Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mój problem polega na tym (co u większości) spadki fps do ZERA, później gra się wyłącza i do widzenia.

 

Ze starym patchem jeszcze szło pograć po wypuszczeniu tego nowego syfu grać się nie da. 

 

Mogli poczekać z miesiąc czy dwa żeby grę dopracować zamiast tego wypuszczają DLC (dziadowskie) za kasę do gry tak na prawdę w wersji beta - bo jest nie grywalna, ponieważ uruchamianie gry na nowo co 3 lub 5 minut nie należy do przyjemnych.

 

Ogólnie ch***ia i śrut. Tyle w temacie.

Link to post
Share on other sites

Panowie. Mam pytanie. Czy u Was też występuje taki dziwny artefakt, że na ekranie wyników pojawiają się jakby szarpania obrazu? Widać to na wszystkich pionowych liniach. Wygląda to tak że pionowe linie, napisy i ramki tabelki, mają takie ząbki pojawiające się w różnych fragmentach ekranu. Kabel sprawdzony, karta niby też. Kursor myszki jest ok ale te mikro szarpania mnie wkurzają i zastanawiają czy to wina gry (tęczowe atefakty to już chyba norma) czy też czegoś w moim kompie. Grałem w SCII, BF3 i nic takiego nie zauważyłem. Karta to GTX680 (na razie gram na jednej), nic nie podkręcone. Napięcie z zasilacza stałe jak skała.

 

Trochę mnie to martwi. Nigdy w życiu (od czasu RIVA TNT 2 16MB) nie miałem do czynienia z artefaktami. Jakbyście mogli przyuważyć czy u was też tak "szarpie".

 

Potem nagram filmik, żeby to lepiej pokazać.

Link to post
Share on other sites

Witam.

BF4 kupiłem za granicą (UK) mam teraz wersję angielską i nie mogę tego zmienić.

Tylko opcja angielska.

Spolszczenia które znalazłem nie działają.

 

Może mi ktoś podesłać spolszczenie któe działa ?

Link to post
Share on other sites

No to masz pozamiatane. Jak na razie nie ma sprawdzonego sposobu na zmianę wersji językowej. Kilka osób próbowało łączyć się po VPN, tak żeby mieć polskie IP i zmusić BF4 do użycia polskiej wersji instalatora. Jak na razie to jest jedyna opcja, która nie zawsze działa. Można też spróbować zmienić wersję językową orgin. Z tego co ludzie piszą na zagranicznych forach to wersja językowa jest niejako spasowana z kluczem.

 

Co do podmiany plików językowych to podmiana może by i zadziałała ale musisz mieć pliki językowe w wersji po update.

Link to post
Share on other sites

Dostałem BFa 4 dzisiaj na urodziny. Mapka (BAKU) się ładuje godzinami, a jak się załaduje to jest nie do przejścia, bo się okazuje, że za drzwiami wyjściowymi załadowały się tylko gołębie i samochody. Co jest ? www.zapodaj.net/b526cf6f012b5.jpg.html

 

i7 4700MQ

GTX 765M

sterownik, który bardzo często się psuje 331.808 GB RAM 1600 MHz

dysk SSHD 1TB.

Link to post
Share on other sites

Witam :)

Mam problem i jest już on denerwujący i wyprowadza mnie z równowagi a mianowicie crashe w Battlefieldzie 4.Mój zestaw nie jest słaby gra chodzi mi na Ultra w 1920x1080 w ok.80 FPS.Mój zestaw to :Gigabyte GTX 770 4GB /5 2500k/Ram 12 GB Kingston Hyper BlueX 1600Mhz/ASUS P8Z77V-LX/XFX550W/MACHO 120.system Windows 7 Ultimate 64 Bit.Czy macie jakiś sposób aby te crashe zlikwidowac czy mam czekać na mości panów z DICE aż wypuszcza aktu za rok.Jeżeli potrzebujecie więcej informacji piszcie w postach poniżej będę odpowiadał ponieważ ten problem jest bardzo irytujący i był bym wdzięczny za pomoc.Za tydzień wymieniam płytę główną na MSI Z87 G55 i I7 4770K może to pomoże ?

Edytowane przez xJANEKx
Link to post
Share on other sites

To i ja się zapytam o mój sprzęt. 

Na wysokich trochę się zacina, na średnich co jakis czas. Przed uruchomieniem poinformował mnie że mam stare stery i żebym zaktualizował.

Myślicie że to może być problem ?

Mam tylko 4 GB mało jak na BF4 co ? 

Link to post
Share on other sites

Witam.

BF4 kupiłem za granicą (UK) mam teraz wersję angielską i nie mogę tego zmienić.

Tylko opcja angielska.

Spolszczenia które znalazłem nie działają.

 

Może mi ktoś podesłać spolszczenie któe działa ?

Musiałbyś pozyskać angielskie pliki, zangielszczyć rejestr i wypieprzyć Origin z obiegu używając Outcome (outcome.nofate.me).

Ale mimo wszystko uwierz mi, NIE CHCESZ grać w BF4 po polsku.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

To i ja się zapytam o mój sprzęt. 

Na wysokich trochę się zacina, na średnich co jakis czas. Przed uruchomieniem poinformował mnie że mam stare stery i żebym zaktualizował.

Myślicie że to może być problem ?

Mam tylko 4 GB mało jak na BF4 co ? 

Zaktualizuj sterowniki powinno coś dodać FPS-ów a co do ram do 4GB trochę mało ale da rade.

Edytowane przez michal0120
Link to post
Share on other sites

Dostałem BFa 4 dzisiaj na urodziny. Mapka (BAKU) się ładuje godzinami, a jak się załaduje to jest nie do przejścia, bo się okazuje, że za drzwiami wyjściowymi załadowały się tylko gołębie i samochody. Co jest ? www.zapodaj.net/b526cf6f012b5.jpg.html

 

i7 4700MQ

GTX 765M

sterownik, który bardzo często się psuje 331.808 GB RAM 1600 MHz

dysk SSHD 1TB.

 

Wejdź w moje dokumenty odszukaj folder Battlefield4 (ten z ustawieniami gry, saveami) i skasuj go. Następnie odpal grę ustaw ponownie ustawienia graficzne i sprawdź czy działa.

 

Miałem to samo 

 

 

Co do polskiej wersji językowej strasznie denerwuje, najgorszy moment jak siedzi ktoś obok ciebie w pokoju a tu tekst co jest ci*** przegrywamy! Niektóre dialogi są poniżej krytyki, fakt powinny być wulgarne ale przesadzili

Edytowane przez elvismt
Link to post
Share on other sites

Hej, jestem nowy i nie mam pojęcia gdzie to napisać (jak coś to proszę o przeniesienie)
 

Mam następujące pytanie: czy na tym pójdzie mi BF4?

 

Processor    AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4000+
Manufacturer    AMD
Speed    2.1 GHz
Number of Cores    2
CPU ID    178BFBFF00060FB1
Family    0F
Model    6B
Stepping    1
Revision    
Video Card    NVIDIA GeForce 9500 GT
Manufacturer    NVIDIA
Chipset    GeForce 9500 GT
Dedicated Memory    1.0 GB
Total Memory    932.0 MB
Pixel Shader Version    4.0
Vertex Shader Version    4.0
Hardware T & L    Yes
Vendor ID    10DE
Device ID    0640
Plug and Play ID    VEN_10DE&DEV_0640&SUBSYS_140110B0&REV_A1
Driver Version    6.14.11.8585
Memory    2.1 GB
Operating System    Microsoft Windows XP Home Edition Dodatek Service Pack 3 (build 2600)
Service Pack    3
Size    32 Bit
Edition    
Version    5.1.2600
Locale    0415
BIOS    Default System BIOS
Version    P1.80
Manufacturer    American Megatrends Inc.
Date    06/29/07
Display Maximum Resolution    1440 x 900

 

 

P.S. Nie jestem specem komputerowym, więc proszę o wyjaśnienie mi tego jak "debilowi" ;)

Link to post
Share on other sites

Z tym bf4 to już parodia zmieniłem sprzęt z AMD 4x 3,8 Ghz na Intela i7 4,4 Ghz a gra chodzi gorzej niż na poprzednim kompie.

Dlaczego program nie potrafi wykorzystać mocy obliczeniowej komputera ?????

http://i.imgur.com/L7rh2Pi.jpg 

Gpu wykorzystane w 50% i Cpu podobnie a podczas gry 40 fps 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...