Skocz do zawartości

Lodówka Nowaja


Recommended Posts

Zaraz przybiegnie stowarzyszenie obrońców praw trolów i zaczną Cie szarpać, bo nazwałeś go idiotą i jeszcze w rezultacie bana dostał...

 

 

... idę po przekąski na wypadek gdyby się zaczęło :D

 

---

Co do stanowiska, bomba, schludnie, ładnie. Stos książek SW u mnie osobiście wywołuje niemałego banana na mordzie. Kolumny prezentują się świetnie, oby grały tak dobrze jak wyglądają :)

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Wiem już, że niektóre płyty odkryję na nowo :)

 

Nadal przyzwyczajam się do ich gabarytów. W Saturnie nie robiły aż takiego wrażenia, w dwudziestometrowym pokoju wyglądają jak monolity z Odysei Kosmicznej :D

Link to post
Share on other sites

 

 

Jeśli chodzi o zakup samej centrali to jest to bardzo dobry pomysł

 

Jest spora różnica podczas dialogów, podczas dialogów i innych dźwięków różnica jest kolosalna. (np Batman i Robina jada Batmobilem z włączonym radiem i rozmawiają) 

 

 

Mi przechodzi przez myśl zmienienie sprzętu w domu, teraz powierzchnia jest znacznie większa i można poszaleć. Tak na dobra sprawę nie miałem okazji oglądać zbyt wielu filmów czy słuchać muzyki w nowym lokum. Ze względu na finanse to plan dość odległy ale napisać o tym posta zawsze można.

Link to post
Share on other sites
  • 4 miesiące temu...
Jakiś czas później wybrałem się na premierę filmu Wiedźmin

 

W środowisku zatwardziałych wiedźminogłowych film jest odpowiednikiem star warsowego jar jar binksa. Sam Sapkowski z ubolewaniem wypowiadał się o fakcie nakręcenia tej abominacji na podstawie komiksu a nie oryginalnej prozy (jeśli ktoś zastanawia się dlaczego Zamachowski gra jaskra to powiem tylko że podobny jest do wrocławskiego pisarza- Jacka Inglota którego rysownik komiksu postanowił lekko ośmieszyć portretując go w roli Jaskra). Zdecydowanie polecam dać wiedźmińskiej prozie drugą szansę bo to dla mnie jedna z najwspanialszych sag fantasy jakie kiedykolwiek powstały. Co prawda u Sapkowskiego nadal wolę trylogię husycką (która jest moją ulubioną powieścią rozrywkową) ale wiedźmin ma wspaniały klimat i jego znajomość dodaje nowego poziomu rozgrywce w nowe dzieło REDów. 

 

 

 

W Trójce takich momentów było więcej

 

 

Lambert, czy Ty masz do mnie żal?  :rotfl:

Zróbmy coś śmiesznego. 

 

 

 

Szacunek dla słowiańskich legend, podań i tradycji.

 

Jaś i Małgosia, jak to naprawdę było z Kopciuszkiem i wiele wiele innych

Polecam w związku z tym dwie pozycje. Wydany niedawno bestiariusz słowiański to absolutny hit zbierający właśnie takie stwory jak baby wodne czy północnice i południce, towarzyszące im legendy i zabobony opatrzone pięknymi ilustracjami. Do tego warto zaznajomić się z kompedium fantastyki "rękopis znaleziony w smoczej jaskini". To również bogaty zbiór profesjonalnych informacji ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Zróbmy coś śmiesznego. 
 

 

Popijawa była pyszna, pozwoliła mi w pełni utożsamić się z bohaterem :] 

 

 

 

Zdecydowanie polecam dać wiedźmińskiej prozie drugą szansę

 

Mam taki zamiar, ale tak jak wspomniałem - po Star Wars'ach - mam dobre tempo, a coś czuję, że jeśli teraz zrobiłbym przerwę, to później miałbym problem z powrotem do EU. Sam jestem zaskoczony, że po przeczytaniu 70 książek jeszcze mnie nie znudziło. 

Link to post
Share on other sites

 

 

po przeczytaniu 70 książek jeszcze mnie nie znudziło

 

Imponująca dedykacja ;) Ale taka już istota prawdziwego nerdowstwa- miłość do uniwersum. Z książkami SW miałem styczność taką jak i z pozycjami z dragonlance czy D&D- wyczytałem wszystko co trafiało do (dość dobrej) biblioteki w Piotrkowie już dawno temu. Różnie z tym bywało- niektóre pozycje były świetne, niektóre boleśnie słabe. Ale to dobra pożywka. Obecnie podobnie żeruję na skandynawskich kryminałach. W (rzadki) wolny dzień wciągam dwa.

 

Jeśli podchodziłbyś do sagi to zacznij od dwóch tomów opowiadań. Doskonale wprowadzają w klimat mimo że nie są oficjalną częścią pięcioksięgu.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Imponująca dedykacja

 

http://31.media.tumblr.com/tumblr_lo9go5V9zs1qabfx1o1_500.gif

 

 

 

niektóre boleśnie słabe

 

Pocieszam się tym, że najgorsze, w tym Kryształową Gwiazdę, mam już za sobą. Teraz już z górki, poza tym nie muszę już ślęczeć nad Allegro - całość mam na półkach, więc gdy jedną kończę to od razu zaczynam kolejną. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Nowa karta już w drodze. Tym razem obyło się bez dramatyzmu, jaki towarzyszył wymianie 7970 na 780-tkę.

 

Jak tylko sprawdzę, czy z 980-tką jest wszystko ok, planuję wystawić na sprzedaż 780-tkę. Zostało jej 15 miesięcy gwary, 1050 to chyba w miarę rozsądna cena ? 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Odpukać, z żadną z trzech poprzednich kart GB nie miałem choćby najmniejszego problemu, dodatkowo ładnie się kręciły - jeśli jestem zadowolony z jakiejś firmy to wykazuję daleko posuniętą lojalność.


BTW - mst również zamienił 780 na 980 i dopiero 980 na 980Ti - ktoś tu nie uważa ;)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...