Skocz do zawartości

Recommended Posts

Może masz zle numery przypisane, ja mam pod komórkowy.

Faktycznie. Trzeba zamienić "Służbowy" na "Komórkowy 2". Dzięki za pomoc, dziwię się, że sam na to nie wpadłem. Tylko jaki to ma sens, że tylko w takiej konfiguracji działa? Tego nie rozumiem. RapDialer na mojej 640 nie do końca dobrze działa - dolny pasek z klawisami nawigacji zasłania częściowo interfejs programu. Czuję, że sporo czasu upłynie zanim się przyzwyczaję. Spodziewałem się większej intuicyjności. 

Link to post
Share on other sites

NIE - nie ma Auto Mapy na Windows Phone, z informacji wynika, ze obecnie trają bardzo wczesne testy. Na targach miałem okazję rozmawiać i przedstawiciel Aqurat'u powiedzial, że rozpoczynali testy, ale od razu się przymierzają do Windows 10. Nie oficjalnie powiedziął, że początkiem przyszłego roku starają się ją wydać już na Windows 10.

 

Mapy z nawigacji NIE uruchomisz na WP - to sa calkiem inne systemy - nawigacje pracują na WINDOWS CE, a w telefonie MAsz Widows Phone.

Link to post
Share on other sites

Zajmuję się wieloma rzeczami :) - ostatnio fotowoltaiką, reapeterami GSM, stacjami GPS, monitoringiem, sieciami teleinformatycznymi i elektrycznymi, wcześniej pracowałem w automatyce - programowalem sterowniki, parałem się handlem :) komputerami i urządzeniami fiskalnymi, "popełniłem" trochę programów bazodanowych w Clarionie. Wiele rzeczy robiłem :) Z wykształcenia jestem Elektroenergetykiem :)

 

Na targach byłem w innych sprawach i przez przypadek trafiłem na stoisko AutoMapy.  Porozmawiałem sobie i takie info dostałem. Sam chciał bym w końcu "dostać" Automapę na Windows Phone.

 

HERE jest całkiem fajne jak na darmowy program - ale brakuje mi dwóch rzeczy : Punktów VIA, czyli pośrednich - oraz - Punktów POI, czyli np. lokalizacji Fotoradarów :) i nie tylko.

 

UWAGA - jśli Rozważacie zakup Lumii 535, Lumii 640, Lumii 640XL - do końca Maja to powinniście się POSPIESZYĆ :) - Microsoft do każdego zakupu dorzuca gratic ROBOTA Sphero :) :)

 

Liczba promocyjnych robotów to 1000 szt - warto sie więc pospieszyć, :)

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

Tak jak pisałem, Age of Empires jest lepsze, ale tak poza tym to po wprowadzeniu Windows 10 na pewno Clash of Clans będzie.

 

 

Uwaga: pisze krótką recenzje odnośnie Lumii 640 Dual Sim, proszę o sugetie co w niej chcielibyście znaleźć lub czego się dowiedzieć.

Link to post
Share on other sites

NIE - nie prawda. KAŻDY telefon z Windows Phone 8 otrzyma Windows 10 - nawet najtańsza Lumia 520 z przed dwóch lat czy taniutka Lumia 530.

 

Lumia 930 dostanie na 100% Windows 10 - nie wszystkie opcje będą dostepne - już wiadomo, że stare, mające 512 MB RAM'u telefony nie dostaną wszystkich funkcji. Lumia 930 dostanie prawie wszystko, nie dostanie tych nowych rzeczy które są zalezne od sprzetu, jak Continuum.

 

Jeśli chcesz kupić Lumię 930 to możesz spać spokojnie :) - na 100% dostaniesz Windows 10. :)

Link to post
Share on other sites

Wersja testowa tez będzie na Lumię 930 :) - Microsoft napisał, że mają jakieś problemy i nie udostępniają wersji, która nie działa w miare dobrze :)

 

Zresztą, obecna wersja NIE nadaje się do codziennego użytku, jak mamy tylko jeden telefon to nie ma co jej instalować  :)

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

zauważyłem jeden minus mojej lumii xD otóż przez to że z prawej strony ma przyciski głośności i wybudzania, większość uchwytów samochodowych przy mocowaniu telefonu po prostu je naciska i albo telefon sie wycisza na maxa albo wyłącza... XD
więc polećcie mi jakiś dobry uchwyt :D

Link to post
Share on other sites

zauważyłem jeden minus mojej lumii xD otóż przez to że z prawej strony ma przyciski głośności i wybudzania, większość uchwytów samochodowych przy mocowaniu telefonu po prostu je naciska i albo telefon sie wycisza na maxa albo wyłącza... XD

więc polećcie mi jakiś dobry uchwyt :D

Miałem taką sytuację przy Xperia Z2. Odwróciłem cały uchwyt o 180 st. przez co zmieniło się miejsce styku ramion z telefonem. Klawisze "pojawiły" się ponad ramionami.

Mam uchwyt Herbert Richter i mogę zdecydowanie polecić.

Link to post
Share on other sites

Ja mam dwa uchwyty - tani uchwyt Nokii CR123 oraz uchwyt do Ładowania Bezprzewodowego CR200, oba mają tak umiejscowione "łapki" boczne, że idealnie pasują między przycisk aparatu a wyłącznik :) - uchwyt CR123 kosztuje 60 zl.

 

Polecam kupić CR123 i mamy święty spokój, pasuje idealnie do każdej Lumii :) - do innych telefonów też, można regulować wysokość dolnej podpórki, HTC, Samsung, Xperia jeździła w moim uchwycie :) - do tego w dolnej podpórce jest wycięcie na wtyczkę - więc spokojnie mozna ładować telefon :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...