam, że jakiekolwiek pieniądze wydane na alkohol i tytoń to marnotrawstwo.  
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
uważam, że jakiekolwiek pieniądze wydane na alkohol i tytoń to marnotrawstwo.

 

W 100% się zgadzam. Jednakże jakie to życie bez takich wybiórczych przyjemności. 

 

@edit Tzn. Jak ma się ochotę na coś to czemu sobie odmawiać. Wszystko w stopniu umiarkowanym. :)

Edytowane przez Salog
Link to post
Share on other sites

 

 

W 100% się zgadzam

 

Ja się nie zgadzam. Równie dobrze można powiedzieć tak o wodzie (jest jej pełno a jednak kupujemy butelkowaną)

Wszystko co daje dam przyjemność (w ogólnym pojęciu) jest warte wydanych pieniędzy,  bo przecież to kupujący określa czy tak jest. 

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

 

 

można powiedzieć tak o wodzie
Moja opinia dotyczy używek - fajki, alkohol i dodam jeszcze do tego słodkości :) .

Świadomość szkodliwości tych produktów często przegrywa z chęcią doznania chwilowej przyjemności.

Czasami jest to łakomstwo, czasami nałóg, nie naturalne pragnienie napicia się wody.

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites
A co z gwarancją ? Oczywiście gratuluję świetnej okazji

 

Thx, sam nie mogę uwierzyć :D

A już miałem brać jedną z tych za blisko 3k ale ostatecznie się opamiętałem, patrze a tu jest jedna w takiej cenie. Długo się nie zastanawiałem. Co do gwarancji to sam nie wiem, pytałem się właściciela to mówił że w każdym z oddziałów MSI na całym świecie jest realizowana gwarancja. Jak będzie się okaże, z resztą za taką cenę nie ma co wydziwiać. ;)

 

 

dość tego shitowego AMD

 

Sam przyznał że shitowe :menda:

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...