Skocz do zawartości

Recommended Posts

Znajomy odebrał Lumię 640 - bawiłem się nią 10 minut :)

 

Ekran rewelacja jak na 650 zł - bardzo jasny, jaśniejszy chyba niż w L920 czy L930 - Clear Black daje radę, w słońcu bardzo wyraźnie widać wszystko.

 

Aparat - parę zdjęć w ciemnym przejściu i w słoneczku - na pierwszy rzut oka nie widać różnic w stosunku do L920.

 

Słowem - za 650 zł dostajemy świetny sprzęt. :)

Link to post
Share on other sites

Co prawda ja z telefonu korzystam tylko do przegladu netu poza domem, czytania info na fb i oczywiscie dzwonienia wiec moj wysluzony sony x peria arc s daje jeszcze rade ale czasami muli strasznie i momentami ledwo zipie. :)

Wlasnie myslalem nad Lumia 640, skoro taka rewelacja za ta cene to mozliwe, ze sie skusze juz teraz. Mowicie, ze warto?

Link to post
Share on other sites

Nie widziałem tego telefonu ale patrząc po parametrach to faktycznie nieźle wygląda jak na takie pieniądze. Przejdź się do sklepu i zobacz na własne oczy. Ciekawe czy dadzą jeszcze jakiś CashBack dla tego modelu bo wtedy jeszcze bardziej by się opłacało ;)

Link to post
Share on other sites

Problem w tym, ze premiera w UK (ja mieszkam w Irlandii i nie wiem kiedy tu zawita) jest jutro a na rynku np. niemieckim za tydzien. Wiec nie bardzo jest gdzie sprawdzic na razie. Poczekam na premiere w Niemczech, tam tez jest najtaniej bo w UK wolaja o 30-50 euro wiecej niz w Niemczech (patrzac po cenach na amazonie). Pytanko jeszcze, oplaca sie dorzucic 30 euro do wersji z LTE?

Edytowane przez broodeeck
Link to post
Share on other sites

Co do wersji LTE - mam tablet z wbudowanym Modemem 3G HSPA+ - oraz Lumię 920 z LTE.

 

Porównywałem prędkość działania - i wielkich różnic nie było, mam na myśli normalne używanie a nie ściąganie dużych plików :) - strony, filmy, muzyka, dokumenty - wszystko działało tak samo szybko. A w wielu przypadkach "zwykłe" HSPA+ wręcz szybciej niż LTE - wynikało to z obciążenia oraz ilości dostępnych BTS'ów.

 

Ja osobiście 30 - 50 € bym nie dopłacił - w Polsce wygląda to INACZEJ - L640 kosztuje 649 zł a L640 LTE 699 zł - mamy więc różnicę 50 a nie 50 - więc tu można rozważyć dopłatę :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Porównując wykonanie telefonów nokia lumia a microsoft lumia,

czy są różnice w wykonaniu ,czy jednak to samo a tylko znaczek inny ?

 

Jest jeszcze jakiś godny polecenia windows phone gdyż mam 735 ale na krótko.

Patrzyłem 1520 lecz za duża.

930 taki klocek,brak karty sd

535 odpada

 

Ogólnie wymóg nanosim i karta microsd.

Tak patrząc na lumie to 735 jest bardzo udana cena=jakość.

Przerzuciłbym się na androida lecz problem =tnie ,ios nie dostępny gdyż tel drogie a nie potrzebuje i nie chcę tyle wydawać na sprzęt,

Link to post
Share on other sites

Lagi straszne. Wiesz, system nie jest zoptymalizowany, a sama 720 też jest słaba żeby unieść go w tej kompilacji - 1020 już nie mam więc ciężko mi powiedzieć czy na lepszym sprzęcie różnica będzie.

Poczekamy aż inni (Nie Ravir) się wypowiedzą

Co jednak ciekawe to bateria trzyma (na 720) wcale nie gorzej, a może nawet lepiej niż na 8.1. Mimo strasznych lagów

Link to post
Share on other sites

Ja zainstalowalm W10 na L720 i L640 oraz znajomi próbowali na L520, L1520 

 

Masz 1 GB RAM instaluj Masz 512 MB NIE INSTALUJ.

 

Moja Lumia 720 laguje jak rasowy Android, co gorsze nie sa to ekrany wczytywania ale klasyczne zacinki - odpala coś i nic, po chwili włącza się ekran ładowania i rusza. Po tej przygodzie zrezygnowaliśmy z instalacji na L520 :)

 

Na L640 jest dobrze, są okazjonalne zacinki ale da się uzywać - choć na codzień to bym się trochę denerowował :)

 

Lumia 1520 - to szatan :) dziala świetnie, nie ma problemów, dziala jak flagowe androidy, zasem zamuli ale da się zyć.

 

Dodam, ze testowalem FAST PATH - nie wiem jak w Slow Path sytuacja wygląda.

 

Tak czy inaczej ODRADZAM instalację Windows 10 na Lumiach z 512 MB RAM - nie ma sensu. Mam nadzeję, ze kolejne wersje poprawią przede wszystkim OPTYMALIZACJĘ - zwłaszcza na słabszych modelach.

Link to post
Share on other sites

Jak jest to Twój podstawowy telefon to nie warto :)

 

To wersja testowa, bardzo wczesna - i są z nią problemy - jelsi więc oczekujesz od telefonu pewnego i stabilnego dziąlnia to jej nie instaluj. Zwłszcza jak musisz mieć sprzęt zawsze sprawny.

Link to post
Share on other sites

Czy w windowsowym odtwarzaczu muzyki można jakoś sortować utwory, które się dodaje do listy odtwarzania, oprócz alfabetycznie po samych ich nazwach? Nigdzie nie mogę się doszukać takiej opcji a jeżdżenie po całej liście od góry do dołu mnie średnio jara, kiedy mam kilkaset pozycji i chce wybrac np 10 kawałków jednego zespołu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...