Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Pozytywne zaskoczenie ze strony firmy SPC dostałem informację, że gwarancyjnie można było otrzymać nowego keycapa spacji od klawiatury GK550, gdy ten wypadał jak u mnie: https://streamable.com/nnqm98. Jako iż ja już grubo po gwarancji i o tym nawet nie wiedziałem. Napisałem z zapytaniem do nich czy by mogli sprzedać taki element. Czego się nie spodziewałem to, że w odpowiedzi zwrotnej zostałem poproszony o adres, a klawisz zostanie mi wysłany za darmo :) Tak oto dzisiaj paczka przyszła, a spacja trzyma się sztywno, choć mimo iż jest matowy to już darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby.

 

KIvX3gO.png

 

Potrzebowałem nowych padów do moich Cloud Core to w ramach można powiedzieć rewanżu kupiłem od nich takie SPG094:

lIoHaCA.png

W promce na morele za 25zł komplet. Leżą świetnie.

  • Lubię to 4
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites



Ponieważ UK nie jest w Unii, więc nie obowiązują tam przepisy o fałszywych promocjach.

U nas obowiązują i nikt się nimi nie przejmuje. Ostatnio widziałem reklamę na Black frajer gdzie tv był przeceniony o 600zł. Wchodzę na ceneo a tam 6 sklepów sprzedaje go w tej samej cenie a dwa nawet mniejszej i to bez promocji.

Link to post
Share on other sites
W dniu 18.11.2022 o 21:23, CrisPell napisał:

Pozytywne zaskoczenie ze strony firmy SPC dostałem informację, że gwarancyjnie można było otrzymać nowego keycapa spacji od klawiatury GK550, gdy ten wypadał jak u mnie: https://streamable.com/nnqm98. Jako iż ja już grubo po gwarancji i o tym nawet nie wiedziałem. Napisałem z zapytaniem do nich czy by mogli sprzedać taki element. Czego się nie spodziewałem to, że w odpowiedzi zwrotnej zostałem poproszony o adres, a klawisz zostanie mi wysłany za darmo :) Tak oto dzisiaj paczka przyszła, a spacja trzyma się sztywno, choć mimo iż jest matowy to już darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby.

 

 

Też mam GK550 i tez mi parę razy wypadła spacja, ale jakoś mi się udało ją wcisnąć tak ,że co najmniej od roku mam spokój :D Ale fajnie, że SPC dba o klienta, to się szanuje. Z tego co pamiętam mi kiedyś wysłali za free zaślepki 5.25 do RG1W bo zgubiłem :D 

Link to post
Share on other sites

U mnie godzina "0" wybiła, więc trzeba było kupić worki.
A w workach wszystko co się udało ściągnąć ze ścian i podłogi.
A to dopiero pierwsza łazienka
01e9a4d77164abb6038ac984d435187b.jpg1297e1c9c7bce7d416f87a5de0d875ac.jpg
A i worki leżą w wiacie klatki schodowej, czekając na transport, żeby nie było, że do altanki śmietnikowej wynoszone

  • Lubię to 2
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...