Skocz do zawartości

Lodówka Nowaja


Recommended Posts

http://www.purepc.pl/karty_graficzne/test_palit_geforce_gtx_1080_gamerock_brzydkie_kaczatko?page=0,17

 

Jeśli testy PurePc się okażą w pełni prawdziwe będziesz miał zdecydowanie najcichszą gtx 1080 i to dosłownie deklasując przeciwników.

W dodatku chłodno i jak na razie najwydajniej.

 

Aż zazdroszczę:)  

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Panie 1080 klasa sama w sobie :D ! Ja się zastanawiam cały czas którą , też tak jak Ty odrzuciłem wersje od Gigabyte mam obecnie 980 od Gigabyte i jest bardzo ładna , 980 Ti moim zdaniem jest śliczna ale 1080 im nie wyszła :/ Zastanawiam się między MSI a ASUSEM ... A tu teraz Ty wjechałeś z Palitem którego nawet nie brałem pod uwagę ... Hmm :cry:

Link to post
Share on other sites

Problemem jest nadal miejsce - nie miałbym gdzie jej postawić, aby okno wyeksponować.

 

Jak to gdzie... na wejściu :P ja mam biurko skierowane prostopadle do wejścia, ciągle myślałem by postawić budę po prawej stronie od monitorów (głośniki) ale wtedy nikt nie zobaczy kabli po 'ciemnej 'stronie' więc postanowiłem, że będzie po lewej, przy samej krawędzi biurka, tak aby wchodzący widzieli środek a ja żebym ciągle widział kabelki xD 

 

Palit wyleczył mnie z jednej rzeczy (...) prezentowanie całemu światu takiej dyskoteki jakoś nie jest w moim klimacie

 

Podświetlenie da się zapewne wyłączyć, nie wiem jak w evga nowych bo ludzie wszędzie o to pytają, ale nikt nie odpowiada. Ludzie tylko zgadują, że powinno się dać w 'EVGA Precision X' lub 'Geforce Experience' (LED visualiser ustawienia - to powinno i Tobie pomóc w Palicie) - lecz nikt tego jeszcze nie potwierdził - więc będę miał ten sam problem, jak wywalić to podświetlenie bez utraty gwarancji (chociaż z evga nie powinno być problemów).

Edytowane przez Vieworld
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Podświetlenie da się zapewne wyłączyć

 

Tak, od wczoraj już to wiem :D

 

Da się zarówno w GF Experience jak i w programie Palita, gdzie dodatkowo można z nim dość solidnie pokombinować - permanentny niebieski nie wygląda na tle wnętrza mojej budy najgorzej, ale wielkim fanem ledów nie jestem.

Link to post
Share on other sites

A tak BTW ile gwarancji daje Palit?

Jest jakiś program rejestracji na stronie producenta czy coś co wpływa na długość gwarancji?

Nie ukrywam, że zaciekawiłeś mnie tą kartą, a jeszcze parę dni temu w ogóle nie brałem Palita pod uwagę przy wertowaniu odmętów internetu w poszukiwaniu testów 1080  8-)

Link to post
Share on other sites

 

 

Rozdzielczość daje radę przy takich rozmiarach matrycy?

 

Jeśli nie masz problemu z TV powyżej 50" przy FHD to nie będziesz miał problemów z 32" monitorem przy takiej rozdzielczości.

 

Jedyne, co wymaga przyzwyczajenia, to wielkość ekranu, zwłaszcza u mnie, bo siedzę dość blisko. Granie - rewelacja, a do monitora bez zakrzywienia już raczej nie wrócę.

 

Tak jak wspominałem w COK - miałem z nim styczność, więc wiedziałem, co biorę. Po dobie obcowania, z czego większość stanowiła praca z Word'em i Excel'em oraz siedzenie na forum - jestem bardzo zadowolony.

 

Pewnie, że wyższa rozdzielczość byłaby lepsza, ale przy zachowaniu pozostałych parametrów - cena takiego ekranu wyniosłaby pewnie coś w okolicach 4000 - poczekam, aż 4K wejdzie na dobre pod strzechy. Biorąc pod uwagę fakt, że ostatnie monitory miałem średnio około 2 lat, a GPU zmieniłem po 10 miesiącach - nie jest powiedziane, że za rok nie wyjdę ze sklepu niosąc pod pachą monitor 40" curved 4K 144 Hz ;)

 

Póki co zerkam nieśmiało w kierunku słuchawek - Magda wprowadza się do mnie po wakacjach, więc będziemy potrzebować jakichś sensownych bezprzewodowych, które dobrze tłumią dźwięki otoczenia - jeśli ktoś ma jakieś propozycje - poproszę. Tematu póki co nie zakładam, bo nie miałem jeszcze zbyt dużo czasu na własny research.

 

Za 5h kończy się aukcja 980-tki. Takiej liczby wyświetleń jeszcze nie miałem :D

 

13575890_10209370051708908_7395126224401


 

 

Dzięki

 

Do usług :] 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...