Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie miał - coś się porobiło :) - poprawione.

 

Do Ciebie się tyczyła kwestia Play Listy - ja "sortowanie" za jej pomocą rozwiązuję :) - co jakiś czas podłączam telefon do kompa tam mogę dowolnie "sortować i filtrować" - a wybrane dodaję do listy.

 

Opcją jest zewnętrzny program - ja używam Audio Player'a - on posiada sortowanie po Playlistach, albumach, Artystach, Gatunkach, Nazwach plików - najlepiej działa jak mamy dobrze po ustawiane TAG'i - ja mam :) więc jest OK.

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

Mamy nowy potencjalny hit sprzedaży : Lumia 540 Dual SIM :

 

Cena : 149 $

Dalej robi się ciekawie : Ekran 5 cali, Rozdzielczość 720x1280, :) Aparat Tylni 8 MPix z Auto Focus oraz LED, Aparat Przedni do samojebek 5 MPix, :) Akumulator 2200 mAh wymienny. Procesor to klasyczny S200 1.2 GHz, 1 GB RAM, 8 GB Pamięci Wewnętrznej no i obsługa Kart Pamięci do 128 GB.

 

Jeśli pojawi się w Polsce to mamy murowany hit sprzedaży, zwłaszcza ekran i aparat wyglądają świetnie w tej cenie.

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

Wtopa była - ALE - znacznie większa by była jak by MS powiedzial : This is not a bug it's a feature :) - i olał sprawę. Miło, ze ni ściemniają tylko naprawiają / wymieniają.

 

Osobiście WOLĘ kupowac sprzęt firmy, która w przypadku kłopotów nie kombinuje tylko naprawia / wymienia - bo każdemu się trafiają wtopy. Każdemu. O klasie i jakości świadczy jak się problemy rozwiązuje.

Link to post
Share on other sites

Microsoft powinien nazywać wszystkie smartfony tak samo - np Microsoft Lumia. I jak tylko wchodzi się do salonu z telefonami to byłoby tak jak auto się kupuje.

 

Sprzedawca:

- Witam, mamy ten sam telefon w 15 wersjach - jaki pan sobie życzy?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja osobiśce wolę Lumię 640 - lepszy tylni aparat, przedni gorszy - ale - samojebek nie robię :) a do Skype wystarczy. Pojemnijeszy akumulator.

 

ArioX - reszta robi DOKŁADNIE to samo :) zreszta nie tylko telefony, eletronika, samochodzy, AGD - nie dawno kupowalem piecyk gazowy do ciepłej wody - i też mieli wiele różnych modeli różniących się detalami :) W dzisiejszych czasach norma.

 

Po za tym L640 i L735 się róznia wieloma rzeczami, aparaty, wielkosc ekranu - to są telefony dla dwóch różnych grup :) - L735 dla miłosników samojebek - a L640 to w zasadzie następca L720 - czyli "konia roboczego" - długi czas pracy, porządny tylni aparat.

 

A co do procesora - tu akurat POPIERAM Microsoft - lepiej stosować kilka sprawdzonych niż kombinować z wieloma. 

Link to post
Share on other sites

 

 

A co do procesora - tu akurat POPIERAM Microsoft - lepiej stosować kilka sprawdzonych niż kombinować z wieloma.
jakby tymi "kilkoma sprawdzonymi" były Snapdragon 800 (lub na litość chociaż Snapdragon 600) to rozumiem... ale Snapdragon 400 i... Snapdragon 200 ?!?!?!?!?

Jak to zrozumieć?

 

Żeby sprawa była jasna - ja wciąż jestem fanem Windows'a... ale nie na tych bebechach które nam MS serwuje...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...