Skocz do zawartości

Kącik emeryta i rencisty ;) 30+ only.


Recommended Posts

3 godziny temu, Player1 napisał:

Chyba się przejęzyczyłeś i chciałeś napisać, że po wyborach nikt nie daje tego, co obiecał...

Przeceniasz go, on słyszy to co mu każą słyszeć

 

500+, żadnego podnoszenia podatków, 13,14,15 emerytura, lepszy dostęp do służby zdrowia, lepsza jej jakość, obniżenie wieku emerytalnego i tak dalej....

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Taka podwyżka stóp to zwykły populizm.. Już widać złotówka wróciła do poprzedniego stanu.
Swoją drogą, teraz robię projekt "apartamentów" stara kamienica, piętro (V) podzielone na mieszkania od 26-44 metrów. Czasy pralek w kuchniach wróciły.. 
A potem się dziwią, że się mało dzieci rodzi..

Link to post
Share on other sites
9 minut temu, FeX napisał:

Pralka musi być w łazience?

Dla mnie to bez różnicy, co kto gdzie ma i nie doszukuję się w tym głębszego sensu ;)
Ale ściereczka powieszona na uchwycie kuchenki musi być :D, żartuję.

  • Haha 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
19 godzin temu, jozek23 napisał:

Ale ja nie słucham nikogo :evil:, no może Kazika

 

 

Wałęsa wspólnie z Lepperem postulowali rozdawać aktywa i rezerwy Skarbu Państwo, i dać każdemu obywatelowi po te kilkanaście milionów, a na dzisiejsze to bardziej już 10 000 zł. Gdyby tak się wtedy stało, to w 2008-2009 roku Polska leżałaby i kwiczała, dziś byśmy byli poniżej poziomu gospodarczego Grecji. ;)

Link to post
Share on other sites

Średni metraż budowanych mieszkań spadł o 9 metrów, za rządów obecnej partii. Nie wyobrażam sobie np. czteroosobowej rodziny na 44 metrach. Można by.. ale ja bym podziękował za takie życie. Żadne 500+ czy nawet 1000+ by mnie do tego nie przekonało.
Młodzi, którzy chcieliby się usamodzielnić i zakładać rodziny, są obecnie w trudnej sytuacji. 

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites
5 minut temu, Pawel7 napisał:

Powiedz to Brytyjczykom

Mam dom pod miastem i mieszkanie w mieście,

W mieszkaniu w miescie mam pralkę zabudowaną w kuchni fakt, bo budownictwo z lat 80-tych i łazienka mała.

W domu mam całą pralnię w piwnicy, której to piwnicy pierwotnie na projeknie miało nie być, ale kierownik budowy doszedł do wniosku, że w sumie to można zrobić jak już koparki stoją i fundamenty kopią:). W bloku mógłbym teoretycznie wybić przejście w ścianie do pralni która znajduje się obok (parter) ale nie wiem co na to wspólnota... :) 

 

Także jakie są warunki tak się kombinuje.

 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

"

This combined with the issue of space.the typical UK house is smaller than your typical Canadian house. This is due to the population density of the country. This means that 'utility rooms' are a bit of a luxury bfor most people. Bathrooms 9/10 will not have the space for a washing machine especially with the UK regs for wiring within a bathroom. The kitchen will have ample space and ease of installation with both electrical and plumbing being present within the room"

W Japonii też przeciętny metraż jest bardzo mały i przyrostu naturalnego nie ma.. Jakaś korelacja musi istnieć.

Edytowane przez leto87
Link to post
Share on other sites

@up @FeX pierze jak już materiał zesztywnieje, On jest proekologiczny. ;)

 

5 minut temu, leto87 napisał:

Bathrooms 9/10 will not have the space for a washing machine especially with the UK regs for wiring within a bathroom.

 

Mam przyjaciela który osiedlił się na wyspach juz kilka ładnych lat temu, jest własnie kierowcą cieżarówki. Zakupił dom na kredyt w przeliczeniu na PLN 1,5miliona+odsetki. (spoko, wiem że się tego tak nie przelicza ale jednak kwota słuszna). Jak zobaczyłem projekt tej połowy bliżniaka to nic mu nie chciałem mówić, ale widział chyba po mojej minie i szybko zripostował "wiem co chcesz powiedziec, ale tam są takie stawki i takie klitni wszędzie, a jak bym chciał coś wiekszego to się do końca życia nie wypłacę".

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...