Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jak się ma Windows 10 Mobile na tę chwilę? Dużo błędów i niedoróbek czy można spokojnie instalować?
Gdzieś czytałem, że niektórym aktualizacja crashowala telefon na tyle, że służył on później za przycisk do papieru - bujdy czy prawda?

Link to post
Share on other sites

Windows 10 Mobile NIE JEST jeszcze na tyle stabilny żeby używać go na codzień. Lagi niemiłosierne, brak wsparcia dla wyszukiwarki Google w przeglądarce (Edge). Generalnie wywala ze sklepu co moment, w galerii się wiesza co rusz. Testowałem na Lumia 930 kilka dni temu.

 

System jak dla mnie we wczesnej wersji alpha.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
 

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/windows-10-mobile-bedzie-wymagal-8-gb-pamieci.html

Gdzie ten Ravir nasz kochany, który zawsze wmawiał że wszystkie Lumie dostaną nowego windowsa? ;>

http://wmpoweruser.com/no-4-gb-windows-10-phones-are-not-going-away/

 

Zamiennik? Będzie nowa aplikacja aparatu.

Edytowane przez BARTOL48
Link to post
Share on other sites

W ostatnio pobieranych aplikacjach mam wpisane jakieś "Ekstraklasa.net live". Jak wchodzę w tę aplikację w sklepie - widnieje jako zainstalowana ale nigdzie jej nie mam. Ani na ekranie startowym ani na liście aplikacji. "wyświetl" ze sklepu przenosi mnie do ekranu startowego. Skąd to się wzięło (ja nic takiego nie instalowałem) i jak to usunąć?

Edytowane przez Outlaw666
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj zainstalowałem win 10 . Na lumii 640 chodzi  REWELACYJNIE śmiga bardzo płynnie, ani razu nie wywaliło żadnej aplikacji, ścinę miałem tylko jedną.  Ustawienia sa wreszcie porządnie uszeregowane. Usprawniony sklep, dokładne info na temat każdej aplikacji. Lepsze możliwości personalizacji. Edge trochę okrojony, zamiast google jest Bing, słabe ustawienia, ale dla mnie to nie istotne, bo i tak używam UC Browser. Wreszcie ogarnięty przegląd muziki, jak na androidzie, eksplorator windows jak w deskoptowej wersji. Ogólnie system cut mjut, obecna wersja spokojnie może być RTM. Bałem się, że będę zmuszony wrócić do 8.1, ale za nic w świecie tego nie zrobię. w stosunku do 8.1 wydać spory progres.

Edytowane przez dan-mark
Link to post
Share on other sites

Robiłeś reset po wgraniu? Zwiechy i błędy są i mogą występować bo cały czas je naprawiają. W tym tyg chyba kolejny build. Edge póki co ma być jak na PC czyli zwykła przeglądarka bez bajerów. 

Zobaczymy czy jeszcze przez ten miesiąc wprowadzą coś nowego.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...