Skocz do zawartości

Lodówka Nowaja


Recommended Posts

 

 

Takiej liczby wyświetleń jeszcze nie miałem

 

Cena odpowiednia to są i wyświetlenia.

 

 

 

Jeśli nie masz problemu z TV powyżej 50" przy FHD to nie będziesz miał problemów z 32" monitorem przy takiej rozdzielczości.

 

Pozostaje różnica w odległości od monitora/TV 

Link to post
Share on other sites

Musiałbyś sprawdzić organoleptycznie - to naprawdę dość indywidualna kwestia. Mi pasuje, a znając życie to za tydzień ekran będzie dla mnie w sam raz, a po kolejnym tygodniu - wyda się ciut mały :P

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Pamiętam, że z 27 (wiem, znacznie mniejszy) nie widziałem różnicy, zapewne jeśli nie czytasz non stop przy użyciu monitora to będzie okej.

Zaciekawiłeś mnie bo faktycznie przystępny cenowo biorąc pod uwagę co oferuje. 

Link to post
Share on other sites

Nie czarujmy się - to nie jest monitor dla grafika i/lub fotografa. Jednak w codziennym użytkowaniu i grach sprawdza się u mnie póki co wyśmienicie.

 

BTW - Wieśmin na Uber z NV HW ustawionym na maksa potrafi chrupnąć :D


 

 

Czyli obudowa z oknem wróciła jako opcja do przemyśleń?

 

Namówiłeś :D

 

Chorowałem na nią od momentu, jak zobaczyłem ją u dr Biafry - Enthoo Primo kupiona :]

  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

I żadna nowa buda (łącznie z EP) nie zagroziła podium.

 

http://www.hex-gear.com/shop/ - R80? :)

...ja możliwe, że w przyszłym roku będę swoją zmodyfikowaną Liankę sprzedawał na rzecz właśnie tego R80... a jeśli do tego dojdzie to u nich kilka rzeczy dodatkowych za dopłatą zrobię, których mi brakuje w standardzie... 

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

Wczoraj skończyłem na nim Doom'a - miałem do zrobienia dwa ostatnie poziomy. Nie zaobserwowałem żadnego tearingu.

 

Jak do tej pory nie mam zastrzeżeń, a przyzwyczajenie się do wielkości zajęły mi aż dwa dni :D

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Z plusów mogę dodać, że w porównaniu do AOC, mniej łapie kurz. To samo mogę powiedzieć o TV Samsunga w porównaniu do poprzedniego LG.


13439152_10209380685894756_1984601781897

 

117 filmów - zaczyna to już jakoś wyglądać.


 

 

przetestuje po pracy

 

I jak wrażenia? 

  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites
jestem zadowolony

 

 

Cieszę się. Patrząc na chłostę, jaka spotkała mnie za ten monitor, musisz również być stary i ślepy :D

 

 

 

Zakrzywiony ekran to jednak coś bardzo fajnego.

 

Po kilku dniach użytkowania z pogardą patrzę na zwykłe ekrany. Zacząłem nawet zerkać na zakrzywione TV, ale po paru minutach poszedłem obmyć twarz zimną wodą i mi przeszło - za miesiąc jadę na urlop, a po powrocie wypada mieć za co kupić żarcie :P

 

Przed chwilą dostałem wiadomość, że obudowa wyruszy dopiero jutro, więc nici z przeprowadzki podczas weekendu. Trochę du*a, bo zamawiając pastę i powietrze specjalnie dopłaciłem do kuriera, aby mieć na czas.

 

Ponieważ w poniedziałek siedzę w robocie do 21, zadomowię się w EP dopiero we wtorek. 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Matowa.

 

Mały update: właśnie dzwonił gość od obudowy - zaproponował, bez dopłaty, wysyłkę z dostarczeniem w sobotę - mam jutro co robić :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@Nowaj , powiedz mi 32' nie jest za duże ? Pytam bo kiedyś miałem 17 i 19 cali , jak się przesiadłem na obecnego DELLa 24' to wydawał mi się ogromny , jednak wiadomo człowiek się przyzwyczaja i teraz szukam czegoś większego i mam dylemat czy 27 czy od razu 32' nie mam jak usiąść , zobaczyć itp... A wiadomo w sklepie to nie ma jak bo stanąć przed monitorem na jakiejś tam hali i się "przymierzyć" a usiąść w domu przed biurkiem to dwie inne bajki  :wariat: Jakie są Twoje wrażenia ? Biurko mamy podobne z resztą pewnie jak większość z nas bo to praktycznie standardy , daje radę ? Nie męczysz się , można na nim dłużej pracować / grać ?

Link to post
Share on other sites

Większych nie oglądałem. 32 cale mam od wtorku, ale już się przyzwyczaiłem. W parze z zakrzywionym ekranem to dla mnie idealne połączenie, ale nie jest powiedziane, że każdemu podpasuje. Ekran wzroku nie męczy, przynajmniej mojego.

Kolejny mały update:

 

raczej na pewno wpadają do mnie wieczorem znajomi, a później ruszymy do miasta, więc dzień jutrzejszy spędzę na składaniu do kupy potłuczonej godności. Planowana przeprowadzka - niedziela.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Jak ze smużeniem w tym monitorze? Czy jest dla Ciebie odczuwalne po przesiadce z IPS-a?

Jak z czernią? Czy występuje srebrzenie? Jakie są twoje ogólne wrażenia po przesiadce z IPS na VA?

 

Pytam, ponieważ sam poszukuję czegoś większego, ale nie wiem czy wybrać IPS czy VA, obecnie siedzę na AMVA i chciałbym się przekonać czy faktycznie IPS zrobi na mnie lepsze wrażenie.

Link to post
Share on other sites

 

 

Planowana przeprowadzka - niedziela.

 

Opcja dostarczenia w sobotę w DPD oznacza mnie więcej tyle, że paczka dostarczana jest w poniedziałek.

 

 

 

Jak ze smużeniem w tym monitorze?

 

Nie zaobserwowałem.

 

 

 

Czy występuje srebrzenie?

 

Nope.

 

 

 

Jakie są twoje ogólne wrażenia po przesiadce z IPS na VA?

 

Jeśli chodzi o jakość obrazu - po skalibrowaniu pod siebie parametrów ekranu - nie zauważyłem żadnej różnicy.


Wydawało mi się, że Define XL R2 jest dużą obudową. Źle mi się wydawało. Ustawiona obok EP wygląda jak Kaczor stojący przy przeciętnym nastolatku.

 

Jutrzejszy dzień zapowiada się dość udanie :D

 

Pytanie do posiadaczy/byłych posiadaczy - fabryczny splitter jest niezbędny do kontrolowania ledów, czy da się to robić bez niego?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...