Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cały czas mam nadzieję, że Win10 nie będzie miał tego problemu z zamykaniem się aplikacji, tak po prostu. To potrafi doprowadzić do szewskiej pasji, kiedy 7x muszę włączać przeglądarkę, żeby jeden 3 minutowy filmik na youtubie obejrzeć, bo mnie wypie**ala za każdym razem do ekranu głównego.

Link to post
Share on other sites

a mnie wku...wia brak wsparcia dla niektórych emotek z facebookowego messengera... brak opcji dzwonienia z messengera... i kilka rzeczy które w aplikacjach na andku działały, a na windowsie niby są a nie działają..
mam nadzieje ze z Windowsem 10 to wszystko się zmieni na lepsze

Edytowane przez Bartek5035
Link to post
Share on other sites

Przed momentem sprawdziłem i AC3 działa. Może coś jest nie tak z kodowaniem - róznie z tym bywa. 

 

Sam używam Yxplayer - kupiłem go w promocji za jakeś grosze :) - kosztował poniżej 5 zł.

 

Lumie 640, L640XL, L735, L830 po wgraniu Update 2 (WP8.1 GDR2) mają natywną obsługę MKV. Reszta z Windows 10 Mobile dostanie.

 

Choć ja nie wyobrażam sobie ogladania filmów na komórce :) - zwlaszcza tych w wysokiej rozdzielczości :) :) - dla mnie 10 cali tabletu to za mało. Ale moze to moje przyzwyczjaenie do 60 calowego telewizora. :)

Link to post
Share on other sites

Gorilla Glass 4 jest najnowsze. Dopiero wchodzi do uzycia, chyba Galaxy Alpha je ma.

 

Są tez inne podobne szkła jak Dragontrail, i sporo innych. Generalnie najlepszy jest szafir, okna batyskafów, szkiełka najlepszych zegarków. 

 

Ogólnie z badań wynika, że miedzy GG3 a GG4 nie ma aż tak dużej rożnicy, to raczej udoskonalenie procesu produkcji.

 

Główną róznica między GG3 i 4 jest Moduł Younga, poprawiony o jakieś 5 GPa - GG3 66 GPa, GG4 71 GPa, oraz zwiąkszono grubość warstwy napawanej chemicznie.

 

Ogólnie mamy poprawiona wytrzymałośc, ale jak w przypadku GG4 to nie jest "magiczne" szkło zapewniające niezniszczalność :) - trzeba o sprzęt dbać - nie mozna sobie powiedzieć : Mam GG4 więc nie dbam :)

Link to post
Share on other sites

Tak tylko przez takie "dbanie" dochodzi do absurdów w stylu tematów: "Kupiłem iPhone 6 (czy SGS6) doradźcie jakąś folię do 30zł."

No i po jaki grzyb komuś ekran ze wspaniałymi parametrami jak ma folie która cały ten efekt rujnuje?

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Ekran się rysuje - zawsze, nawet szafir, wiem, bo mam mechaniczny zegarek z szafirowym szkielkiem i po paru latach musiałem je polerować.

 

Folia ochroni nam ekran, oczywiście nie jest códownym środkiem, ale mając drogi telefon, zwłaszcza jak iPhone, ktory dobrze trzyma wartość - mozna jej używać, Ja generalnie nie używam folii, mam etui i staram sie dbać. iPhone nie mam :) - a Lumia 920 i Lumia 720 po dwóch latach sa tyle warte, że nie ma sensu kombinowac :) wystarczy normalna, rozsądna ochrona. :)

 

Zresztą od paru tygodni wróciłem do duetu L720 + Samsung Solid B2710 :) - z uwagi na czas pracy :) - na L720 sprawdzam pocztę, odpalam navigację, a B2710 zabieram na place budów i inne cięzkie srodowiska :)

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

Ciekawa sprawa. Mam od jakoś 2 miesięcy Xperia Z1 i juz mam ochotę zmienić na coś lepszego. Lumia 1020 miałem ponad rok i takiej potrzeby nie odczuwałem. Oby wyszła Lumia 1040 szybko... Android jest OK na snapdragon 800 ale ta ciągła myśl że jest coś lepszego co chodzi szybciej mnie denerwuje.

Link to post
Share on other sites

Pojawiły się pierwsze przecieki o następcy Lumii 1020 :

 

Ekran 5.2 cala, Full HD, Snapdragon 808, 3 GB RAM, Aparat 41 MPix. Niestety nie wiadomo nic na tema czy mamy skot na karty pamięci, jaki rodzaj lampy błyskowej, ilości Pamięci Wewnętrznej.

 

Jeśli nic po drodze się nie zepsuje to zanosi się na bardzo fajny sprzęt - podoba mi sie zwłaszcza S808 - grzeje się znacznie mniej niż S810, oraz ma niższe zużycie energii, co mam nadzieję przełoży się na dłuższe czasy pracy. Z testów wynika, że S810 bardzo szybko "łapie temperaturę" i zwalnia - S808 zaś bardzo długo pozostaje chłodny. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Na dziś nie wiadomo do końca czego nie dostaną. MS testuje system - wiadomo, że najbardziej obciete zostaną telefony z 512 MB RAM'u.

 

Jak Ci się nie spieszy to poczekaj :) - rodzicom kupiłem L735 i L640 - a sam czekam, uzytkuję L720 i L920 - poczekam parę miesięcy i kupię coś z nowej serii.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...