Skocz do zawartości

Recommended Posts

U mnie update dał tyle, że rzeczywiście jest mniej crashy, jednak wykorzystanie CPU i GPU jest co najmniej dziwne (jak na screenie kolegi wyżej). Do tego mam dziwne "artefakty". Dziwne bo objawiają się tym, że tylko na ekranie wyników, wybory odrodzenia i menu, w losowych miejscach ekranu, na całej szerokości przebiegają jakby szarpnięcia obrazu (pionowe linie, windy na ekranie wyników i przycisków mają pofalowane krawędzie). W grze nic takiego nie ma - sprawdzałem wielokrotnie. Karta sprawna (w innych grach tego nie widać w furmarku też), CPU chodzi jak złoto. Temp karty to ok 45 st a cpu 53-55 na rdzeniu. Czy ktoś może potwierdzić, czy u niego też się tak dzieje.

 

Do tego zrąbany netcode i strzelanie zza ścian. Najlepszy przykład to więzienna mapa. Gość kładzie się koło krawędzi tunelu ledwo widać mu bark i wali jak złoto do wszystkich w tunelu. Zatłuczenie drania - mission impossible. Tak samy glich z siedzeniem na 3 piętrze w hali z obserwatorium (też więzienna mapa). Niby drani widać ale nie ma jak ich zastrzelić bo barierki, mimo że są "przejrzyste" to działają jak mur żelbetonowy.

 

Pomijam już fakt, że w czasie gry wygląd czatu się zmienia (wielkość). Najpierw normalne litery a potem jakby się zmieniła rozdzielczość. To samo dotyczy buga z reanimacją. Gdzie gra przestaje reagować na domyślną spację i jedyne co to możemy czekać na zakończenie meczu lub po prostu zrestartować grę.

 

Zanim te kretyny naprawią tą grę, to wszyscy gracze osiwieją. Szybciej by było jakby napisali tą grę od nowa bez bugów. Naprawianie bugów i szukanie przyczyny zajmuje czasami więcej czasu nie przepisanie całego kodu w sposób poprawny. Ta gra pod koniec będzie tak połatana jak bokser po 12 rundach na ringu, bo gra dostaje po "mordzie" w sposób niemiłosierny.

Link to post
Share on other sites

Zanim te kretyny naprawią tą grę, to wszyscy gracze osiwieją. Szybciej by było jakby napisali tą grę od nowa bez bugów. Naprawianie bugów i szukanie przyczyny zajmuje czasami więcej czasu nie przepisanie całego kodu w sposób poprawny. Ta gra pod koniec będzie tak połatana jak bokser po 12 rundach na ringu, bo gra dostaje po "mordzie" w sposób niemiłosierny.

Zauważ że te majstry powtórzyły absolutnie wszystkie błędy z BF3 i jeszcze więcej :>

Link to post
Share on other sites

Pójdzie mi BF 4 głównie multi na tym ?

 

Proc: Intel Core2Duo E8400

Karta: Radeon HD 5770 ( 1GB )

Ram: 6 gb

 

Dodam że BF 3 chodził elegancko na multi, ale tu niby te starsze dwu rdzeniowe procki mają problemy, więc zwracam się z pomocą :D

 

 

PS: Sorki jak nie tu założyłem temat.....

Link to post
Share on other sites

Z tym bf4 to już parodia zmieniłem sprzęt z AMD 4x 3,8 Ghz na Intela i7 4,4 Ghz a gra chodzi gorzej niż na poprzednim kompie.

Dlaczego program nie potrafi wykorzystać mocy obliczeniowej komputera ?????

A wszechobecnych tweaków próbował? Pogaszenie HT, TimerResolution, Core Unpark?

@up

Ja bym nie próbował.

Edytowane przez Mofixil
Link to post
Share on other sites
1. Karta Graficzna: GeForce GTS 450 1 GB

2. Procesor: Intel® Core i3 CPU 540 @3.07 GHz

3. Pamięc Ram: 4 GB DD3 GoodRam

3. Płyta Główna: Asus P7H55-M LE

4. Zasilacz: ANP-355A12 355W

5. Stacja Dysków: SAMSUNG HD103SJ ATA Device 1 TB

6. Stacja Dysków CD ROM/DVD: TSSTcorp CDDVDW SH-S223C 

Czy na tym kompie pójdzie mi Battlefield 4 MP ?

Link to post
Share on other sites

Minimalne wymagania sprzętowe:


  • System operacyjny: Windows Vista SP2 (32-bit)
  • Procesor: Intel Core 2 Duo 2,4 GHz lub AMD Athlon X2 2,8 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB
  • Dysk twardy: 30 GB wolnego miejsca
  • Karta graficzna: 512 MB pamięci (Nvidia GeForce 8800 GT lub AMD Radeon HD 3870)
Link to post
Share on other sites

@Autor

 

Jak temeperatury i napięcie ? Miałem podobny problem z Minecraftem na HD 6770. Skoro już dawno nie jest na gwarancji to zdjąłem chłodzenie ,zmieniłem pastę termoprzewodzącą, temperatury spadły i przestało klatkować.

Edytowane przez Lubiem placki
Link to post
Share on other sites

Co prawda karta radeon  6870  nie jest demonem wydajności ale na średnich  detalach  powinna bfa 4 uciągnąć  sprawdź  jakie temp osiąga  karta podczas  gry zainstaluj najnowsze stery  i sprawdź wykorzystanie karty  nie powinno spadać poniżej 98 procent  w czasie  gry

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...