Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jak dla mnie to jest głupie szczególnie po wypowiedziach MS że Winowsj 10 będzie tylko jeden niezależnie od urządzenia.

Windows Phone mi się kojarzy z solidną marką, Windows Mobile kojarzy mi się za to z maksymalnie niewygodnym systemem.

Link to post
Share on other sites

 

Aktualizacja dotycząca końca świadczenia wsparcia dla funkcji Pokoje

 

Do użytkowników mogły dotrzeć wcześniej wiadomości e-mail lub mogli dowiedzieć się w inny sposób, że funkcja pokoje w systemie Windows Phone zostanie niedługo wycofana. Wprawdzie zdecydowaliśmy się zachować ją dłużej, niż było to pierwotnie planowane, jednak świadczenie wsparcia dla pokojów zakończy się w czerwcu 2015 r. Po zakończeniu wsparcia nadal będzie można wyświetlać albumy zdjęć, kalendarze i notatki oraz korzystać z nich — ale nie będzie można tworzyć nowych pokojów ani używać czatu.

 

Alternatywnym rozwiązaniem, które można rozważyć w związku z nadchodzącym końcem świadczenia wsparcia, jest skorzystanie z aplikacji GroupMe. Aplikacji GroupMe można używać do kontaktowania się z grupami ważnych osób. Oferuje podobne funkcje jak pokoje — na przykład rozmowy grupowe z udostępnianiem zdjęć i lokalizacji. Już dziś możesz pobrać aplikację GroupMe.

 

Zmiany w pokojach będą różne w zależności od używanej wersji systemu Windows Phone.

 

Systemy Windows Phone 8 i 8.1

 

System Windows 10 Insider Preview dla telefonów

 

Kiedy wykonasz aktualizację do systemu Windows 10 Insider Preview dla telefonów, funkcja Pokoje nie będzie już dostępna na telefonie. Nadal będzie można uzyskiwać dostęp do albumów zdjęć, kalendarzy i notatek w sieci Web lub za pomocą innych aplikacji na telefonie. Nie będzie można wyświetlać historii czatu, odbierać ani wysyłać nowych czatów, ani tworzyć nowych wydarzeń kalendarza w pokoju.

 

Uwaga: jeśli rozmowy zawierają ważne informacje, które chcesz zachować, zapisz ich kopię w innym miejscu przed zaktualizowaniem telefonu do systemu nowszego niż Windows Phone 8.1.

 

Aby wyświetlić zawartość pokoi za pomocą aplikacji na telefonie:

 

  • Zdjęcia – zdjęcia i klipy wideo są dostępne w aplikacji OneDrive w folderze o tej samej nazwie co pokój.
  • Kalendarz – przejdź do aplikacji Kalendarz, aby wyświetlić kalendarz pokoju.
  • Notatki – notatki pokoju są dostępne w aplikacji OneNote w notesie o tej samej nazwie co pokój.

Aby wyświetlić zawartość pokoju w sieci Web:

  • Zaloguj się w usłudze Outlook.com za pomocą tego samego konta Microsoft, którego używasz na telefonie. Twoja zawartość będzie dostępna w folderach o tej samej nazwie co pokój.
  • Możesz też uzyskać dostęp do zawartości przy użyciu następujących linków:

Cała zawartość pokoi jest dostępna w usłudze Outlook.com, w aplikacji Outlook i w witrynie windowsphone.com.

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie z często zadawanymi pytaniami dotyczącymi funkcji Pokoje.

 

Jesteśmy wdzięczni za przekazywane opinie i oceny naszych funkcji, ponieważ dzięki nim możemy tworzyć i dostarczać użytkownikom coraz lepsze środowiska. Dziękujemy za używanie systemu Windows Phone – więcej aktualizacji przedstawimy w kolejnych miesiącach.

 

Dziękujemy

Zespół systemu Windows Phone

 

 

 

Kurcze.. a tak lubiłem tą funkcję...

Edytowane przez PawelQ
Link to post
Share on other sites

 

Mam rozumieć, że "świadomy użytkownik" Androida i iOSa słyszał lub osobiście sprawdził WSZYSTKIE istniejące opcje i urozmaicenia systemu?

 

No oczywiście, jakże by inaczej ;-)

Jeśli uraziłem, to przepraszam.

Link to post
Share on other sites

Pojawiła się kolejna ciekawostka - wygląda, ze to Microsoft będzie zajmował sie aktualizacjami a nie operatorzy :) - jeśli to prawda, mamy świetną wiadomość. Nie będziemy misieli czekać aż operator łaskawie da nam aktualizację.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...