Skocz do zawartości

[MULTI] Dying Light - seria


Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...

Dziś zasiadłem do DL-a, i wróciłem do starego miasta, i zauważyłem wyraźne pogorszenie wydajności na tej wersji Enhanced, Wcześniej na łatce bodaj 1.6.2 grałem na presecie najwyższa jakość, były oczywiście dropy fps tam do 50 w jakichś krytycznych momentach ale działo się to rzadko i nie przeszkadzało, odpalam wczoraj już wersję 1.11.2 wbijam do starego miasta i co ja pacze, okropne dropy do około 45 fps i to bardzo często, wbiłem w opcje grafiki czy coś się nie przestawiło no i nie, ten sam preset dokładnie to samo, zbadałem co tak psuje wydajność i zjeżdżałem z opcjami niżej i niżej i wyszło że znów draw distance, dopiero danie go na 0% przywraca płynność z wersji podstawowej kiedy był na 3/4 ustawiony, reszta ustawień kompletnie nie wpływa na fps w moim wypadku. Spotkał się ktoś z takim problemem? Dodam że sam dodatek działa bardzo płynnie nawet z paskiem dystansu na 3/4, tylko stare lokacje się strasznie zmuliły względem wersji 1.6.2

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites
  • 6 miesięcy temu...

Witam, rok temu zakupiłem DL a wczoraj zakupiłem DL -  Enhanced Edition, niby wszystko zainstalowane ale bez dużego dodatku following.

Nie mam pojęcia co robić, malutkie DLC się zainstalowały, osiągniecia na steam zaktualizowane, wygląda na to ze sam dodatek się wcale nie zainstalował ponieważ gra zajmuje obecnie tylko 23gb. Jakoś porady, coś ktoś? ;)

Link to post
Share on other sites
  • 7 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Kontynuacja bardzo dobrej gry rodzimego studia Techland.

 

 

 

Jaram się :)


 


“Jesteśmy bardzo blisko naszej społeczności graczy i słyszeliśmy ich wyraźne głosy na temat oczekiwań wobec kontynuacji. Wiem, że musieli trochę na nią poczekać, dlatego tym bardziej cieszę się, że wreszcie możemy to powiedzieć: Dying Light 2 nadchodzi. Dying Light 2 to odważny krok w ewolucji marki. Połączenie cech leżących w DNA pierwszej odsłony z kompletnie nowymi sposobami na rozgrywkę. Po raz pierwszy w Dying Light gracze za pomocą swoich wyborów i czynów zdecydują o losach gnijącej metropolii. Chcemy dać im kompletnie nowy poziom swobody, zarówno w kwestii prowadzenia historii, ale też walki, parkouru i w każdym innym aspekcie gry” .

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...