Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

"We'll get into some more detailed framerate tests as our review progresses, but here's how it performs up on my office machine—GTX 970 GPU, i5-2500K CPU (4x3.3GHz), 16GB RAM.

Ultra: 40 - 50 FPS, dropping to near 30 in some conversations. Disabling HairWorks immediately adds 5-10 FPS, dropping shadows down to from ultra to high in addition gives smooth close-to-60 performance.

Medium: 70-100 FPS

Low: 100-120 FPS"

 

http://www.pcgamer.com/witcher-3-graphics-options-performance-and-settings/

 

Wychodzi na to, że cienie to mega killer fpsów oprócz HairWorksa i Foliage Visibility Range.

Edytowane przez lamparcicho
Link to post
Share on other sites

 

 

Warto również sprawdzić jak wiele elementów można usprawnić (ponad ultra) za pomocą zmian w notatniku. 

Te screeny wyglądają zdecydowanie lepiej od tego co pokazywali z konsol, obraz jest przede wszystkim ostry.

Link to post
Share on other sites

I jeszcze takie ostrzeżenie od Marcina odnośnie dzisiejszego zwiastuna

 

Słuchajcie - mam jedną ważną informację. Jeżeli dziś pojawi się zwiastun premierowy, a jesteście wrażliwi na spoilery (np. jakie postaci z poprzednich gier wracające w Dzikim Gonie) to zalecam odłożenie seansu do momentu, aż grę przejdziecie.

Więc chyba sobie to daruję :P


10385487_10153253698242381_5144690560808

 

11255412_10153253698302381_4219661665945

 

11222477_910363449020570_574486278780719

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Piękny widok  :cry:


Spore te pudełka do wersji PC. Pewnie box + steelbook

Jak dla mnie to cos za małe na :
 

  • płyta z grą
  • CD ze ścieżką dźwiękową
  • książkowe kompendium świata Wiedźmina
  • instrukcja do gry
  • mapa świata
  • naklejka z unikatową grafiką z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon
  • stylowy rękaw ochronny

    Instrukcja i książkowe kompendium gdzie upchnęli ? Bo ja na zdjęciu widzę Grę + ścieżka dźwiękowa. A i do niektórych steelbook.
Edytowane przez dzejC
Link to post
Share on other sites

Ponoć preordery przekroczyły liczbę 1.5 mln.

 

Swoją drogą ja to chyba będę grać na TV z padem od PS4, mój BenQ ma tak beznadziejne kolory, że nie chcę sobie psuć zabawy :D

Edytowane przez mabrothrax
Link to post
Share on other sites

Gra po tweakach wygląda zdecydowanie lepiej, ale jakim kosztem ? Andy z Nvidii, który stworzył ten poradnik do Wiedźmina napisał, że jego dwa Titany X radziły sobie z grą zaledwie w 15-20 fpsach, gra przy poruszaniu się była niegrywalna ;) 

Link to post
Share on other sites

Gra po tweakach wygląda zdecydowanie lepiej, ale jakim kosztem ? Andy z Nvidii, który stworzył ten poradnik do Wiedźmina napisał, że jego dwa Titany X radziły sobie z grą zaledwie w 15-20 fpsach, gra przy poruszaniu się była niegrywalna ;)

Zdecydowanie za dużym ale nie każdy tak na to patrzy (zaznaczam: i ma do tego prawo ;)) - widziałem gdzieś, że jakiś posiadacz Titan X SLI będzie kupował kolejne 2 tytanki by wymaksować w ten sposób Wiesia :P A Nvidia rączki zaciera hehe :D

 

Edytka: Ten trailer mnie nie porwał mówiąc szczerze...

 

Edytka 2: Obejrzałem drugi raz na kinie i cofam powyższe - jest MOC !!!

Edytowane przez lamparcicho
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...