Skocz do zawartości

[MULTI] Dying Light - seria


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Upchnęli denuvo plus podobno wymagane jest stałe połączenie z internetami, trochę słabo bo znowu będzie niepotrzebnie gnębić cpu w przypadku starszych pc :/. Jutro rusza preload.

1.jpg

 

2.jpg

 

Link to post
Share on other sites

Ludzie stękają po forach różnych, że gra na konsolach nie dziabnie w 4k...cóż jak gwałci takie mocarne gpu w pc w 4k to nic dziwnego.

 

E:/opcje graficzne wersji pc

540152046.jpg

Edytowane przez Szarik
Link to post
Share on other sites

W niektórych miejscach gra przeszła ostry downgrade :o Pierwotny build wyglądał świetnie a finalnie dostajemy jak zawsze pocięte i wykastrowane... Tego nienawidzę w grach, nigdy nie dostajemy tego co było pokazane. I jak to przeważnie bywa pierwsza część w większości aspektów lepsza od kontynuacji, po co było zmieniać coś co bylo dobre :facepalm:

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Muszę przyznać, że po ponad 2 godzinach gry dwójka jest tak samo dobra jak pierwsza część. Uwielbiam Dead Island i Dying Light mogę tutaj śmiało napisać, że jest ok. Od strony technicznej również spoko, żadnych ctd, stutteringu itp... mało tego z suwakami wszystkimi w prawo (jedynie aa niskie z ustawieniem próbkowania w nvidia inspector i rozmycie - nie lubię jak jest dużo tego bo robi się breja) na sprzęcie z sygnaturki mam stałe 60 klatek w dx12 fhd...ale to dopiero sam początek gry, pewnie jaja z optymalizacją zaczną się w mieście przy dużej ilości npc. Chociaż w tunelu gdzie zombiaków było od ch*ja i jeszcze więcej po rzuceniu podpalonej butli gazowej a później laniu ich kijem baseballowym nawet nie dropnęło o jedną klatkę czy coś. Sporo ramu wcina, przez moment miałem zapchane aż 29 gb. Dalsza rozgrywka zapowiada się ciekawie. Polski dubbing wcale nie jest taki tragiczny jak to wielu reckach było w mojej opinii ten sam poziom co w CP2077. Napiszę coś więcej po 10-20 godzinach gry.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Gram ponad 2h, odpalona ze wszystkimi suwakami na maxa, nawet opcje RT na najwyższe i o dziwo śmiga w stałych 60 klatkach :wariat: Dodatkowo komp znacznie mniej cierpi niż choćby przy CP2077, wykorzystanie VGA to góra 75-80% gdzie przy CP2077 było cały czas 99%. :-> Sama gra w moim odczuciu niestety nie wygląda jakoś rewelacyjnie. Roślinność płaska do bólu, modele postaci wyglądają strasznie biednie, ogólnie wszystkiemu brakuje jakby ostrości. Pierwsza część moim zdaniem była ładniejsza ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dżizas paczki ze śmieciami do zbierania po ubitych żywych trupach pojawiają się tak jak w jedynce, przy punkcie wojskowym myślałem, że umrę zbierając je przez prawie 10 minut po rzuceniu kilku podpalonych butli z gazem :wariat:.

 

E:/Im dalej tym lepiej!

Edytowane przez Szarik
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Przeszło 10h przegrane, zrobione kilka questów fabularnych oraz pobocznych, trochę eksploracji i jedno można powiedzieć ta gra jest fenomenalna. Świat który stworzyli ludzie z Techlandu jest oszałamiający. Jeden z lepszych światów jakie widziałem w grach, można się kompletnie zatracić na jego eksploracji. Niestety nie wszędzie będziemy w stanie się dostać w początkowych etapach gry ze względu na słabo rozwiniętą postać ale później to będzie czysta przyjemność ;) Jeśli komuś podobało się DL1 to tutaj będzie zachwycony, wszystkiego jest więcej i lepiej. Gra jest też bardziej realistyczna niż pierwsza część, noce jeszcze straszniejsze niż poprzednio. Do każdego nocnego wypadu trzeba się odpowiednio przygotować inaczej nasze szanse powrotu żywym są równe zeru. Gra warta każdej złotówki ;)

  • Dzięki 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...