Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dotychczas Lumie nie były drogie - jeśli to faktycznie jest model niższy niż L940, a na to wyglada to obstawiam cenę w dniu premiery około 1800 - 2000 zł. Model lepszy niż L830 i slabszy niż L930. A L830 kosztowała 1700 zl i szybko spadła, L930 też wystartowala za 2300 zł i poleciała szybko poniżej 2000 zł.

 

Mam nadzieję, ze MS da dobre ceny :) - bo czekam niecierpliwie na następcę mojej L920 :)

Link to post
Share on other sites

Wpisz sobie w Google Lumia 930 cena w dniu premiery :)

 

Oficjalna cena premierowa wynosiła 2399 zł - sklepy dość szybko zeszły z ceny, ale w dniu premiery było to 2399 zł.

Link to post
Share on other sites

Dlaczego ? Lumia 640 została wyceniona na 649 zł Dual i 699 zł za LTE - a przecierz konkurencja ma podobne telefony 100 - 200 zl drożej.

 

Microsoft juz od pewnego czasu prowadzi bardzo ciekawą politykę cenową.

 

Ten telefon nie jest najprawdopodobniej flagowcem, więc nie może kosztowac jak flagowiec :) - jeśli on by kosztowal 2400 zł to ile by musiała kosztować flagowa Lumia? 3000 zł ? 

 

MS raczej idzie z cenami w dół, chce przyciągnąć jak najwięcej ludzi - dlatego obstawiam, że taki sprzęt będzie kosztowal poniżej 2000 zł i szybko stanieje. Zaś flagowa Lumia będzie kosztować koło 2500 zł.

Link to post
Share on other sites

WhatsApp nie działa w tle na Lumia 735. Mam nadzieję że ktoś może pomóc mi w tym temacie, bo ostatnio tutaj tylko same bzdury są na temat tego jaki to Windows będzie w przyszłości super itp... Windows Phone to jest kaleka ostatnio jakich mało na rynku mobilnym, fb messenger nie ma wszystkich funkcji a te co ma kuleją, w WhatsApp nie działają... Ehhh

Link to post
Share on other sites

 

 

Windows Phone to jest kaleka ostatnio jakich mało na rynku mobilnym, fb messenger nie ma wszystkich funkcji a te co ma kuleją, w WhatsApp nie działają... Ehhh

 

Mówiłem już to wcześniej. Gdyby był taki cudowny jak jest tutaj opisywany, to większość osób by go posiadała. Uwagę również mam do rzekomej płynności. Znajomy w pracy posiada Lumię 535 i szczerze to nie wiem jak Wy pojmujecie ową płynność ale roczny android(chińczyk na innym Romie) bez hard resetów działa naprawdę lepiej. Nie wiem może taki model trafił ale z płynnością (według mnie) to tam jest kiepsko.

Link to post
Share on other sites

Mówiłem już to wcześniej. Gdyby był taki cudowny jak jest tutaj opisywany, to większość osób by go posiadała. Uwagę również mam do rzekomej płynności. Znajomy w pracy posiada Lumię 535 i szczerze to nie wiem jak Wy pojmujecie ową płynność ale roczny android(chińczyk na innym Romie) bez hard resetów działa naprawdę lepiej. Nie wiem może taki model trafił ale z płynnością (według mnie) to tam jest kiepsko.

Podejrzewam, że trafił się taki egzemplarz lub bo aktualizacji poprzez OTA jakieś śmieci zostawił.

 

Ogólnie płynność telefonu uważam za bardzo dobrą z przewagą nad androidem. Android jak zostało wcześniej wspomniane ma na pewno przewagę w działaniu aplikacji w tle. Ale to jest coś za coś. Bowiem w WindowsPhone aplikacje odświeżają się co prawda co jakiś czas, natomiast bateria wówczas wytrzymuje znacząco dłużej. 

 

Moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak pojęcie najlepszy system, telefon itp. Wszystko ocenia się pod indywidualne potrzeby. Ja osobiście potrzebuję słuchawki z dobrą baterią, dobrej jakości wykonania i dobrze zoptymalizowanego systemu - więc korzystam z Nokii/Microsoft. Wcześniej natomiast bawiłem się wszelakiego rodzaju aplikacjami itp więc korzystałem z Androida nie zważając na długość pracy baterii.

 

Zaznaczę również, że długość działania telefonu na jednym ładowaniu jest równie indywidualna co potrzeby jakie posiadamy, bowiem każdy z nas różnie korzysta z telefony.

Link to post
Share on other sites

Najpierw podłączyć do ładowania i poczekać - proces zwykle ruszy wtedy gdy się naładuje do poziomu wystarczającego do przeprowadzenia aktualizacji.

 

Jak nie to pozostaje Hard Reset - swoją drogą warto raz w miesiącu wykonać Kopię :) - zwłaszcza, że w Lumiach Kopia przywraca wszystko, z dzwonakim, tapetami, kolorami i ustawieniami kafli :) - Samą Kopię robi się tak prosto i szybko, że wstyd jej nie robić :)

Link to post
Share on other sites

Vol- uszkodzony, muszę go przelutowac najpierw :/

Ale jestem confused :co: Przylutowalem przycisk vol- (był oderwany, nie był uszkodzony) i telefon wstał, co najmniej dziwne, bo przez ok. tydzień działał bez wlacznika, vol+ i -, grunt ze działa :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...