Skocz do zawartości

Lodówka Nowaja


Recommended Posts

Zobaczymy co PIS zrobi >Nie jestem fanatykiem Czarnych ani Radia Maryja ,Samolot mnie nie interesuje i pomniki .

Na PO nie glosowałem bo przez 8 lat jest tylko gorzej (czyli klasa srednia zanika albo bogacz-biedak)

Nowoczesna to dla mnie odłam Po .

Dla mnie i może to być i państwo komunistyczne, wyznaniowe itd.(Oby zwykły szarak miał lepiej )

Teraz to taka klasa srednia jest para Ona i ON i piesek , kotek na dziecko nie ma czasu sił chęci 

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

8 lat rządów ostatniej ekipy wspominam jednak pozytywnie.

 

Przy całej mojej antypatii do PO to jednak przez ostatnie 8 lat był względny spokój, a Polska i Polacy zaczęli liczyć się w świecie

 

nie bede komentowal...http://www.ggtola.republika.pl/img2/krecka_dostal.gif

ale @Nowaj to ze jestes 'kolorowy' nie daje chyba tobie przywilejow do robienia tego co sie tobie zywnie podoba

choc i tak czesto jestem swiadkiem 'jak' 'kulki' 'lecicie' http://www.ggtola.republika.pl/img4/krag.gif

ze zwyklymi 'userami' (uzytkownikami 'gorszego sortu')

i nie wyjezdzaj mi czasem z obraza wyzszej rangi bo to juz sie robi zenujace

 

ps; http://forum.benchmark.pl/topic/104865-temat-o-polityce-wchodzisz-na-w%C5%82asne-ryzyko/

tutaj masz temat o politce jako zielony chyba powinienes wiedziec co i gdzie sie znajduje na tym forum

hejty 'adoratorow' na killera za 3 2 1 http://www.ggtola.republika.pl/img4/jupi_pet.gif

btw nie jestem ani za PISem ani PO czy inna partia http://www.ggtola.republika.pl/img2/jabol.gif

Edytowane przez adriankiller
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

 

 

drugą oczywiście odniosę do odesłania

 

 

 

lubię być traktowany fair i za takie podejście odwdzięczam się lojalnością

 

I tak powinno budować się relacje klient-sprzedawca.

Większość by cebuliła... Ogromny plus za postawę!!

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

THX :)

 

Mały update :P

 

13232893_10209039127276004_6787062473444

 

BTW, wszystkim filmomaniakom gorąco polecam przejrzeć ofertę tego sklepu:

 

http://www.ebay.pl/usr/musicmagpie?_trksid=p2057872.m2749.l2754

 

Wysyłka do Polski za około 8,50, wybór kosmiczny - używki w genialnym stanie. Plastikowe pudełka bez skazy, płyty również. Tekturki zdarzają się z maleńkimi uszkodzeniami, ale biorąc pod uwagę, że można u nich dostać dwupłytowe wydania Tarantina za 2 dychy z KW - absolutna miazga IMHO.

 

Za trylogię Matrixa dałem jakieś 55 PLN z KW - na Allegro za tyle można dostać jedną część i to przeważnie włoskie wydanie.


 

 

Większość by cebuliła... Ogromny plus za postawę!!

 

Tego, że cebulactwa w większości form dość mocno nie trawię, mówić raczej nie muszę ;)

 

Generalnie komunikacja ze sprzedawcami na ebayu to bajka - kupując film za 30 zł i zadając jakieś trywialne pytania, gdy na przykład nie ma real foto okładki, czuję się jakbym kupował Ferrari. Osobiście podobnie traktuję kupujących na Allegro, ale tam to akurat jestem kosmicznym wyjątkiem - chamstwo i opryskliwość to niestety na tej platformie norma. 


Spłodziłem jakiś czas temu mały disclaimer:

 

 

 

Witam serdecznie na mojej stronie. Mam na imię Maciej i jestem trzydziestotrzyletnim nauczycielem. Jako kupujący zazwyczaj od razu dokonuję płatności, sporadycznie - do 24h od momentu zakupu. Jako sprzedający - oczekuję płatności w ciągu 3 dni roboczych, ewentualną zwłokę prosiłbym ustalać indywidualnie, jestem jednak żelaznym zwolennikiem zasady: nie mam kasy - nie licytuję. Errare humanum est - zdarzało mi się czekać naprawdę długo na przesyłkę, lub dostać zamówienie przeznaczone dla innej osoby. Jeśli sprzedawca podchodzi do sprawy "po ludzku", nie kluczy, utrzymuje kontakt i mówiąc kolokwialnie - nie wciska kitu - z mojej strony nie musi obawiać się negatywa. Sprzedawane przeze mnie przedmioty są własnością moją, lub kogoś z mojej najbliższej rodziny - nie wystawiam towarów, do których nie mam bezpośredniego dostępu. Osoby posiadające poniżej 10 komentarzy prosiłbym o wiadomość potwierdzającą złożenie oferty. Osobom posiadającym poniżej 90% pozytywnych komentarzy oraz takim, które wystawiając komuś negatywy posługują się słowami powszechnie uznawanymi za wulgarne i obraźliwe - z góry dziękuję za współpracę. Takie oferty będą z miejsca wycofywane. Wychodzę z założenia, że każdemu może podwinąć się noga, jednak ciągi niefortunnych przypadków świadczą już o kimś negatywnie. Chamstwa i prostactwa, w żadnej formie, po prostu nie toleruję. Dodatkowe zdjęcia oferowanych przedmiotów nie są żadnym problemem - wystarczy poprosić. Preferuję płatności poprzez payU, jeśli jednak z jakiegoś powodu jest to problem, wpłaty proszę dokonać na rachunek: 55 1140 2004 0000 3402 7549 3630Nie wysyłam za pobraniem. Nie ma od tego żadnych wyjątków. Na wiadomości o treści w rodzaju "Ej ziomuś, co tak drogo"; "Kierowniku, nie da się nic taniej" itp. nie odpisuję. Tak jak wspomniałem na początku - nie jestem nastolatkiem, który desperacko zbiera na imprezę - znam realną wartość sprzedawanych przedmiotów, więc "oferty" w rodzaju 50% ceny wywoławczej będę od razu zgłaszał jako spam. Sensowne propozycje cenowe zawsze mile widziane - zastrzegam sobie prawo do zakończenia aukcji przed czasem. Pocztę elektroniczną sprawdzam kilkanaście razy dziennie, na wiadomości odpisuję więc na bieżąco. W przypadku kontaktu telefonicznego - jestem do dyspozycji codziennie po godzinie 18. Kontakt o wcześniejszej porze prosiłbym ustalać mailowo. Ze względu na wygodę, korzystam z usług Poczty Polskiej - mieszkam dwie ulice od urzędu, co gwarantuje z mojej strony szybką wysyłkę. Ewentualne pytania można kierować przez formularz Allegro, lub bezpośrednio na adres: nowaj@o2.pl Dziękuję za uwagę.

 

 

 

Mimo to, jestem przy co drugiej transakcji "panią", a magiczne oferty w rodzaju 20% CW nadal się zdarzają :/

 

Przeczytanie kilku linijek tekstu to dla większości Polaków jak widać problem.

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

 

 

polecam przejrzeć ofertę tego sklepu:

 

Faktycznie trylion produktów i bardzo konkurencyjne ceny.

Bardzo Ci dziękuje. 

 

 

Co do Allegro, zawsze jak coś wystawiam boli mnie brzuch, nie będę się rozpisywać bo szkoda moich opuszków. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Nie chcę, żeby to brzmiało jak włażenie w du**ę i totalna wazelina, i pewnie już to słyszałeś, ale jesteś osobą, z którą zgadzam się w 90% (a to prawie wcale się mi nie zdarza), mamy bardzo podobne zdanie w wielu (większości) tematach, i z przyjemnością walnąłbym brudzia!!! Jakbyś był kobietą i miał cycuszki to poprosiłbym Cię o rękę i zostałbyś moją żoną :) . Niewiele zostało osób, które mają jakieś zasady i kierują się nimi w życiu. Nowaj, jesteś naprawdę spoko!

 

Dobra, koniec bo oblepiłem klawiaturę :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Jakbyś był kobietą i miał cycuszki
Znając podstawy anatomii człowieka, to z tych dwóch cech tylko jedna się nie zgadza, przynajmniej w wyglądzie. 

Przymknij na to oko, wykaż większą tolerancję, a może...... 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

 

 

tylko jedna się nie zgadza

 

Niestety to prawda, ale pracuję nad sobą ;)

 

Na lodówce wiszą stare zdjęcia, sprzed 40 kg :P

 

163665_1802153694260_5259527_n.jpg?oh=2e 


 

 

z przyjemnością walnąłbym brudzia!!!

 

Same here, a jako swój największy fan, każdą ilość szczerej wazeliny przyjmuję z wielką przyjemnością ;]

 

Nie mam jeszcze planów koncertowych na ten rok, ale w październiku jest u mnie Behemoth, a jakoś chyba w listopadzie prawie na pewno wybieram się do Wawy na Inquisition.

 

Temat mocno do obgadania :) 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Jeżdżę czasami do Szubina, a to rzut jajkiem.

Co do Behemoth'a, widziałem ich kilka razy (nie żałuję do dzisiaj) i z chęcią zobaczę znowu, o ile firma-żywicielka pozwoli :)

Jest tu na forum parę osób, z którymi z chęcią spotkałbym się face to face, także można pomyśleć!

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

http://forum.benchmark.pl/topic/209211-temat-o-kartach-nvidia-pascal-gp1xx/?p=2175483

 

Wcześniej jeszcze jakiś kolo, ale tak jak piszesz - not important :)

 

BTW trza brać pada, składniki na lasagne i wpadać do Bydgoszczy.

Oczywiście ze stosownym załącznikiem we dłoniach.

Edytowane przez bialyboski
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...