Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

@dadulek

co do projektów, wdrożeń itp. codziennie coś nowego, nawet dają 12h terminu do wykonania dlatego urlop to urlop :P

 

 

Fotel: naprawiony, poduszka wyprana i przygotowana pod pupcię

zapomniałem o naoliwieniu :D

 

 

Zapas płynów: 2 zgrzewki Pepsi chłodzą się w lodówce, tak samo jak 4 litry Tiger'a

Wystarczy dobra kawa i wody mineralne :)

 

 

Sprzęt: defragmentacja dysku, przegląd kompa, czyszczenie budy, czyszczenie klawiatury i myszki, upgrade podkładki, zakupione 6 zestawów paluszków AA do pada,

To standard, ale dzięki za przypomnienie o paluszkach do pada :) dziś kupie, mam nadzieje że będzie wygodnie się grało.

 

 

przygotowane dresy i bielizna do poniedziałki w odległości nie większej niż 2 m od kompa, przygotowany zagłówek, pościelona kanapa zaraz obok burka jakby jednak trzeba było się przespać.

oj tam ciuchy, w piżamie posiedzi się :D 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tutaj porównanie między wersją z patchem i bez patcha:

 

http://www.pcgameshardware.de/The-Witcher-3-PC-237266/Specials/The-Witcher-3-Screenshots-1159185/

 

Ludziska piszą, że ta nowa łatka zmniejszyła wydajność ale ile w tym prawdy to nie wiem. Poza tym nie wiadomo z jakiego AA gra korzysta na tych testach.

Edytowane przez lamparcicho
Link to post
Share on other sites

Ergo - może wcisnęli lepsza grafikę, bo krzyczano, że cięli, ale wydajność przez to cierpi?

GTX 970 za to (u mnie po lekkim OC) ładnie się prezentuje, co cieszy.

 

A nowe stery Nvidii zmieniły mi odcień bieli w sRGB (na Eizo, nawet bez kalibracji, takie rzeczy da się wyłapać). Jakieś przesuniecie tonalne? Mówiąc prościej: wzrosła zawartość bieli w bieli. ;)

Link to post
Share on other sites

Tutaj porównanie między wersją z patchem i bez patcha:

 

http://www.pcgameshardware.de/The-Witcher-3-PC-237266/Specials/The-Witcher-3-Screenshots-1159185/

 

Ludziska piszą, że ta nowa łatka zmniejszyła wydajność ale ile w tym prawdy to nie wiem. Poza tym nie wiadomo z jakiego AA gra korzysta na tych testach.

Z niemieckiego to ja tylko rozumiem nicht schießen :D Ale zapisałem się na język wroga, znaczy niemiecki, czasami warto wiedzieć jak zapytać np: Gdzie macie składy amunicji albo mów świnio gdzie stacjonuje wasza artyleria xd 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A, okej. Wygląda na to, że wszystko w porządku.

To chyba pliki wieśka.

U mnie jest tego trochę więcej i trochę inna waga :P

http://imgup.pl/di/OQS9PZZ4/15.png

 

 

Minusem jest to, że gra BOX'owa nie przypisuje do steam, gdyż zależy mi na osiągnięciach
 

W Galaxy też są osiągnięcia chyba te same co na steamie ;)

Link to post
Share on other sites

Mam :P

 

Ważna informacja dla wszystkich, którzy zamówili swój egzemplarz gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon" do Paczkomaty InPost* - kod do odblokowania skrytki z cenną przesyłką otrzymacie tuż po 23! Czeka Was cała noc zabijania potworów!
* dotyczy zamówień, które zostały opłacone do 11 maja do godziny 20:00.

 

 

Link to post
Share on other sites

Cytat

Ważna informacja dla wszystkich, którzy zamówili swój egzemplarz gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon" do Paczkomaty InPost* - kod do odblokowania skrytki z cenną przesyłką otrzymacie tuż po 23! Czeka Was cała noc zabijania potworów!
* dotyczy zamówień, które zostały opłacone do 11 maja do godziny 20:00.

 

 

No to ja chyba będę czatował pod paczkomatem, potem godzina drogi do domu, godzina instalowania, granie do 6:30 rano i wyjazd do pracy :D

Edytowane przez Iceman2003
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jak na Joe to to lekka krytyka jest a nie jeżdżenie po kimś heh, jakoś na miękko podszedł do tego :)

 

No chyba, że w pełnej recenzji pojedzie po nich za to, co pewnie uczyni :D

Edytowane przez mabrothrax
Link to post
Share on other sites

Ale jak na Joe to nie jest on jakoś wniebowzięty grą w porównaniu do tego co miało miejsce jeszcze 2 lata temu czy nawet w zeszłym roku. Wtedy był mocno podjarany każdym materiałem, pokazem za zamkniętymi drzwiami. Wręcz nie mógł się doczekać premiery a teraz widać że czuje się lekko zawiedziony. Chyba nie tylko on...

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

 

 

The game will unlock on all platforms at 1 am

 

No i cacy, trzeba się przespać wieczorkiem ze 2h i nocka nasza :wariat:

 

Ciekawe ile trzeba będzie dodatkowo pobrać z sieci :?:


 

 

dlaczego nie mogliby już teraz wysłać kodu do otwarcia.

 

Aby uniknąć tekstów na forum w stylu: "ja mogę, a wy jeszcze nie" %-)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...