Skocz do zawartości

[MULTI] Dying Light - seria


Recommended Posts

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
1 godzinę temu, rafal12322 napisał:

Jeśli nagle czegoś nie zawalą to zapowiada się znacznie lepszy start niż CP2077 ;) Już się nie mogę doczekać, będzie świetna zabawa na długie godziny.

 

Dla mnie gra dużo bardziej wyczekana gra niż cyberpunk 2077. Raczej jednak te wstępne prezentacje sprawią, że gra w pewien sposób zawiedzie... Jednak sam się nastawiam na to, iż tak pięknie to nie będzie.

Link to post
Share on other sites

Zależy właśnie kto na co się nastawia ;) Ja będę happy jak dadzą mi taką samą zabawę jak w jedynce wzbogaconą o kilka nowości. Kluczem do sukcesu będzie optymalizacja i ograniczenie błędów do minimum. Jak to się uda to później już tylko z górki. Największym błędem jest wydać tak dziurawą grę jak to zrobili Redzi i jeszcze być o tym świadomym... 

Techland też potrafi robić ciekawą fabułę i w cale nie gorsze późniejsze dodatki. Pokazali to przy okazji The Following, także na tym polu raczej jestem spokojny o grę. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, rafal12322 napisał:

Zależy właśnie kto na co się nastawia ;) Ja będę happy jak dadzą mi taką samą zabawę jak w jedynce wzbogaconą o kilka nowości. Kluczem do sukcesu będzie optymalizacja i ograniczenie błędów do minimum. Jak to się uda to później już tylko z górki. Największym błędem jest wydać tak dziurawą grę jak to zrobili Redzi i jeszcze być o tym świadomym... 

Techland też potrafi robić ciekawą fabułę i w cale nie gorsze późniejsze dodatki. Pokazali to przy okazji The Following, także na tym polu raczej jestem spokojny o grę. 

 

Problem w tym, że ta fabuła w jedynce to było jakieś totalne drewno. Strzelanie też jakaś tragedia. Gra ratowała się przyjemną rozgrywką przez ten ciekawie zrealizowany parkour. No i jednak ciary przechodziły jak się latało w nocy.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
2 godziny temu, Fiszek napisał:

Mogą przesuwać i do 2023 byle nie wyszła padaka jak od redów

 

 

Filmy jakie już widziałem z gameplay, to ludzie zachwalali sobie stan gry na dany moment. Gra jest na pewno inna na wiele sposobów niż DL1. Ogólnie może to być gra od średniaka, aż po prawie arcydzieło. Będzie premiera, to się dowiemy. Jednak osobiście jak zawsze wstrzymam się z graniem na 2-3 miesiące aby trochę tam połatali.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...