Skocz do zawartości

Temat o polityce - wchodzisz na własne ryzyko


Recommended Posts

Granica i poparcie dla PiS leży tam gdzie 500+,emerytura+,menelowe+

 

Ale te swiatczenia znikną niebawem a na pewno będą zmiany choćby takie że 500+ będzie w bonach a nie w gotówce to i słupki poparcia pójdą ostro w dół dla pisu.

 

Ale żeby nie generalizować, to bardzo wiele osób w wieku emerytalnym ma delikatnie mówiąc negatywny stosunek do PiS przynajmniej w mojej okolicy na zachodzie kraju.

Ale wschód znowu ślepo zapatrzony.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Matki z niepełnosprawnymi muszą koczować jak menele na korytarzach Sejmu, bo pies z kulawą nogą się nimi nie zainteresuje. Pinokio udaje, że ich nie zna. Ale jak kobieta chce dokonać aborcji ze względu na ciężkie wady płodu to prawa strona się budzi i zaczyna nawijać o świętości życia. To jakiś wyższy poziom hipokryzji.

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

A ja nie wiem co myślę. Tym bardziej że nie lubię, i nie chcę słuchać krzykaczy.

Ale w sumie to chyba było dobrze jak było. Tylko że... Kler wie lepiej jak żyć.

Mimo że chyba jestem za PiS, na pewno przeciw PO, KO itp, to chyba przeciw wpieprzaniu się kleru w politykę też. Szczególnie obserwując takiego Rydzyka to człowiek ma dość ich głupoty.

Czy w tym kraju nie może się jakaś normalna partia stworzyć, a nie sami debile?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Mimo że chyba jestem za PiS, na pewno przeciw PO, KO itp, to chyba przeciw wpieprzaniu się kleru w politykę też.

dla PISu kler to koalicjant - zimna kalkulacja zysków i strat politycznych, dokładnie to o czym pisze @@ernorator

 

Strategia im się sypie - Tęczowe paliwo się wyczerpuje tak samo jak kiedyś wyczerpał się Smoleńsk,  widać że ich działania nastawione są już jedynie krótkoterminowo, zaczynają popełniać błędy.

 

Dziś młodzi wychodzą na ulice, to się ich przypacyfikuje ale za kilka lat Ci sami ludzie pałający nienawiścią do PiSu pójdą na wybory, część dotychczasowego elektoratu też już przejrzała na oczy - garść obozu radykalnego i fanatycy nie wystarczą do wygrania następnych wyborów, a kasa na przekupienie się kończy. 

Wiec będą sięgać po radykalniejsze rozwiązania. Szczucie i wzajemne napuszczanie na siebie społeczeństwa to jedynie początek.

Edytowane przez pendzel_3
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Pis się skończy. Już teraz statystyki pokazują, że poparcie wśród młodych leży i kwiczy. Młodych dzisiaj i kolejne pokolenia nic nie będzie tak wkurw....ło, jak narzucanie odgórnie tego co masz myśleć, kogo wielbić, jak żyć itd. Także ten, kto wyszedł z tym programem mającym zjednać młodych, opartym o JPII i wyklętych chyba się z Kelly Bundy na rozumy zamienił.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Pandemia, niewydolna służba zdrowia, problemy firm w związku z lockdown`em, a prezes wychodzi i mówi... "przede wszystkim musimy bronić kościołów". Ja p...., wybranie tego gościa na wodza to jedno z największych nieszczęść jakie nawiedziły ten kraj. Słuchajcie przedsiębiorcy tracący firmy i ludzie umierający na covid... w obecnej sytuacji najważniejszy jest interes Watykanu.

Link to post
Share on other sites

 

 

najważniejszy jest nasz episkopat i łojciec dyrektor.

Bo napędza mu elektorat, tj. sztama. Religia narzędziem politycznym- polityka narzędziem kościoła.

Omamić, wcisnąć kit, zakneblować usta. 

 

Wojnę będzie rozpętywał obląkaniec pfu....

 

Wszyscy którzy głosowali na PIS mają teraz to na co sobie zasłużyli, szkoda tylko że cierpimy wszyscy.

 

Zdjęcie z Lublina - pod hasłem się podpisuję

102bd049de360a0656dc90b3b70bbf3f.jpg

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

https://youtu.be/913n62dJoaE

 

Wszyscy którzy głosowali na PIS mają teraz to na co sobie zasłużyli, szkoda tylko że cierpimy wszyscy.

 

Polak to taki jest, dopóki w ryj nie dostanie, to mówi, że nic się nie stało. Ludzie, którzy potrafią widzieć następstwa pewnych decyzji wcześniej są chyba w znacznej mniejszości.

 

Wojnę będzie rozpętywał obląkaniec pfu....

 

Wysłać go na pierwszą linię, a nie z ciepłego fotela Polaka na Polaka szczuje.

 

Namawia "do obrony kościołów" (oczywiście, aby dalej kłócić ludzi - jak na początku "gorszy sort"), to przecież ludzi należy chronić przed kościołem. Kościół nie dba i nigdy nie dbał o państwo i obywateli. W prlu kościół dodawał ludziom otuchy tylko dlatego. że prl nie był na rękę kościołowi. Kościół po trupach zawsze dba tylko o siebie.

Edytowane przez Succubus
Link to post
Share on other sites
wczorajszym orędziu wicepremiera

Macie gdzieś oryginał, bo mnie jakoś ominęło...

 

E: Dobra, w sumie wyciągnąłem sens z wideła z jaruzelem.

 

ku**a, ten uschnięty jak zwieracz karakan bredzi jakiś nonsens i wyszedł do kamery bo trzęsie portami. Tak wkurwiony na ten plebs z wiejskiej to dawno nie byłem, a to nie pierwszy ich numer...

Edytowane przez sid vicious
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Oryginał albo zbanowany przez yt albo PiS usuną.

Ale w sieci nic nie ginie wystarczy na yt wpisać Kaczyński przemówienie wyskoczy.

 

Chodzą pogłoski ze część pisu chciała załagodzić sprawę ale kaczor wyskoczył z tym przemówieniem i plan upadł.

Ale gość ogleciał strasznie...

Link to post
Share on other sites

Tutaj starsi ludzie z rozumem z powstania warszawskiego. Nie mam osobiście jednoznacznej opinii w kwestiach aborcyjnych, ale nie uważam że przymusowy zamordyzm prawny jest najlepszym rozwiązaniem.
 

Edytowane przez Arthass
Link to post
Share on other sites

 

 

w obecnej sytuacji najważniejszy jest interes Watykanu.


Oni tutaj mają własną stolicę polskiego Watykanu :D Sądzisz, że interesuje ich zdanie Watykanu? W wielu kwestiach jasnych deklaracji Watykanu dalej trzymali się swoich ideologii. Jak tak dalej pójdzie to niedługo możemy spodziewać się przemówienia na temat obrony kościoła katolickiego przed skrajnymi przedstawicielami władzy Watykanu :D Ten człowiek żyje w swoim własnym świecie oderwanym od rzeczywistości.
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...