Skocz do zawartości

Recommended Posts

Pierwsze telefony z nowym systemem pojawią się trochę wcześniej - obstawiam, że będzie to jakiś flagowiec, takie mocne uderzenie :)

 

Z innych ciekawostek : Snapchat - potwierdził, że trwają prace nad aplikacją pod Windows Phone, nie podano szczegółów, ale można domniemywać, że aplikacja wyjdzie na Windows 10 Mobile. Biorąc pod uwagę, że na Build 2015 przedstawiono jak bardzo łatwo można "przenosić" aplikacje z iOS / Android na Windows.

 

Inna sprawa, że Snapchat nie jest jedyny - mamy Cyber Dust, który nie dość, że ma apki na WP / AND/ iOS - to jeszcze pozwala na aplikacje firm trzecich. :) I pod paroma względami jest lepszy niż Snapchat.

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

Inna sprawa, że Snapchat nie jest jedyny - mamy Cyber Dust, który nie dość, że ma apki na WP / AND/ iOS - to jeszcze pozwala na aplikacje firm trzecich. :) I pod paroma względami jest lepszy niż Snapchat.

 

I na sklepie WP ma aż 4 recenzje! W dobie Snapchata nie ma szans się wybić.

Edytowane przez Outlaw666
Link to post
Share on other sites

Outlaw666 - Cyber Dust jest dość popularny na Androidzie czy iOS.  A co do ilości komentarzy - wolę WYPRÓBOWAĆ osobiście. Już wiele razy mi się zdażało, że apki miały same maxy a były słabe oraz takie, które działały dobrze a miały niskie oceny. 

 

Lumia 740 oraz Lumia 840 sa zapowiedziane :) - a dokladnie następcy L730/L735 i L830 :)

Link to post
Share on other sites

Lumie kupiłam w lutym jakoś, to za wcześnie na zmianę. :D pytam z ciekawości, bo mnie interesują te nowe modele, fajnie się zapowiadają.  ;)

 

Bartuś zamiana ? 535 też fajna jest :D będziesz zadowolony ^^ a ja się pobawię Twoją 640-stką. 

Edytowane przez Kornela95
Link to post
Share on other sites

Kornela - końcem roku mają się pojawić, pierwszy pojawi się flagowiec. Z zapowiedzi wynika, że będzie bardzo ciekawie.

 

Co do cen - obstawiam, ze początkowo L840 będzie kosztować 1500 zł a L740 jakieś 1000 zł, do tego podobno szykuje się jakiś model między L640 a nadchodzącą L740.

 

Ariox - apetyt rośnie w miarę jedzenia - Kornele stać było na L535, a teraz się "dorobiła" i czas na wyższą półkę. :) - sam przyznaj - za 450 zł to trudno coś innego niż L535 kupić, nowego w sklepie :)

Link to post
Share on other sites

Latem pewnie będzie PREMIERA :) - a zanim się pojawi w Polsce to trochę czasu minie - ja obstawiam, że w 4 kwartale się pojawi w Polsce.

 

Nawet jeśli w Polsce będzie tuż po światowej premierze to ceny będą wysokie :) - musi minąć parę miesięcy by się ustabilizowały :)

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

Wasze Lumie też są takie czułe na słuchawki?
Miałem dwie pary najtańszych słuchawek Nokii i nie działają na mojej 640'tce...
Przyszły mi oryginalne EarPods'y od Apple i też raz łączą raz nie łączą...
Sprawdzałem je na moim ZenFon'ie i wszystkie grają normalnie, tylko na Lumii coś się dzieje.
Tylko nauszne Koss'y które mam nie sprawiają żadnych problemów.
 

Link to post
Share on other sites

Lumia 720, L920 - i dzialają każde słuchawki, nawet te "Japcakowoe" :) grają, z mikrofonem i sterowaniem jest różnie, ale samo słuchanie muzyki działa zawsze.

 

Obstawiam, ze Masz coś nie tak z gniazdem lub słuchawkami.

 

Wtyczka 4 polowa - jest KOMPATYBILNA ze standardowym Jack'iem stereo / mono i zawsze będzie działać.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...