Skocz do zawartości

Recommended Posts

Pamiętacie jak co niektórzy z Was pisali tutaj, że nie dostają powiadomień o nowej wiadomości z Messengera. Sprawdźcie, czy macie wyłączony tryb oszczędzania baterii. Bo jeśli macie włączony to nie będziecie dostawać powiadomień. 

Link to post
Share on other sites

~

 

nie wiecie, czy można już gdzieś kupić samą obudowę/klapkę do Lumii 640?

 

Tak, w tej chwili na widziałem na stronie producenta oraz w sklepach MediaMarkt

 

a czy czasami pierwszym telefonem który dostanie Win10m nie będzie 640'tka? Przeczytałem o tym gdzieś...

 

Modele 640 oraz 640 XL sa w tej chwili jedynymi słuchawkami, które oficjalnie otrzymaly potwierdzenie aktualizacji systemu oraz fakt pierwszenstwa

 

Dzisiaj postanowiłem przetestować kamerę Lumii 735 w warunkach koncertu rockowego. Efekty trochę mnie zaskoczyły:
https://youtu.be/zw8ZPNGp6Aw
https://youtu.be/cSvVVAM_2HE
https://youtu.be/2OZx3uSg02Q

 

Tutaj bardzo duza role odgrywa soczewka Carl Zeiss oraz jej ogniskowa :)

 

Jestem promotorem marki Microsoft, także w razie pytan chętnie odpowiem. Myslalem nad stworzeniem strony z ciekawostkami/poradnikami itp. dotyczącymi Lumii. Natomiast sam raczej nie dam rady, gdyż nie mam jeszcze koncepcji.

Link to post
Share on other sites

Szukali - i dziwnym trafem nikt z "polecaczy" nie pomógł. :) Co więcej jedna osoba rozwalila ekran, Chińczyk miał serwis w Polsce, ale ekran kosztował więcej niż to flagowców LG, Sony, HTC czy Lumii. :) wysżlo na to, że lepiej kupić nowy telefon, bo ekran kosztował z tego co pamiętam coś koło 60% ceny nowego telefonu. Co więcej Polski serwis musił by go sprowadzić, co miało dość dlugo trwać.

 

Co więcej okazało się, że stosuja różne ekrany :) w kolejnych seriach i że zamienniki też nie muszą pasować. :) :) do konkretnego modelu.

 

Skome i reszta milczeli :) - nie napisali ani słowa :) - nie pomogli, nic - więc wygląda, że to Skome kłamie a nie ja. :)

 

Nie wiem jak Wy, ale ja się liczę z możliwością rozbicia ekranu, każdemu się może zdazyć, a etui tez nie zawsze pomoże, i wolę mieć teleofon do którego ekran jest dostepny od reki i w sensownej cenie.

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

 

 

więc wygląda, że to Skome kłamie a nie ja
 

 

W jakiej kwestii kłamie? :) :) :)

 

 

 

wolę mieć teleofon do którego ekran jest dostepny od reki i w sensownej cenie
 

 

Sensownej cenie? wiekszość ekranów kosztuje ~50% ceny telefonu.


Dodam jeszcze, że doliczyć trzeba cenę wymiany, jeżeli robimy w autoryzowanym serwisie, to bez różnicy czy to samsung, htc czy lg, wyjdzie blisko ceny nowego smartfona, wiec twoj argument dalej jest inwalidą.

Link to post
Share on other sites
Skome i reszta milczeli :) - nie napisali ani słowa :) - nie pomogli, nic - więc wygląda, że to Skome kłamie a nie ja. :)

 

http://forum.benchmark.pl/topic/174684-xiaomi-red-rice-1s/

 

Nadal będziesz wciskać bujde na resorach? Kolejny raz mamy dowód jak to Pan "wcisnę każdemu Lumię" pisze nieprawdę. Generalnie myślę, że minąłeś się z powołaniem - w polityce zrobił byś dużą karierę z Twoimi umiejętnościami wciskania kitu.

 

 

 

Co więcej okazało się, że stosuja różne ekrany :) w kolejnych seriach

 

Rozumiem ,że stosują inne ekrany w tych samych modelach ? :rotfl: Gratuluję poziomu wiedzy.

 

 

 

Nie wiem jak Wy, ale ja się liczę z możliwością rozbicia ekranu, każdemu się może zdazyć, a etui tez nie zawsze pomoże, i wolę mieć teleofon do którego ekran jest dostepny od reki i w sensownej cenie.

 

Każdy się z tym liczy. Ba w temacie który wstawiłem o Xiaomi, jest link ile kosztuje dotyk. Ciekaw jestem ile M$ liczy sobie za takowy. Pewnie według Ciebie ma znakomitą cenę - 300zł. Toż to wielka promocja i okazja mieć super dotyk od  M$ za kilka stówek. No ale jest od M$..."NAJLEPSZEJ FIRMY PRODUKUJĄCEJ SMARTFONY".

 

P.S

Nadal chcesz polemizować kto tutaj ma długi nos? Czy jeszcze nie dotarło?

Edytowane przez SKOME
Link to post
Share on other sites

Skończcie juz bo tego się czytać nie da. Na priv sobie porozmawiajcie czy coś.

 

Kumpel ma problem z L535. Próbuje dostać się do ustawień ale sie nie da. Z tego menu powiadomień wysuwanego z góry przycisk ustawień wysyła go do ekranu głównego a na liście aplikacji ustawień nie ma. Co z tym fantem zrobić? Reinstall softa?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Niech sprobuje przytrzymac Vol Down + Power i w ten sposob niech zresetuje telefon. 

 

Poza tym ja nie mam zamia​ru ukrywac gdzie pracuje. Jestem lokalnym promotrem tej marki w swoim miescie. Nie placa mi za polecanie tego telefonu w internecie. I nie mam nic z tego jak ktos wybierze moja propozycje. Chcialem tylko oficjalnie powiedziec TAK - JESTEM Z MICROSOFT'u. A Wasze zdanie mnie szczerze niewiele obchodzi co o tym myslicie. Nie uwazam sie za fanboy'a tej marki. Natomiast uwazam ze kazdy kto chce kupic telefon ma swoje konkretne potrzeby. I pod te potrzeby nalezy dobierac telefon. Uwazam ze Windows Phone spelnie prawie wszystkie podstawowe potrzeby, a te dodatkowe rowniez.

Natomiast, nie bede na sile wciskal komus WP jak ktos chce Android, moge polecic mu Android, i ewentualnie wspomniec o WP :)


Chudy pokazal jak :)

Link to post
Share on other sites

Pojawił się nowy model Lumii - oznaczenie RM-1106 - na razie tylko w "wykazie GFXBench

 

Ekran 5.2 cala, 1920x1080, Snapdragon 808, 3 GB RAM, 32 GB Pamięci, 17 Mpix tylny aparat, nagrywanie 4k, przedni to 4.8 MPix,  inne przecieki podają, ze ma mieć akumulator 3000 mAh. Wielu spekuluje że to Lumia 940 :) 

 

Co można o tym sprzęcie powiedzieć - S808 wygląda bardzo ciekawie dwa mocne rdzenie A57 oraz cztery słabsze A53 mogace pracować razem. Windows ma niskie wymagania więc w połączeniu z 3 GB RAM'u będziemy mieć rakietę, kolejną zaletą jest niższe zuzycie mocy, Win dobrze sobie radzi z tym - a jeśli potwierdzą się pogłoski o akumulatorze 3000 mAh - to możemy mieć mocny sprzęt z długim czasem pracy.

 

Ekran : 5.2 cala i Full HD - wystarcza, wyżej to raczej nie zauwazymy róznicy, istotne jest co to za ekran. Moim marzeniem jest cos w stylu ekranu z L735 / L930 i Glance Screen. Czyli S-AMOLED z dodatkami, Glance Screen jest bardzo przydatnym i fajnym dodatkiem, a AMOLED zapewnil by jakość wyświetlanego obrazu.

 

Niestety nie wiadomo nic na temat slotu na kartę pamięci.

 

Pytanie czy jes to Lumia 940 ? Dotychczasowe przecieki mówiły o ekranie 5.2 cala ale o QHD (1440 x 2560 pixels) oraz aparacie 20 MPix i skanerze tęczówki oka "wbudowanym" w przednią kamerę. Jest więc możliwe, że moze byc to następca L830 lub jakiś inny model :) Tak czy inaczej sprzęt wygląda bardzo ciekawie.

 

Kolejną ciekawostka jest oficjalny komunikat, że Microsoft w przyszłym tygodniu udostepni ROM z Windows 10 Mobile dla - XIAOMI E4 :) :)

 

Jeśli Jesteście posiadaczami tego "Chińczyka" i nie boicie się go "poświęcić" :) - to czekam na wrażenia :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...