Skocz do zawartości

Recommended Posts

Najlepsze z tego wszystkiego to:

- widzieć zapowiedzi i reklamy - aż chce się zagrać

- kupić nowe podzespoły do kompa, aby móc grać w max detalach

- kupić grę, zainstalować i.................

ZAŁAMAĆ SIĘ widząc marnotę jej wykonania.

Najgorsze jednak jest to, że na oficjalnych recenzjach w necie jakoś nie widać żadnych problemów !

Najbardziej dziwi mnie ta oficjalna cisza...... Fora huczą od błędów......recenzje w podsumowaniu - fajna, fajna całkiem fajna.

Ja osobiście moim skromnym zdaniem dałbym ocenę:

7/10 - gra dobra (ogólnie nic nowego - podrasowana trójka) 

1/10 - ilość błędów (większość były widywane w trójce i nic ich to nie nauczyło ?)

Teraz postawny się na miejscu kogoś kto ma 2-3 titany, i...............działa na jednym bo mu błędy w grafice nie dają normalnie grać.....

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mam problem. Gdy próbuję uruchomić BF 4 wyskakuje błąd Aplikacja nie została właściwie uruchomiona (0xc000007b). Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikację. Dodam, że windows był wczoraj instalowany. Poinstalowałem wszystko co było możliwe ( NET framework 4,5, mam wszystkie wersje microsoft visual C++ i najnowsze sterowniki do karty graficznej ). Już kompletnie nie wiem w czym jest problem.

 

lemur20, Zainstaluj z Battlefield 4\__Installer\vc\vc2012Update3\redist obydwa redisty. Powinno pomóc.

Edytowane przez szylolek
Link to post
Share on other sites

pograłem dłużej w multi i niestety nic z dobrego multi z trójki nie zostało. Gra się żołnierzykiem z gumy chodzącym jak kaczka która zsikała się w gacie (moje osobiste odczucie) żołnierz winien być szybki i bystry a nie taki muł jak w tej grze. Przykład COD tam się zasuwa dosłownie.

 

Ot taka historyjka

 

Zaczynam grę respię się bez broni, broń dodaje mi się w ręce za około 2-5sekund. Biegnę kaczym chodem, kurcze biegnę w miejscu co jest? patrzę kamyczek po nogą! trzeba obejść bo przeskoczyć się go nie da wszak jakaś magiczna niewidzialna sciana. W międzyczasie gdy staram się obejść malutki kamyczek dostaję kulkę w łep od snipera

 

ok ponowny resp i znów kaczym chodem próbuje gdzieś pobiec. widzę wroga wyciągam karabin celuje i ku.. jego mać celownik od scara H jest tak wielki że zasłonił mi w całości cel w konsekwencji musiałem strzelać na pałę i jak zwykle zginąłem

 

Kolejny resp sypią się czarne trójkąty zwane polygonami. A co to moja karta zdycha? niee ta gra po prostu tak ma to nowe efekty od dice nazywają się z.s.k (zdenerwuj swojego klienta) taki nowoczesny ficzer

 

Hura kogoś trafiłem ślepą kulą dostałem 100 punktów biegnę dalej, jeb trafiony zaraz następny ale jestem z siebie dumny strzelam mam już kogoś w garści jeb LOW SYSTEM MEMORY gra się wysypała

 

 

Po krótce dzisiejszy dzień z crashfield4  

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Witam ja mam problem w BF4 z joystickiem a konkretnie ze sterowaniem w samolocie i helikopterze gdy zmniejszam moc przepustnicy poniżej połowy to tracę sterowanie góra i dół i na boki jak przesunę suwak i dodam mocy to wszystko wraca do normy ,też gdy suwak przepustnicy jest poniżej połowy to też nie można sterować za pomocą klawiatury . Bardzo utrudnia to granie bo muszę cały czas z pełną prędkością latać , i przeważnie lot kończy się rozbiciem o coś lub o kogoś  :/

Ma ktoś może informację co może to powodować i jak to naprawić w BF3 działa bez problemowo

Czy to po prostu wina gry, bardzo mi to przypomina problem z  bad company 2 tam też nie dało się joysticka ustawić 

Z góry dziękuję za pomoc

Mój joystik to logitech 3d pro

Link to post
Share on other sites

Witam ja mam problem w BF4 z joystickiem a konkretnie ze sterowaniem w samolocie i helikopterze gdy zmniejszam moc przepustnicy poniżej połowy to tracę sterowanie góra i dół i na boki jak przesunę suwak i dodam mocy to wszystko wraca do normy ,też gdy suwak przepustnicy jest poniżej połowy to też nie można sterować za pomocą klawiatury . Bardzo utrudnia to granie bo muszę cały czas z pełną prędkością latać , i przeważnie lot kończy się rozbiciem o coś lub o kogoś  :/

Ma ktoś może informację co może to powodować i jak to naprawić w BF3 działa bez problemowo

Czy to po prostu wina gry, bardzo mi to przypomina problem z  bad company 2 tam też nie dało się joysticka ustawić 

Z góry dziękuję za pomoc

Mój joystik to logitech 3d pro

Witam czasem t.z.w zrób to sam 

Problem rozwiązany jak ktoś ma podobny to zapraszam na tę stronkę

http://answers.ea.com/t5/Battlefield-4/Joystick-control-failures-on-bf4-on-PC/td-p/1733191

Link to post
Share on other sites

Mam problem z hitboxami w BF4 po prostu nie pokrywają się on e z modelem graficznym jakie rate trzeba wpisać i komendy żeby to wszystko dobrze chodziło? Niestety na google nie znalazlem takowego kalkulatora czy też komend.

Edytowane przez Balrogos
Link to post
Share on other sites

Mam problem z hitboxami w BF4 po prostu nie pokrywają się on e z modelem graficznym jakie rate trzeba wpisać i komendy żeby to wszystko dobrze chodziło? Niestety na google nie znalazlem takowego kalkulatora czy też komend.

Komenda jest prosta. Czekaj na patcha

Link to post
Share on other sites

Ale mówią że jak bf3 chodził ci dobrze to bf4 tym bardziej bo jest bardziej zoptymalizowany.. 

 

jakoś mnie działa gorzej, no i sporemu gronu internautów. Pewnie naoglądałeś się cyrkona i squbanego na youtube :) on ma zmienne poglądy na ten temat wystarczy obejrzeć wszystkie jego odcinki o bf4 od początku. W każdym odcinku inaczej mówi :D Ale filmy mają i tak dość OK

 

Co do pamięci napisałem pewny nie jestem. Fajnie było by aby wypowiedział się ktoś kto gra na 2GB RAM ale oto są minimalne wymagania sprzętowe od producenta:

 

Battlefield 4 - minimalne wymagania sprzętowe

System operacyjny: Windows Vista SP2 32-bit

Procesor: Athlon X2 2.8 GHz / Core 2 Duo 2.4 GHz

Pamięć RAM: 4 GB

Dysk twardy: 30 GB

Karta graficzna: AMD Radeon 3870 / Nvidia GeForce 8800 GT

Pamięć karty graficznej: 512 MB

 

A więc 2GB to o połowę za mało, dlatego ośmielam się stwierdzić że będzie kiepsko

 

 

Ale mówią że jak bf3 chodził ci dobrze to bf4 tym bardziej bo jest bardziej zoptymalizowany.. 

 

Fajnie by było :) a tak poważnie może nie róbmy cod'a ale w trójce zdecydowanie grało się płynniej, dynamiczniej i nie blokowało się tak często o małe elementy dekoracji map lub niewidzialne ściany 

Link to post
Share on other sites

Nie no nie popadajmy w skrajności, gniot to też nie jest, kampania miała swoje momenty, nie licząc fabuły która od początku do końca ssała równie głęboko, ale np misja na lotniskowcu która potem przenosi się na drugi okręt była fajna, tylko za mało, wpadłem do kolegi o godzinie 11 przed południem a o 17 byłem już w domu i przeszliśmy w tym czasie grę od deski do deski, przy czym wiadomo, piwko, kawka paierosek, to jakieś głupie filmiki na YT, i inne głupoty jak to na posiadówce u znajomka, więc faktycznego gameplayu były 4 godziny niespełna, robi się dziwna moda, ze gry typu FPS są coraz krótsze, coraz większa kondensacja efektów tu się komin wali, tu jazda samochodem, potem się okręt łamie na pół, potem znów jakiś skrypt, człowiek wstaje od kompa i mówi łał, ale za chwile myśli, gdyby było więcej po prostu strzelania, więcej grania w graniu, a takie smaczki jak walący się budynek by np był raz na dwie godziny grania to by było git, a gra powinna zajmować 10 h gameplayu a nie 4

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Faktycznie najgorszą grą nie jest ale chodzi tutaj oto iż gracze oczekiwali czegoś więcej. Nie oszukujmy się ale jest to produkcja niemal sztandarowa, exclusive. Gra droga bo 130-140zł a w sklepiku origin chyba nawet 150-160. I to nie byle jakiego studia (pomijam wydawcę który [w pełni zasłużył] dostał nagrodę za najgorszą firmę w stanach) dlatego ja i wielu innych oczekiwaliśmy czegoś więcej. Nie koniecznie graficznie ale pod względem choćby dopracowania. Poprzednia część też miała kilka wpadek i błędów na starcie ale nie aż tak wielkich i poważnych jak w tym przypadku. Wciąż trafiają się ludzie pytający jak zrobić aby kampania ruszyła i dało się grać (zacinający się napis na początku lub zacinający się żołnierz na samym początku gry) Baa niektórzy wciąż nawet nie mogą uruchomić gry. A ja obecnie borykam się z crashowaniem gry co jakiś czas zwykle od 40minut do 2 godzin rozgrywki oraz od czasu do czasu sypiącymi się artefaktami i niewidzialnymi ścianami w multi których coś ostatnio jakby mniej

 

Co do samej kampanii pomijając błędy, była by całkiem fajna gdyby wpleść bogatszą fabułę. Pomysł bardzo fajny, nie widać tak samego konfliktu Chiny z ruskimi - USA tylko jesteśmy my nasza drużyna i nasz okręt przeciw hordzie chińczyków. Wygląda to bardziej filmowo no ale zabrakło wytłumaczenia całej fabuły, bo tak do końca nie wiem o co chodzi w całości

 

Długość kampani to kompletna kompromitacja, jeśli ktoś grę kupił dla singla to składam szczere kondolencje. Słyszałem że najszybsi kończą ją w niecałe 3 godziny 

 

Mnie plus minus zajęło to 6 godzin, no ale ja lubię zwiedzać mapę, snajperki i wybijanie wroga co do ostatniego  

Edytowane przez elvismt
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie optymalizacja leży. Phenom II x4 840, 4GB Ram, Radeon 5770 1 Gb DDR5, sterowniki 13.11 beta. Nie da się grać na żadnych ustawieniach. Ogólnie jest płynnie nawet na wysokich detalach, jednak wnerwiają te szarpanie czy nawet stawanie obrazu na kilka sekund, szczególnie przy wchodzeniu do nowych pomieszczeń czy przy gwałtownych ruchach myszką. Tak działał mi kiedyś Gothic 3 na starym kompie z 512 Ram. Ale tutaj spełniam minimalne wymagania co do ramu, więc nie wiem o co chodzi.

Link to post
Share on other sites
 

nie no nie ma o czym mówić, co do bugów to już pisałem wcześniej, masakra kasztan na kasztanie, mi podczas kampanii podczas tych 4 krótkich godzin grania gra 3x się skraszowała na ameno, trzeba było robić restart gry, a podczas grania to nie liczyłem bugów typu ręka zniknęła przy broni, albo skrypt źle odpalił i żołnierze wroga stali na mostku i czekali a ja im mogłem skakać po głowach i ani drgna, że już nie wspomnę o migającym oświetleniu, artefaktach itp, ale to już mniejsze zło, bo nie uniemożliwiało grania, ale tak jak gadałem, mialem 3 krasze które całkiem uniemożliwiły granie i musiałem przez nie powtarzać sporą część misji

i to jest po prostu kpina, i tyle, że tak wielki deweloper nie mógł w fazie beta tych rzeczy naprawić, tylko teraz mamy pasztet

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie optymalizacja leży. Phenom II x4 840, 4GB Ram, Radeon 5770 1 Gb DDR5, sterowniki 13.11 beta. Nie da się grać na żadnych ustawieniach. Ogólnie jest płynnie nawet na wysokich detalach, jednak wnerwiają te szarpanie czy nawet stawanie obrazu na kilka sekund, szczególnie przy wchodzeniu do nowych pomieszczeń czy przy gwałtownych ruchach myszką. Tak działał mi kiedyś Gothic 3 na starym kompie z 512 Ram. Ale tutaj spełniam minimalne wymagania co do ramu, więc nie wiem o co chodzi.

niestety, ale winowajcą może być własnie ram, 4GB juz w trójce nie wystarczało, miałem wówczas 4 GB ram, zużycie wynosiło 100% podczas gry i wyraźnie brakowało, stąd freezy i zawiechy, bo reszta Twojego kompa powinna to uciągnąć w low-medium, miałem dokładnie te objawy w trójce a czwórka pewnie bardziej pamięciożerna jest także dokup drugie 4GB ram, nawet jesli nie specjalnie do BF-a to i tak sobie kup, ponieważ teraz 4GB to na sam 64 bitowy windows 7 nieraz schodzi

poza tym nie ufaj temu co napisane w wymaganiach, oni zawsze zaniżają, ale jak powiesz że kłamią, to powiedzą minimalne służą temu aby w ogóle grę włączyć, nic nie poradzą że chodzi jak projektor ze slajdami, zalecane się liczą, co oznacza że zalecane to minimalne dla gracza, że na zalecanych odpalisz, bedzie działać płynnie ale i tak na uciętych detalach, wymaxowanie gierki to oni nawet nie piszą na pudełku bo by nikt nie kupił

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...