Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czy pójdzie mi Battlefield 4? , a jak tak to na jakich ustawieniach? 
specyfikacja: 
GTX 650Ti (Bez Boosta)
i5-2300 (2.80 GHz) 
Windows 7 64bit 
8 GB Ram Kingston 1666MHz
I rozdzielczość 1920x1080 (Full HD) 
Pytam się ponieważ otwarta alpha czy to się nazywa beta chodziła mi na najniższych i przycinało.(wtedy miałem 4 gb ramu) 
Nie wiem jak będzie teraz ,bo podobno zoptymalizowali grę. 
Jak coś to dzięki :P

Edytowane przez effendi360
Link to post
Share on other sites

mam szybkie pytanie, jeżeli mam ustawione w bf4 prędkość wentyli od karty na 60% gdy karta ma 65 stopni to czy karta się nie zużywa lub wentyle się nie psują? bo gdy dam auto to przy 65 stopniach w bf wentyle mają ok 40-45% i własnie niewiem czy to mi bardziej karty nie popsuje gdy jest mniej %

Link to post
Share on other sites

Witam chciałbym się dowiedzieć czy opłaca mi się wydawać kasę na BF4 z  takim sprzętem , gdyż nie wiem czy jest to opłacalne bo mogę wydać kase w błoto.

 

i5 2500k

Asus Radeon HD 6850 v2

8gb ramu

Rodzialka : 1680 1050

Pozdrawiam.

Edytowane przez ziołoq
Link to post
Share on other sites

Możesz kupić. Jak jesteś przygotowany na niemiłe niespodzianki to nie będzie to cie tak irytować. Są dobre chwile i złe.

Na twoim miejscu polowalbym na okazję. Poniżej 100 zł można brać. Mi się tak udało i nie narzekam.

 

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Link to post
Share on other sites

Moje uwagi po ostatnim patchu:

 

1. Poprawiony problem "zacinkami" w grze

2. Nadal wywala z serwerów

3. Serwery nagle znikają z listy i/lub padają

4. Brak pingów na liście

5. U mnie po zainstalowaniu patcha pojawiły się tęczowe artefakty w lokalizacjach, gdzie "coś się dzieje" (najnowsze stery od NV 331.65, wiele osób tak ma i całe szczęście bo myślałem, że coś mi z grafą pada, z AMD podonie), dodatkowo renderowanie obrazu nie zawsze zaskakuje, czasami wszystko jest płaskie jak stół i dopiero wyjście i wejście ponowne do gry naprawia problem

6. Czasami serwer nie zlicza zwycięstw, Pisze ile razy zginąłem ale licznik zabitych stoi na 0

7. Nadal występują problemy z dźwiękiem

8. Crashe gry - stara śpiewka.

9. Serwery mają jakiegoś buga, bo widzę że lobby gry ma 64 sloty, zajęte jest ok 34 a poczekania (sic!) 20 oczekujących.

10. Przy nazwach serwerów pokazuje się informacja o braku chińskiego dodatku. What the...? Czy ja o czymś nie wiem? Przegapiłem premierę?

 

Nie będę pisał co o tym sądzę bo już się wyraziłem odpowiednio wyżej. Cóż Bugfield 4. Zanim oni to naprawią to nastanie nowy rok.


@depo1992

 

Witaj w świecie Bugfield 4. Chba nie ma osoby, która nie miałaby problemów z grafą. Możesz zwrócić grę lub czekać na nowe stery do grafiki.

Edytowane przez Lord_Nikkon
Link to post
Share on other sites

Hmmm. Ja mam 331.65 i są one znowu nie takie młode. Tak czy siak, szczerze wątpię aby to była wina sterów. Mnie się wydaje że gra jest skopana. Zresztą kto by robił stery kiedy sama gra jest zabugowana. Ja wczoraj sprawdziłem dosłownie wszystkie możliwe opcje i zawsze kończy się tak samo.

 

Gra się lepiej bo tak nie zacina ale tęczowe artefakty są na porządku dziennym.

Link to post
Share on other sites
Witam

po zmianie rozdzielczości z 1920/1080 na 1600/900 wokół obrazu pojawiała się ramka mniej więcej 1 cm z każdej strony. W ustawieniach grafiki znalazłem tryb obrazu "bez ramki' więc spróbowałem go włączyć i teraz mam problem. Otóż gdy włączam grę pokazuje mi tylko dolny pasek windows, słychać dźwięki, ale nie ma obrazu. Tak samo jest w singlu i w multi. Wie ktoś co z tym zrobić czy konieczny reinstal gry? Z góry dzięki, pozdrawiam.

 

Edit: Działa. Trzeba usnąć PROFSAVE_profile z Dokumenty\Battlefield 4\settings P

Edytowane przez Pieczarka_cal.PL
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...