Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jak dopracują wszystkie opcje w W10 to na pewno wypuszczą flagowce, które to wszystko obsłużą ;) Coraz to więcej ciekawych informacji wypływa na temat W10. Mam nadzieje, że zmiany wyglądu przypadną do gustu.

Link to post
Share on other sites

Mi tez sie podoba WP8.1 ale jest troche irytujący. Wyłączająca sie przeglądarka, gó*****y kalendarz, cienki odtwarzacz muzyki, monotonny wygląd. To ostatnie zmieniło się dość znacznie ale zobaczymy jak to wszystko będzie pracować.

Link to post
Share on other sites

Mi tez sie podoba WP8.1 ale jest troche irytujący. Wyłączająca sie przeglądarka, gó*****y kalendarz, cienki odtwarzacz muzyki, monotonny wygląd. To ostatnie zmieniło się dość znacznie ale zobaczymy jak to wszystko będzie pracować.

Przeglądarka nigdy mi się nie wyłączyła, to musisz mieć jakiś odosobniony problem proponuje reset ustawień do fabrycznych.

Z kalendarza nie korzystałem, nie wypowiem się, odtwarzacz faktycznie jest słaby i to mnie też zraża do tego systemu, bo chce do cholery mieć Poweramp na WP! Wygląd jest urokiem tego systemu, ja jestem zwolennikiem stonowanych kafli.

Link to post
Share on other sites

Dla mnie na serio największym problemem jest brak dobrych telefonów, bo gdyby był Samsung Galaxy S6 w wersji WP 8.1 ze wszystkimi funkcjami które ma na androidzie, dedykowaną aplikacją youtube, możliwością odtwarzania wszystkich formatów filmów i z powerampem to nie patrzyłbym się ani kątem oka w kierunku zielonego robota.

Link to post
Share on other sites

Najczęściej przeglądarkę mi wywala jak włączam youtube. Kilka aplikacji też wyłączało się tak po prostu. I na 100% to nie jedyny przypadek bo juz jakiś czas temu ktos pisał duży wywód na temat tego jak mu wp wycina aplikacje działające w tle.

Poza tym czasami dotyk nie reaguje.a

Link to post
Share on other sites

A nie robiłeś czasem aktualizacji przez OTA ? Bo jet to typowy objaw - ja zawsze robie przez kabel. Spróbój użyć Windows Phone Recovery Tool - zrób Backup - użyj WPRT.

 

Może jakieś "śmieci" po OTA Ci zostały - dość częsty przypadek, zresztą na Androidzie też się trafia. Dlatego ja zawsze po kablu z pełnym resetem.

Link to post
Share on other sites

Outlaw z twoim egzemplarzem coś jest nie w porządku, bo normalnie tak WP nie działa. Rozumiałbym gdybyś miał jeszcze oprogramowanie we wczesnej wersji, ale te ostatnie są stabilne. Jak nie pomoże sposób ravira to odesłałbym telefon do serwisu, może wymienią na nowy.

Link to post
Share on other sites

Serwis nie wchodzi w grę, bo problemy są zbyt małe żeby cokolwiek reklamować i nie chce mi się czekać 2 tygodnie zanim jakkolwiek to rozpatrzą, po czym oddadzą mi telefon mówiąc że nic nie znaleźli.

 

Dodam jeszcze że momentami wyświetlacz jest hiperaktywny i łapie nawet wtedy kiedy go nie dotykam (reagował przy zbliżeniu palca do ekranu) a czasami (kilka razy w trakcie pisania tego posta) nie reaguje na żaden dotyk.

Edytowane przez Outlaw666
Link to post
Share on other sites

Outlaw masz problemy z telefonem nadające się do serwisu, normalnie się one nie zdarzają, więc skoro nie chcesz dać telefonu do naprawy to przynajmniej nie pisz jaki to model 735 jest kiepski, bo to tylko twój egzemplarz tak ma.

Link to post
Share on other sites

U mnie w 735 też czasem wywala z aplikacji. A Messenger to tragedia, żeby wyświetliła mi się wiadomość prawie zawsze musze albo kliknąć w powiadomienie co się wyświetla, albo wyjść z messengera i wrócić, bo inaczej nie wyświetli mi się to co ktoś napisał.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...