Skocz do zawartości

Kącik emeryta i rencisty ;) 30+ only.


Recommended Posts

4 godziny temu, worm napisał:

Project IGI

Eagle's Nest to moja ulubiona misja w I’m Going In, kombinowałem na różne sposoby. Wolna ręka w działaniach dawała sporo frajdy :]

Edytowane przez Szarik
  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites

 

5 godzin temu, ernorator napisał:

Snajperka, zoom, celowanie, przełączenie na AK47, strzał klawiaturą (żeby nie ruszyć myszy) :banan:

 

2 godziny temu, zbiku90 napisał:

 

No właśnie jakim cudem na screenie jest celownik :D Z tego co pamiętam to strzelało się "na oko", może w piracie był taki bug.

W tym samym roku wyszło też soldier of fortune, teraz już chyba zapomniana strzelanka w luźniejszym klimacie ;) 

 

To akurat sposób na strzelanie na dalekie odległości z broni bez optyki, nie pamiętam teraz czy lornetką też się dało i czy ona była :D

Celownik w grze oczywiście był xD

Moimi pierwszymi grami to były Theme Park World, Delta Force, Need for Speed 3, Sin, Worms Armageddon bodajże.

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites

Ja nie miałem zbyt dużego wachlarza gier, było ich nie za dużo ale za to mocno.

Heroes of Might and Magic III, graliśmy w HoMM na pieniądze albo na płyty CD :P

Starcraft 

Diablo I i II, LOD

Unreal Turnament 99

Quake 3 Live 

Lineage 2 (omg to już 18 lat Oo)

Fallout 2 

oraz "Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę" 

 

Męczyłem też dużo Half Life i Warcrafta 3 oraz moje hobby, tworzenie poje...ych buildów w morrowindzie. 

 

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites

Heroes 3 dalej ma tą magię dlatego nie zasiadam do niej :P

Próbowałem jeszcze kiedyś do pierwsze części usiąść ale jest zbyt prymitywna, niby dużo nie różni się od kolejnych ale dwójkę jeszcze można ograć, a HOOM1 trąci już skamieliną.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja pamiętam comandons, avp, Duke, dune 2000 i któraś wcześniejszą duna no i Crysis na najmocniejszej na tamte czasy grafie Radeon x1950 pro od saphire

Z590 Aorus Master,I5-11600K,RTX 3070 Aorus Master, Patriot Viper 4 4x8Gb 3733 MHz,Fortron Aurum Pro 1000W,Samsung 980PRO 500 Gb,Corsair 480 Gb MP510

Link to post
Share on other sites

Czyli u Was też tak było, najpierw szybko lekcja a potem do dzwonku granie? :D Oj ile ja godzin w szkole na SkyRoads przegrałam, nawet jak już były nowsze komputery to po materiale lekcyjnym zaczynałam okupacje starego dosowego PC :D 

Facet od informatyki nie mógł za nic w świecie zrozumieć czemu wolę taką starą grę a nie nowe z fajniejszą grafiką :rotfl:

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Ja w Diablo 2/Heroes 3/Disciples 2/ Agę od Wonders 2 grałem w technikum to rano potrafiłem pograć jak rodzice do pracy poszli przed szkołą, a docierałem na koniec pierwszej lub 2 lekcji, na szczęście byłem zdolny, więc i tak zdałem maturę najlepiej w szkole;)

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, karai napisał:

https://download.komputerswiat.pl/gry-i-rozrywka/gry-zrecznosciowe/blockout na czarno-białym monitorze 

 

kto to pamięta ? 

 

to też na starym 486 

 

https://www.gog.com/game/warcraft_orcs_and_humans - na pececie - coś w stylu pentium 200 

 

 

 

 

Na Amidze 500 grałem

 

A na pc 486DX2 w DOSie

 

2021-09-21 22.34.28.jpg

Edytowane przez jozek23
  • Lubię to 3
Link to post
Share on other sites
12 godzin temu, karai napisał:

 

kto to pamięta ? 

Spoiler

 

 

 

o7eFgCI.gif

Uwielbiałem to robić w POP :D. Ogrywałem głównie na genialnej Amidze 500 jak dobrze pamiętam z mocnym rozszerzeniem Fast Chip 2mb, samą grę zaś kupiłem piracką na giełdzie komputerowej na Grzybowskiej w Warszawie. Złote lata to były, nikt nie przejmował się prawami autorskimi (przed 1993 rokiem bodaj) i nikt tego nie kontrolował. Jechałem z kumplem z samego rana z całą paczką czystych dyskietek by później spędzić parę godzin na targowisku a dokładniej to w budynku szkoły przy nagrywaniu tytułów po uprzednim wyborze z katalogu. Wszędzie w koło pasjonaci Atari, Amiga, Commodore 64...ech łezka w oku!

  • Lubię to 4
Link to post
Share on other sites

W PoP to jeszcze grałem u wujaszka na Macintoshu jakimś, bo u nich w szkole mieli zamiast PC i potem sam sobie sprawił do domu by kuzynostwo się miało gdzie uczyć. Więc zawsze się tak nudziłem i przeszkadzałem by mi włączył xD

Na PC to pamiętam u kumpla, 486DX2, najbardziej mi pasowały Stunts, Fatal Racing i Abuse. Oczywiście były jeszcze jakieś Wolfy, nigdy mnie jakoś nie interesował, bo monotonny strasznie, pierwszy chyba Dragon Axe, uszedł jak się grało we dwóch i Warcraft... ale w to nie dało się grać na wagarach u niego, bo jak ktoś zaczynał mapę to potem nie chciał oddać myszki :P

 

@wrobel_krk Kiedyś pewnie wrócę do D2 ale na razie mam do firmy taki uraz... a też przez słabe D3 od początku praktycznie ogrywam PoE do dzisiaj i dalej mi się nie nudzi.

W samo D2 ogrywałem z kumplami w LO, potrafiłem spać po 4h by tylko przebić kumpla z levelem :mlotek: Potem on znów odskakiwał... i okazało się, że ciule grają z bratem na zmianę wiec expią strasznie szybko więc nie mam szans. Potem po LoD kolejny szał, chyba nas z pięciu z klasy w to grało, codziennie rano opowiadana kto gdzie był i co mu wypadło.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...