Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Pozwole sobie tutaj napisać by nie zakładać nowego tematu.

Oddałem swoją L535 do serwisu z powodu problemów z ekranem. Oprócz wymiany ekranu wymienili mi 3 rzeczy i tu pytanie do Was, bo nie wiem co to są za rzeczy.

Earp Lean-G 6x12 MASTER

A-COVER

VIBRATOR - to wiem.

Podpowie mi ktoś co to?

Link to post
Share on other sites

Nie na siłę, po prostu pokazuje te telefony jak z najlepszej strony. Dobrze, że nie ma tutaj nikogo kto by faktycznie na siłę wciskał, ale androida

Edytowane przez Whiskas
Link to post
Share on other sites

 

 

Nie na siłę, po prostu pokazuje te telefony jak z najlepszej strony
Totalnie się nie zgodzę,w wielu tematach nawet jak ktoś już kilka raz mówił że nie chce lumii,to on i tak się przy tej lumii opierał. 

 

 

Dobrze, że nie ma tutaj nikogo kto by faktycznie na siłę wciskał, ale androida
Jeśli jest ktoś kto wciska wp, to powinien być ktoś kto wciska androida. 
Link to post
Share on other sites

Totalnie się nie zgodzę,w wielu tematach nawet jak ktoś już kilka raz mówił że nie chce lumii,to on i tak się przy tej lumii opierał. 

 

A mi się wydaje, że jak ktoś wyraźnie pisał, że nie chce WP tylko np. coś z Andoida to kolega Ravir nie proponował Lumii, tylko właśnie podawał przykłady telefonów z Andkiem. :) ale to moje zdanie. 

Link to post
Share on other sites

Nie róbcie spamu! To nie temat "ravir - dyskusja'...

Co do podanych specyfikacji to już nieaktualne. Poczekajmy na oficjalne dane a poza tym jaki sprzęt wsadzą to mnie nie szczegółnie obchodzi byle by wszystko działało jak należy. Pomijając np ekran bo to widać gołym okiem.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czemu ale chrome nie otwiera mi strony microsoftu... 

BTW w tym roku ruszy proces ale jak długo potrwa? 

5Możliwości uaktualnienia urządzeń z systemem Windows Phone 8.1 do systemu Windows 10 mogą być różne w zależności od producenta OEM lub operatora sieci komórkowej.

Edytowane przez BARTOL48
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...